середа, 30 листопада 2016 19:11

10 речей-крадіїв позитивних емоцій
13

Фото: housebeautiful.com

У кожному домі є речі, які можуть викрадати позитивні емоції.

У цьому переконані експерти оглядача housebeautiful.com.

Забрати усе зайве з хати та насолоджуватися перебуванням вдома допоможуть поради дизайнерів.

Дитячі речі. Любов до наймолодших може бути величезною. Але не тоді, коли йдеться про порядок у хаті. Дорослі можуть почуватися жахливо в оточенні розкиданих на підлозі іграшок, одягу та різних аксесуарів.

"Надлишок дитячого майна виснажує батьків і не дозволяє розслабитися", - каже доктор Сьюзен Бартел, психолог.

Реліквії і подарунки. Ваша тітонька може бути вкрай поважною панею. Але думати про неї постійно - непроста праця.

"Ми можемо вкладати безліч різного роду думок у подарунки, які бачимо перед очима. Але вони геть не відповідають стилю та сучасності, тому не приносять багато радості", - говорить спеціаліст.

Полиці з книжками. Кожна книга може навіювати різні спогади - ту нам подарувала пасія юності, а інша - тішила в сумну годину, ще в іншій - трагізм історії перевищує наші можливості відчувати. Неправильна добірка книг на полиці може геть зіпсувати нам настрій.

Наші дитячі іграшки. Ми не можемо наважитися викинути нашу улюблену ляльку-балерину чи ведмедика. Але вони нагадують, що дитинство позаду, і ніколи не повернеться.

Колекції, що втратили сенс. Колись давно ми збирали ці речі, дивилися на них з любов'ю, витирали пилинки. Але тепер вони набридли і не мають для нас жодного сенсу. Краще їх позбутися та не забивати кімнату мотлохом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 речей зіпсують кухню

Деталі до чужих нам хобі. Ми подивилися на захоплення інших людей, і раптом самі захотіли ними займатися. Купили нитки, тканину, деталі для здійснення нового хобі. А потім втратили інтерес до справи. Це нормально. Проте, коли дивимось на речі, згадуємо витрачений на них ресурс, нам стає некомфортно. Краще позбутися того, що нам геть не цікаво.

Важкі гардини. Темні цупкі тканини на вікнах можливо колись вам навіть дуже подобалися. Вони покривали темрявою кімнату, ховали вас від усього навколо. Проте час минає. І приходять світлі часи. Замініть штори на прозоріші, відкриті на прямі сонячні промені.

Неправильні кольори. Яскраві кольори збуджують, блакитні та зелені допомагають розслабитись, сірі - нейтральніші. Фарби в домі мають відповідати вашим потребам. У іншому разі - це зумовить дискомфорт.

Битий посуд. Колись ці кружки були такими гарними, виготовленими з дорогих матеріалів. Але сьогодні це просто купа непотрібного нікому скла. Її місце у смітнику.

Купа старих паперів. Документи зі старого місця роботи, студентських років, листи, які можуть здаватись дуже важливими, з плином часу втрачають сенс. Їх часто шкода викинути. Дивитись на них також не варто.

Рекламні кружки. В рамках піар-акцій ми можемо отримати безліч подарунків з написами, жартами. Але вони позбавлені смаку дому і мають тимчасове призначення. Не варто користуватися ними надто довго або зберігати на кухні.

Зайві речі. Максимально звільніть ваш простір. Хай у домі буде те, що вам необхідно. Та буде багато вільного місця скрізь.

Зараз ви читаєте новину «10 речей-крадіїв позитивних емоцій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути