При створенні інтер'єру вітальні потрібно обов'язково враховувати багатофункціональність кімнати і постаратися створити універсальний дизайн. Тоді в ньому буде не тільки приємно поспілкуватися з гостями, а й разом родиною дивитися телевізор або просто читати книгу.
З точки зору психології ідеальним рішенням в цьому випадку стане зелений колір, який заспокоює, знімає втому, не пригнічує і корисний для очей. Як і будь-який інший відтінок, зелений має свої переваги і недоліки.
До позитивних рис зеленої кольорової палітри можна віднести її благотворний вплив на нервову систему людини і здатність нівелювати тривожність і напругу. Ви забудете про перепади настрою і бажання вступити в конфлікт. А найголовніше - зелений прекрасно виглядає в оформленні вітальні будь-якого розміру.
Що стосується недоліків палітри, то тут слід відзначити кілька надмірне розслаблення, яке в деяких випадках може навіть привести до апатії, тому щоб уникнути подібних нюансів слід використовувати в інтер'єрі більш яскраві або контрастні акценти.
Ще одним не дуже приємним фактом є надлишок зеленого може привести до втрати енергії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як гармонійно вписати незвичайне дзеркало в інтер'єр
Для створення заспокійливою атмосфери психологи рекомендують використовувати в дизайні трав'яні відтінки. Смарагд і м'ята стануть ідеальним рішенням в якості стимулюючого фактора.
Від вітальні з оливковими або шавлієвого нотками буде виходити тепло. Темна зелень вважається ознакою респектабельності. Яблучний і фісташковий відтінок одночасно поєднують в собі нотки релаксу і свіжість.
Для невеликих за площею приміщень ідеальним рішенням стануть візуально розширюють простір світлі відтінки зеленого. А такі одночасно строгі та насичені тони, як хвоя, темна бірюза або смарагд, стануть ідеальним рішенням для створення інтер'єру в віталень великого розміру.
Для створення повної гармонії, основний зелений колір в дизайні вітальні слід неодмінно доповнювати іншими відтінками. Тандем зеленого і білого ідеально впишеться в сучасні приклади інтер'єру з наявністю металевих або блискучих поверхонь або стане прекрасною ідеєю для оформлення кімнати в ретро-вінтажному стилі. Основне правило - граємо на півтонах, і тоді вітальня наповниться повітрям і буде "дихати".
Не менш привабливим і обережним варіантом поєднання можна назвати синій і зелений.
Грецький стиль - гармонійний, простий, естетичний і раціональний. Його характерною рисою є велична простота без помпезності і розкоші, як в римському стилі. Але при цьому всі елементи виглядають дорого та елегантно.
Коментарі