Ексклюзиви
понеділок, 15 серпня 2011 15:33

В центрі Києва продають шоколад з хробаками

Киянка Інна Загірна купила сьогодні зранку в переході метро "Контрактова площа" шоколадку "Міленіум".

"Дуже люблю з лісовими горіхами, тому взяла молочний шоколад з цільними горіхами. В обід вже на роботі розгорнула і злякалась. Навколо горіхів все поїдене. А потім виліз хробак. Я заверещала, - каже Інна. - Їсти після цього перехотілось".

Киянка каже, що в цьому кіоску із солодощами завжди купувала десерти. Ніколи раніше нічого підозрілого не помічала.

"Я потім шоколадку розглядала. Добре, що побачила і не почала їсти. Так гидотно. Дата виготовлення там нормальна - 10.02.11. А термін зберігання - 12 місяців. Зі мною такого ніколи не було", - розповіла дівчина.

Завтра Інна піде повертати шоколадку до кіоску. Сподівається, що гроші їй повернуть. Виклала за неї 13 гривень.

Зараз ви читаєте новину «В центрі Києва продають шоколад з хробаками». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.10.2011 13:34:40Натали195.58.245.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Если в шоколаде заводятся черви, это самый настоящий шоколад!

15.08.2011 16:30:06о87.158.126.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
це рештки непроданого товару за кордоном, воно майже нічого не коштує, а от в країну завезли очі закрили, бо ж товар належить комусь із деп.в.р. добре що вас євро росте тепер київська фірма менше купуватиме у нас товар, в три дорога деруть.
15.08.2011 16:07:48Влад178.94.63.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Всю жизнь ем шоколад с червями. Я удивлён. А что он может быть без них?
15.08.2011 16:02:59Я93.72.110.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
просто в орехе находился червяк подом он доел орех и вылез, ничего стравного не произошло такое бывает
15.08.2011 16:02:41Сергей93.183.206.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
В наше время это показатель качества. Натуральный продукт, вот зверь и завелся. :)
15.08.2011 15:57:33кабы не в яйцах194.242.103.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Реально в нас работаЕТЬ выродок - липидный кастрат (после паротита -свинки ну типа ткань в яйцах выродилась на жир - липиды) даки все рабочее место заклеил лозунгами Уля свободу не спинити и т.д., а сам в 30 градусную жару с застегнутой верхней пуговицей ходит (грудь лысая - оволосение по женскому типу после свинки) и кстати бендеровец, а отец польский еврей людвигович. ГАСИ ОУНО-БЕНДЕРАСТОВ и подстилок !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15.08.2011 16:45:16_195.177.125.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
У тебя в мозгах походу завелись.
15.08.2011 15:52:06гриня195.88.113.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Класс! Это был бутерброд. Надо заставить сьесть продавца.
15.08.2011 15:54:33ыувксепнргиошь77.47.132.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
А он то при чем? Это наемный работник, продающий то, что приносит хозяин...
15.08.2011 15:51:04бабака91.209.55.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
за такое надо идти к дистрибьютору!
Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути