Ексклюзиви
пʼятниця, 06 травня 2011 21:06

Лікарку з Калуша, яка образила галичан, голова облради Франківщини назвав "табачницею" місцевого розливу

 Лікарку з Калуша, яка образила галичан, голова облради Франківщини назвав "табачницею" місцевого розливу

На колегії Івано-Франківської облдержадміністрації 6 травня додатковим питанням розглянули поведінку заступника міського голови Калуша Віталіни Радецької.

Відреагувати на неадекватні звинувачення підлеглих Радецькою попросив голова обласної ради "свободівець" Олександр Сич.

"Це "табачниця" місцевого розливу" - заявив Олександ Сич. На його думку, з підлеглими потрібно поводитися інакше: звільняти чи застосовувати інші важелі, але в жодному разі не ображати людську гідністю.

Сич попросив втрутитися облдержадміністрацію та правоохоронні органи в дану ситуацію.

Голова ОДА Михайло Вишиванюк визначив таку поведінку чиновника ганебною і запропонував міському голові Ігорю Насалику відправити її туди, звідки привіз" .

Рішення засудити дії Віталіни Радецької підтримали всі члени колегії.

Скандал розгорівся два тижні тому, коли наприкінці квітня Радецька зібрала нараду працівників охорони здоров'я міста Калуша і не підбираючи слів, сказала все, що думає про медиків та галичан взагалі.

"Вы - генетически недоразвитый регион, цыгане вы немытие и нечесанные. Мне говорили, что в этом регионе была зона, теперь понятно, откуда такие гены...", - сказала Радецька.

"Після такого бурхливого виступу в лікарні знову збирали медиків. Приїздив міський голова Калуша Ігор Насалик, вибачався за свою темпераментну колегу. Медперсоналу пообіцяли 50% надбавки до зарплати – за образу", - пише видання "Репортер".

Нагадаємо, що в березні цього року Віталіна Радецька (директор однієї з приватних київських клінік) на запрошення Ігоря Насалика приїхала до Калуша та тимчасово зайняла посаду міського голови з питань медицини. Тоді Насалик презентував її як одного із кращих лікарів в Україні.

Зараз ви читаєте новину « Лікарку з Калуша, яка образила галичан, голова облради Франківщини назвав "табачницею" місцевого розливу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

78

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

09.05.2011 11:10:02Толик94.178.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Поздровляю с праздником Великой ПОБЕДЫ в Великой Отечественной войне !!! Всех с праздником !!!
09.05.2011 09:40:52київ91.203.26.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Як вши розлазяться даунецкие...
09.05.2011 00:08:56Степан Бандера178.94.214.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
RE: Олег (Киев) 07.05.2011 15:44 Норберт (ua) Ну да... А Виталина Радецкая - представитель партии, за которую проголосовало большинство УКРАИНЫ!!! Представитель рейдерской партии, которая грабит народ УКРАИНЫ, убивает и врёт.
09.05.2011 00:05:09Степан Бандера178.94.214.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Тупоголова бляНдінка. Що воно могло краще свої засмоктаним писком ляпнути. Ума нема - каліка.
08.05.2011 20:15:03Тарас87.162.40.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Скільки ото було потрібно відсосати, аби таікй дурі посаду головного райлікаря дали. Шкода бідолахи, он як губи в неї попухли. До головного лікаря області не дотягне, губи відваляться.
07.05.2011 15:44:48Олег77.87.35.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Норберт (ua) Ну да... А Виталина Радецкая - представитель партии, за которую проголосовало большинство УКРАИНЫ!!!
07.05.2011 15:35:15Норберт83.230.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Сич це до речі представник партії, за яку проголосувала більшість в тому регіоні. І правильно висловився з цього приводу: "з підлеглими потрібно поводитися інакше: звільняти чи застосовувати інші важелі, але в жодному разі не ображати людську гідність".
07.05.2011 15:30:24Норберт83.230.5.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Госстрах ти не зрозумів - це думка не лише Елени, так думають багато, кого зачепила поведінка цієї дамочки. А взагалі президент міг би "почути всіх" і спонукати СБУ розбиратись з тими державними службовцями, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу і діють на шкоду - розколюють державу.
07.05.2011 13:58:14Госстрах94.178.41.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ЕЛЕНА, ПОКА ЕЩЁ КАЛУШ ЯВЛЯЕТСЯ УКРАИНОЙ И ЛЮБОЙ ГРАЖДАНИН УКРАИНЫ МОЖЕТ ТАМ ЖИТЬ И РАБОТАТЬ И НЕ СПРАШИВАТЬ ОБ ЭТОМ НЕ ТОЛЬКО НЕКУЮ ЕЛЕНУ, НО И ФАШИСТВУЮЩЕГО А.СЫЧА.
07.05.2011 13:27:35Норберт83.230.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ця дамочка нормально дозволила собі расистські висловлювання. Чим їй цигани не подобаються?
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути