Ексклюзиви
четвер, 07 вересня 2017 15:51

Правоохоронці розігнали мітинг автомобілістів на єврономерах

Правоохоронці розігнали акцію власників автомобілів з єврономерами, яка з ранку 6 вересня проходила під Верховною Радою.

Про це повідомляє "Страна".

Зіткнення почалися після того, як протестувальники спробували запалити шини біля Ради.

Спецназ одразу відтіснив їх до парку, а потім відійшов на колишні позиції.

Зі сцени мітингу повідомили, що учаснику акції силовики розбили голову. Зараз йому надають медичну допомогу.

Автор: "Старана"
  Після зіткнення з правоохоронцями одному з учасників акції силовики розбили голову
Після зіткнення з правоохоронцями одному з учасників акції силовики розбили голову

Одного чоловіка доставили до територіального управління поліції, аби з'ясувати мотиви та обставини інциденту. Під час спілкування із організаторами акції вони зазначили, що ці люди - провокатори, повідомила прес-служба поліції у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водії на євробляхах оголосили безстрокову акцію під Верховною Радою

Учора Київ заблокували автівки з іноземною реєстрацією. Понад 4 тис. машин перекрили вул. Грушевського - від Європейської пл. до Верховної Ради. Активісти вимагали змінити закон - дозволити їздити таким авто Україною протягом року замість 5 днів.

Зараз ви читаєте новину «Правоохоронці розігнали мітинг автомобілістів на єврономерах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.06.2011 20:59:04Студент95.135.159.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ЧП. Так в этом вся и проблема ,что налоговой до задницы госслужащие тем более откат они свой получали во время. Ведьт какой интерес им заниматся перекладыванием денег из одного кармана в соседний ( ДЕНЬГИ ТО БЮДЖЕТНЫЕ) . А с ЧП шников можно окладывать и себе и государству помогать.
01.06.2011 22:18:31чп109.167.79.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
хотелось бы, что бы налоговая прокоментировала... райончик как раз для них.... пусть работают... а мы малый бизнес посмотрим куда идут деньги налогоплательщиков...
01.06.2011 20:56:05Студент95.135.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так вот куда деньги идут которые на дороги были выделены. На госслужбе надо лет 500 отработать чтоб такой домик построить.
01.06.2011 16:58:03Ім'я193.47.85.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
може ще й і в БТІ за цією адресою ніхто не зареєстрований :)
01.06.2011 16:08:52 Хозяин коттеджа94.178.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Свинья я паршивая! Всё ворую и ворую!
01.06.2011 15:38:21якщокнутому94.178.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Та живий здоровий той хазяїн! Просто не хоче світитись. Бо зразу будуть запитання у СМІ де такі гроші взяв. Та й не велика біда та пожежа для нього. Грошей стільки наворував, що зробить ще кращий ремонт і не помітить. А гроші за ремонт компенсує на держслужбі.
01.06.2011 15:26:01Просто 80.57.194.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"...Згорів котедж вартістю в $5 млн i хазяїна "не можуть" знайти..." Непогано!...
01.06.2011 15:05:50якщо87.149.55.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
на такий не відомий будинок не має господара а сусідами є янек молодший то і він вбив того господара, могильову ви опитали сусідів?
01.06.2011 14:45:55пересічний95.135.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Корумпована влада нічого знати не хоче. Хто, де живе, хто що вкрав, де побудував. Вона займається своїм "бізнесом". Такої влади народ не обирав, це вона сама себе обрала. Їй поможе лише імпічмент.
01.06.2011 14:25:00?!94.178.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Хазяїна, кажете, знайти не можете? Продайте той палац, а гроші поверніть хворим дітям. Ці гроші в них були вкрадені. Та ще в пенсіонерів, ветеранів, молодих сімей. Може, хоч якась користь буде від того багатства награбованого. Комусь із хворих дітей життя врятуємо за ці гроші. А хазяїн ще накраде. Не за останні збудував.
Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути