середа, 11 грудня 2013 10:40

Таксисти Києва безкоштовно підвозять народ підтримати Євромайдан

Автор: фото: finance.bigmir.net
 

Таксисти Києва безкоштовно підвозять охочих підтримати Евромайдан в центрі Києва. Майже всі служби таксі сигналять і безкоштовно підвозять людей до околиць Майдану Незалежності, запевняють користувачі в групі Евромайдану в соцмережі Facebook -повідомляє ТСН.

"Дзвонили в усі служби. Таксі сигналять і підвозять всіх безкоштовно. Репост! Метро, швидше за все, буде другий день заміновано", - написала в групі Яна Євремова.

У групі повідомляється про плани таксистів завтра влаштувати загальнонаціональний страйк.

Зараз ви читаєте новину «Таксисти Києва безкоштовно підвозять народ підтримати Євромайдан». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.12.2013 11:28:20Bvz Afvbkbz92.113.8.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Это хорошо, потому что сейчас задача активистов Евромайдана усложняется.
Теперь нужно не только прийти на майдан, а еще и принести с собой мешок с песком или бетонный блок. А это, согласитесь, не каждому под силу.

11.12.2013 11:15:09Орех Виноградов95.133.8.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Наглое вранье, таксистам наоборот майданутые только мешают, друзья работают в службе алло, 059, тройка, так и сами и сотрудники только матюкают свиней этих.

11.12.2013 10:49:27aziat91.211.213.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кияни! Хто має власні КАМАЗи - самоскиди! Організуйте вивоз майданутих від центра до вокзалів! Ну, будьте ласкаві!!!

11.12.2013 11:19:23Орех Виноградов95.133.8.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Им и автозаков хватит, мало майданутых осталось.

11.12.2013 11:12:27Гыг Вам193.200.151.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

камазист шоле?небось уголек с копанок возишь,или щебень с нелегальных карьеров?и думаешь это и есть щастье в жизни?ну-ну...не забывай,что камаз машина заметная,и горит неплохо...

11.12.2013 10:48:36maxel78.111.187.--
  • 34+
  • 0-
  • Відповісти

Если это действительно правда-молодцы!

11.12.2013 10:53:43Геннадий Fil195.78.43.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

И эти такси отвечают евростандартам, и они после подписания ассоциации конечно останутся при работе, они же все ездят с шашечкой, у них установлены счётчики на проезд, имеют сертификаты, платят налоги и конечно у каждого из таксистов есть терминал по обслуживанию кредитных карточек. Тогда конечно им боятся нечего, они без работы не останутся-европейцы.

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути