четвер, 04 травня 2017 14:09

Це фотошоп - Міноборони про зуби в сухпайку

Це фотошоп - Міноборони про зуби в сухпайку
Схожу на зуби інстанцію знайшли у сухпайку ЗСУ / фото: Євген Турович

У Міністерстві оборони заперечили наявність зубів у сухому пайку для бійців Збройних сил України.

Знімок створили за допомогою графічного редактора, стверджують у відомстві.

3 травня в мережі з'явилось фото, як у солдатському сухому пайку "Сніданок туриста" серед м'яса виявили зуби. Фото на підтвердження цього в своєму Facebook опублікував колишній боєць АТО Сергій Турович.

"Із наявної інформації, а саме фотозображення вмісту консерви, шляхом попереднього аналізу можна зробити висновок, що зображення створили за допомогою графічного редактора. Оскільки жодної додаткової інформації та бажання йти на контакт з Міністерством оборони автор не виявив, мотив публікації - навмисне розповсюдження завідомо неправдивих даних із метою дискредитації Збройних сил України", – зазначили в Міноборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Порошенка показали нові сухпайки для військових

У соцмережах фото спричинило хвилю обурення.

Кабмін затвердив новий добовий польовий набір продуктів для українських військових. Туди входять галети з пшеничного борошна першого сорту, сухарі з борошна пшеничного першого сорту або з борошна житнього оббивного, готова до вживання перша страва (борщ із м'ясом або супи з м'ясом в асортименті) в реторт-упаковці, готова до вживання друга страва (каші з м'ясом або овочі з м'ясом в асортименті) в реторт-упаковці, розчинна кава, чай, цукор, мед, джем фруктовий, перець чорний, сіль, а також ложка пластикова одноразова, серветки паперова і волога.

Зараз ви читаєте новину «Це фотошоп - Міноборони про зуби в сухпайку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

12.11.2012 17:36:42Фіг194.44.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну і що?? Хто виграв?? людей вони питали, кому ви оце морозите? наобіцяв вовк золоті гори, оті пишете на цьому ГАЛІМОМУ сайті всяку фігню!!!!!!!!Та в сраку вашого вовка, виграв сильніший - справжній тигр - Джига! микола васильович - вперед!!!!!!!

30.10.2012 06:40:21Daughter67.171.154.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

For those who are not interested in politics: u

30.10.2012 05:49:26Daughter67.171.154.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Джига Николай Васильевич мой отец, и всю жизнь он учил меня делать добро людям, особенно пожилым и нуждающим, относиться с уважением к людям. Я благодарна Богу за моего отца и за всё то чему он меня учил, потомучто это помогает мне быть лечше и много раз мои пациенты произносили благословения в его адресс за то что он вложил любовь к людям в моё сердце и я могу проявлять её к моим больным.
Наивыший стандарт любви описан в Библии:

1-е Коринфянам 13:4-8

Russian Synodal Version

17.09.2012 15:34:57Прогнозист62.80.190.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ПОка количество необразованного быдла будет больше 30%,ничего этой стране не помможет.

17.09.2012 10:23:47народ188.19.9.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Сегодня купитесь на китайскую гречку,после выборов отдавать черной икрой будете в ПР.

14.09.2012 21:39:2512395.81.1.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Про заслуги Джиги ,мяко кажучи,трохи прибрехано.

14.09.2012 14:39:12Тарас217.76.193.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Москалі,Жиди,Попи - три вічних біди українського народу.

14.09.2012 01:12:58стишок93.127.70.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

жжет Джига - от него изжога. От рыгов одна тошнота. Партия, да не та. Рассчитана на скота. Голосуй за Джигу и получишь фигу!

14.09.2012 00:44:15Володимир213.231.39.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Банда жжет, всем будет капут ! Україні теж, тому що радянське бидло за гречку все продасьть !

14.09.2012 00:40:46Знаток178.216.23.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Оранжевая банда!!! ВЫ, блин, смотрите, как за Вас агитирует греко-КАТОЛИЦКАЯ церковь, абсолютнло подчиненная Ватикану(Западу), потом рассказывайте, что православие что-то не так делает!!! Уроды безродные!!!????

14.09.2012 00:45:46Володимир213.231.39.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Кацапська скотина, ти дуже п"яний, йди спати !

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути