Про це йдеться в повідомленні Міністерства з надзвичайних ситуацій, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.
О 16:00 11 листопада судно "Меркурій" (прапор Росії) зняло з "Ковеля" екіпаж у кількості 11 осіб. Стан їхнього здоров"я - задовільний.
Станом на 7:00 12 листопада судно "Ковель", яке одержало ушкодження, знаходиться на плаву в напівзатопленому стані і продовжує занурюватися у воду.
11 листопада сухогрузи "Вольногорськ" і "Нахічевань" (прапор Росії), що перевозили сірку, затонули в Керченській протоці.
Тим часом міністр транспорту і зв"язку Микола Рудьковский відбув у Крим для координації рятувальних робіт.
Рудьковский очолив координаційний штаб, який створений для запобігання аварійних ситуацій в акваторії Чорного й Азовського морів.
У неділю біля берегів Криму зазнали катастрофи 5 суден: у Керченській протоці розколовся танкер "Волгонефть-139", що перевозив 4 тис. тонн мазуту, й затонули суховантажні судна із сіркою "Вільногорськ" і "Нахічевань", біля мису Меганом у районі Судака викинуло на берег суховантажне судно із сільгосптехнікою "Віра Волошина" і біля берегів Севастополя затонуло суховантажне судно "Ізмаїл", яке перевозило металобрухт.
Мазутна пляма, що розлилася в акваторії морпорту "Кавказ" після катастрофи нафтового танкера, почала прибивати до берега, повідомив помічник директора Таманськ філії ФГУП "Росморпорт" Олександр Довгаль.
За його словами, уже є перші жертви серед тварин. "Перша мазутна пляма вже підійшла до берега. Птахи потрапляють у мазут і гинуть", - сказав Довгаль агентству "Інтерфакс-Україна".
Він відзначив, що найближчим часом у порту "Кавказ" у повітря підніметься вертоліт з фахівцями, що, у тому числі, мають намір оцінити масштаби розливу нафтопродуктів у морі, пише Українська правда.
Фото: REUTERS
Коментарі