Ексклюзиви
пʼятниця, 05 липня 2013 02:31

Спецтема: Жорстоке зґвалтування на Миколаївщині

Головатий довів, що люди у Врадіївці законно штурмували райвідділ міліції

Головатий довів, що люди у Врадіївці законно штурмували райвідділ міліції
Сергій Головатий. Фото: tvi.ua

Жителі Врадіївки мали законне право на штурм райвідділу міліції.

Такий висновок можна зробити зі слів екс-міністра юстиції Сергія Головатого, озвучених в ефірі телеканалу ТВі.

"Я хотів би, щоби ми — і політики, і експерти, і журналісти — заспокоїли людей. Вони молодці! На їхньому боці право і правда, на їхньому боці Декларація ООН з прав людини, Конституція, Кримінальний кодекс України", – зазначив Головатий.

Він нагадав, з чого починається Декларація ООН з прав людини, прийнята у 1948 році.

"Там сказано: аби людина не була змушена вдаватися до повстання як до останнього способу порятунку від сваволі і гніту, треба, щоб права людини були захищені верховенством права. У Врадіївці було верховенство, чи у всій Україні? Немає!" – наголосив екс-міністр юстиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міліція переслідує "штурмовиків" Врадіївського райвідділу

За його словами, ООНівський документ гарантує кожній людині право на повстання та опір.

"Відповідно, Конституція втілила це природне право людини у статті 27-й, де сказано: кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань. Це ж те, що люди і робили (у Врадіївці)", –підсумував Головатий.

Зараз ви читаєте новину «Головатий довів, що люди у Врадіївці законно штурмували райвідділ міліції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

25

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.07.2013 15:30:08Анатолий178.94.60.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Права на бунт нет. И если это "право" прописано, то ... уважайте его! И не бузите по поводу своеобразного понимания этого права гражданами Украины. В погонах.

06.07.2013 07:14:48Хохол91.213.8.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вот такие у нас "министры" были ! А что говорить о "пересичных" " маленьких" украинцях?

Политические провокаторы слетевшиеся в село старательно подливали и продолжают подливать масло в огонь. Власти необходимо проявить выдержку, а не уступчивость, принципиальность , а не "гибкость" с применением закона к погромщикам и тщательную проверку всех фактов и обстоятельств по делу! Продажных политических журнашлюшек пора поставить в рамки закона ! Они не информируют народ, а дезориентируют и провоцируют массовые беспорядки.

09.07.2013 08:22:34Виктор46.118.46.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Правильно сказано.

08.07.2013 12:07:36НИК95.132.235.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Госдеп США, моссад, алькаїда и весь мировой империализм проти бедного Вити.

06.07.2013 06:29:51центру безпор-ку46.201.56.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Чому коли трапилося побиття, влада мовчала 4 дні ?Думали приховати. Якби не партії та люди, які піднялись, все так і булоб. Головатий все вірно пояснив і це не зрозуміло тільке промосковькі нацистсько фашистсякі орді окупантів і їх холуям, втому числі і центру.

05.07.2013 12:26:22Тор77.122.171.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Мусора есть мусора... Если их бить начали нужно дожимать, потому как твари мстительные.

05.07.2013 09:42:17центр46.63.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А подумал ли пан Головатый о том, что в рай.отделе милиции хранится боевое оружие и некоторые горячие головы могли превратить эту акцию в "мясорубку". По телеку передали опрос местных жителей. Они возмущены действиями милиционеров, но они и возмущены действиями депутатов, слетевшихся в Врадиевку со своими партийными знаменами как мухи на мед и наперебой стали агитировать за свои партии, мол только они могут навести порядок в поселке и в стране.Покричали в мегафоны и уехали на своих мерседесах..

05.07.2013 09:53:20ккк93.74.64.--
  • 24+
  • 0-
  • Відповісти

ну и какие претензии к Головатому? Он что, вел людей за собой на штурм? Или люди сами не знают, что менты вооружены? Речь идет о законном праве людей восстать ( с соответствующими последствиям любого восстания), если нет иных методов защитить себя.

05.07.2013 09:07:415194.187.217.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

Це потрібно сказати в Миколаєві, щоб знову бандити-міліціонери не знущалися з людей

05.07.2013 09:03:43гражданин91.221.132.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Да если людям с мандатами можно безнаказно пилить заборы на площади и ломать двери и пр, то действия жителей Врадиевки абсолютно законны.

05.07.2013 07:19:57{--|093.126.73.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Наверное головастый соскучился по депутатству.....?

05.07.2013 06:36:30кот91.124.82.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

не в коем случае не защищаю лягавых но то шо чесал пан головатый не просто бред а бредский бред тупо рассчитанный на эмоции и незнание законов,попиарится на чужом горе лезет всякая нечисть,особенно повеселил рассказ о трусиках,одни прони прокоповны у головатого в голове

05.07.2013 07:57:49коту облезлому95.158.63.--
  • 26+
  • 0-
  • Відповісти

Это для тебя бред потому что ты мусорская шавка.А для людей не бред

05.07.2013 08:33:32кот91.124.82.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

посмотрим как будет реагировать пан головатый и отальное шакалье когда после потери интереса начнется крепеж участников,а он начнется,тем более благодаря журналюгам все зафиксированно в деталях,а ты видать из овец степы барны не думаю что на улице расслышал бы твое блеяние,да и в семье видать чмырят ну хоть в нете пар выпусти

08.07.2013 12:08:42Михайло83.89.31.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Кіт, судячи з твоєї граматики та побудови реченнь ти і є міліціянтом якогось низького рівню.
Давай нам подай контраргументи, а не твої тролячі закиди. Чи просто замкни рия та йди на чергування.

05.07.2013 06:22:11верт109.108.228.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Довел кому? Самому себе

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути