Ексклюзиви
пʼятниця, 29 травня 2009 13:34

Фігурант афери Аделаджі здався з повинною

Фігурант афери Аделаджі здався з повинною
Один з основних фігурантів фінансової афери компанії "King"s Capital" прийшов в міліцію з повинною, заявив міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко журналістам в п"ятницю у Вінниці.

"По "King"s Capital" у нас є явка з повинної одного з ключових фігурантів цієї справи, який дає дуже серйозні свідчення, підтверджуючи попередні висновки слідства", - сказав Луценко.

На уточнююче запитання, чи вплинуть ці свідчення надалі на зміну процесуального статусу пастора церкви "Посольство Боже" Сандея Аделаджі, Луценко відповів: "Більше поки нічого не скажу. Свідчення підтверджують попередні висновки слідства".

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ України висунуло звинувачення пасторові церкви "Посольство Боже" Сандею Аделаджі в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства.

14 березня слідчий обрав Аделаджі запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. Раніше такий запобіжний захід вже був застосований до пастора.

24 листопада 2008 року київська міліція затримала керівника фінансової групи King"s Capital (Київ) Бандурченка за звинуваченням в шахрайстві в особливо великих розмірах. Раніше заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко звернувся до глави МВС з проханням розслідувати діяльність King"s Capital у зв"язку з інформацією про сумнівну діяльність фінгрупи, а також враховуючи відмову цієї компанії виплачувати своїм вкладникам обіцяні кошти.

27 листопада 2008 року Шевченківський районний суд Києва заарештував голову групи компаній King"s Capital Бандурченка.

25 листопада глава МВС Юрій Луценко заявив про причетність Аделаджі до організації діяльності фінансової групи King"s Capital.

Ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 12 років з конфіскацією майна, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зараз ви читаєте новину «Фігурант афери Аделаджі здався з повинною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.06.2009 12:05:42Анн94.178.118.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
10. Ирина (Киев) 29.05.2009 19:31 Вовочке из Днепропетровска. До Кучмы никому и в голову не приходило ставить премьером бывшего зека!!! _______________________________ Простите конечно, но при "бывшем зеке" страна готова была с колен встать (в экономическом и материальном плане), а при ваших "революционерах" она в задницу такую залезла, шо еще оч долго путь назад искать будет. А таким как Луценко негоже в министрах ходить, позор страны да и только.
29.05.2009 19:31:17Ирина77.123.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вовочке из Днепропетровска. До Кучмы никому и в голову не приходило ставить премьером бывшего зека!!!
29.05.2009 17:34:14Вася95.135.108.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Всех мусаров адназначна ф топку паравоза или ТЭЦ !!!)))))))))))))
29.05.2009 16:07:06 дуся77.123.164.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Г-н Луценко, зачем трогать честных тружеников страны. Неужели у Вас мало работы в милиции с правонарушителями Законов Украины. Это уже становится интересным, согласно сообщениям прессы, Вы пьете пиво и деретесь в свободное время и это нормально, а человек непьющий и помогающий тысячам людей выйти из всякого рода зависимостей чем- то Вам кажется подозрите6льным. Пахнет неочень и далеко не духами.
29.05.2009 15:55:23Igor194.88.150.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Какой пастырь-такая и паства!
29.05.2009 14:28:24Зоя 95.132.245.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Куда тому Аделаджи до Вити Бузало-главного мафиози наград Секретариата Президента. А он кум Луценка. Все пистолеты переправил от Президента к Луценку, а теперь Кучма -виноват . Отстреливают потихоньку чесных тружеников. Везут как прежде-в Быковню.
29.05.2009 14:24:32Вовочка95.132.245.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
При Кучме и Януковиче небыло суддей Зварычей. А сейчас они везде и берут все для Луценка, чтобы не пристрелил ворованным пистолетом! кум Витя Бузало накарулесил. он и сейчас торгует наградами и делает провокации через милицию и Луценка, кто ему мешает идти по трупам к власти.
29.05.2009 14:19:55Сказочник95.132.245.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Юра! Не забирай у нас хлеб! Твои сказки переплюнули наши! Тебе нужно лечиться. Иди спокойно в 6 палату ти лечись, лечись, лечись. а мы тебе приведем прекрасную Фею Юлю и она тебе перед сном прочтет Закон о милиции и постановление КРУ, ведь много ты украл! И что, все Гонгадзе отдал, или прятал в Германии?
29.05.2009 14:19:25Unique95.134.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Пора. Тільки не Луценка, а братів Ющенків.Фірташа. Ахмєтку. Кучму.Балогу.Януковича. Та всю іншу шпану голоштанну комсомольську, якій ще так недавно дідусі наші животи розпорювали...
29.05.2009 14:16:05культуролог95.132.245.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Шутник, ты Юра. Твои концерты народу надоели. Может хоть перед тюрьмой ты прочтеш Закон Украины о милиции?
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути