Ексклюзиви
середа, 05 січня 2011 15:33

Генпрокуратура вважає підрив пам'ятника Сталіну терактом

Генпрокуратура вважає підрив пам'ятника Сталіну терактом

Генеральна прокуратура України перекваліфікувала вибух погруддя Сталіна в Запоріжжі ввечері 31 грудня 2010 року з умисного знищення майна в терористичний акт.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, аналіз матеріалів порушеної раніше кримінальної справи засвідчив, що вчинений вибух становив небезпеку для життя і здоров'я людей, був здійснений з метою порушення громадської безпеки і залякування населення.

Проведення досудового слідства у зазначеній справі доручено слідчому відділу Управління Служби безпеки України.

Як повідомлялося, у новорічну ніч 31 грудня на території запорізького обкому Компартії України невідомі підірвали пам'ятник Сталіну. У результаті вибуху саморобного вибухового пристрою, постамент зруйнований повністю, пошкоджено будівлю обкому. Комуністи стверджують, що їм завдано матеріальних збитків на суму понад 230 тис грн. Міліція порушила кримінальну справу за ч.2 ст.194 КК України (умисне знищення майна шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом).

За заявою представників запорізької організації ВО "Свобода", міліція спочатку затримала двох "свободівців" за підозрою в при зокрема до вибуху і після багатогодинних допитів звільнила. Крім того, слідство поспілкувалося ще з трьома активістами організації.

Зараз ви читаєте новину «Генпрокуратура вважає підрив пам'ятника Сталіну терактом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

14

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.04.2013 21:35:26((:176.37.126.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это уже до него 10 заклыкалы, а он просто повторяет и всё. Как будто нет ни каких СВОИХ взглядов и СВОИХ соображений... - куда делись?! Ведь раньше ж они были, какое-то СВОЁ видение, СВОЙ взгляд на ситуацию…
По моему над Кличко хорошо поработали эти 2 умника, Яценюк с Тягныбоком.
Что-то Кличко вообще какой-то галимый стал… Сам не свой, чужой какой-то.

07.04.2013 20:42:29маньяковский46.201.197.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Чудовище мохнатое, зубастое, когтистое
Уродливое, грязное, коростово-гноистое,
Поздно или рано ли, далеко или близко,
Приходит обязательно за каждым онанистом.

07.04.2013 19:55:18Сева77.123.199.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Тролли как всегда на месте... Еще не успела новость выйти на сайт,а эти засранцы уже здесь... Сколько вам за жменьку грязи платит Партия Рецидивистов,удоды?

07.04.2013 19:15:25Свободу Юле46.118.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кто хочет свободы Юле - выходи на следующий митинг

07.04.2013 18:56:32BOTXPEHBAM195.131.84.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

////А политзаключённых не должно быть/// Или наоборот . их долно быть много больше -
если Закон - Один для всех. непонятно, почему сидит лишь только ЮВТ - женщина ! -
когда другие ВИП мущинки на свободе. Один пример - в 2002..2003 г , украина позволила амерам распилть штук 30 стратегов ТУ-22М3. За которые , продав их той же России. могла бы лет 5 бесплатно газ с нефтью получать. Иль только с бабами воюем ? Как в РФ с "Пусси Риот"?

07.04.2013 18:37:38ВВП82.237.231.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

нельзя эту тварь выпускать

07.04.2013 18:35:07Гиви46.247.161.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Судить надо людей по поступкам а не по словам .А здесь только словесная грязь,это значит пишут такие же самые.

07.04.2013 18:23:10Патріот46.118.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кияни, вітаю вас з першою перемогою! Наступного разу нас має бути в десять разів більше. Ми переможем. Слава україні! Киянам слава!

07.04.2013 18:57:29 Citizen46.151.80.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Клоун, в чем победа то? :-)

07.04.2013 18:05:19Vasiliy178.215.97.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Замечательное заявление,так вы и за других побеспокойтесь,в тюрьмах много воров,среди них вы много зэков насобираете.А политзаключённых не должно быть,политики должны только воровать,и уничтожать Украину,как можно таких преуспевающих людей в такой сфере сажать.Никогда Кличко не уважал,мне не нравилось что выступал не за Украину,а теперь он ПАТРИОТ,вместе с евреем и фашистом,противно!!!

07.04.2013 20:10:30буч77.244.33.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а ты головой об стенку - мозги разлетятся и противно не будет

07.04.2013 17:43:05Пенсионер193.111.126.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кличко призвал бороться за освобождение Тимошенко, чтобы кончить неофашистскую "Свободу".

07.04.2013 18:45:16Тоже пенсионер46.118.181.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Размечтался

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути