вівторок, 28 листопада 2017 23:49

Міністр розповів, чи українські підприємства беруть участь у будівництві Керченського мосту

Міністр розповів, чи українські підприємства беруть участь у будівництві Керченського мосту
Відомство готує економічне та екологічне обгрунтування шкоди, яку наносить Керченський міст. Фото Еспресо.TV

Міністерство інфраструктури моніторить всі підрядні і субпідрядні організації, які працюють на будівництві Керченського мосту. Поки що факти, що українські бізнесмени та підприємці беруть участь у будівництві мосту, не підтверджені.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає "112 Україна".

"Наразі ці факти не підтверджені, але ми моніторимо всі підрядні і субпідрядні організації, які працюють у будівництві мосту. Санкційний список буде стосуватися і в першу чергу їх також. Поки що ми не зафіксували українських підприємств", - говорить міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Донбас має перейти під міжнародний контроль - Клімкін

Також Омелян зазначив, що для зупинки незаконного будівництва мосту міністерство використовує всі можливі майданчики.

"Сьогодні відбувся ще один гарний захід, - це була конференція військово-політичних питань навколо Криму, на якій були присутні як українські експерти, військові і міжнародні гості. Був заступник командуючого 6-го флоту США, у мене була можливість обмінятися думками з ним стосовно того, що відбувається навколо будівництва Керченського мосту. Ми чітко наголосили на вкрай негативних наслідках такої технічної споруди, оскільки вона має виключно соціально-економічний ефект і це не лише просто міст, це ключ до дестабілізації наших двох портів і міст навколо них, - Маріуполя і Бердянська", - пояснює політик.

Відомство готує економічне та екологічне обґрунтування шкоди, яку наносить Керченський міст.

"Ми готуємо спільно з американськими колегами позови до міжнародних судів", - також додає міністр.

Оприлюднили фотографії будівництва мосту між окупованим містом Керч та материковою Росією. Над "проектом" нібито працює 10 тисяч людей.

Зараз ви читаєте новину «Міністр розповів, чи українські підприємства беруть участь у будівництві Керченського мосту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.06.2025 07:34:02LOGIKA127.0.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Коли починалася печія, завжди рятувалася склянкою теплої води з невеликою кількістю меду — допомагало заспокоїти шлунок. Також іноді жувала мигдаль — він зменшує кислотність. Але якщо печія сильна або не проходить, використовую каплі Гастритол. Вони діють швидко та ефективно, завжди допомагають при загостренні.

21.05.2025 18:36:27RikoTTa127.0.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Мені мама радила соду з водою, але я потім тільки гірше почувалася. Зате з Гастритолом печія йде м'яко і без побічних ефектів. Зараз завжди тримаю пляшечку вдома і в сумочці.

16.04.2025 16:08:20Asandra127.0.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Коли я з'їдаю щось гостре чи жирне, одразу починається печія. Раніше пробувала молоко чи тост без масла — трохи легше ставало. Але найкращий варіант — це Гастритол. Він реально діє проти самої причини печії, а не просто "гасить" симптоми. Для мене це — №1.

Голосів: 11170
Голосування Чи потрібно відновлювати постачання води з Дніпра в окупований Крим?
  • Ні. Окупанти повинні самотужки забезпечувати окуповану територію
  • Так. Там також живуть люди
  • Потрібно воду продавати задорого
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути