Ексклюзиви
вівторок, 02 травня 2023 15:40

Археологи знайшли у могилі незвичайні ножиці

Археологи знайшли у могилі незвичайні ножиці
У Німеччині розкопали давню могилу. Фото: Bavarian State Office for the Preservation of Monuments

У кельтській могилі в Мюнхені археологи знайшли ножиці віком понад 2 300 років.

На них майже не було іржі, пише Arkeonews.

"Пара ножиць, яким понад 2300 років і які перебувають у такому стані, ніби ними можна користуватися і сьогодні, – це дуже особлива знахідка", – сказав професор Матіас Пфайль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У могилі знайшли складний стілець

Також у могилі виявили складений меч, залишки щита і наконечника списа, бритва і фібула. Речі свідчать, що померлий мав високий соціальний статус.

Розкопки та тому місці почалися з пошуку вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни у районі Зендлінг. Тоді натрапили на підземні споруди.

Поховання розташовувалось посеред квадратної будівлі, яку колись підтримували чотири окремі стовпи. Складений меч навмисно нагріли і зробили непридатним. Фахівці вважають, що це зробили для того, щоб запобігти розграбуванню могили. Або люди вірили, що таким чином заспокоюють дух покійного.

Археолог-аматор Вольфганг Херкт виявив скарб кельтських монет у землі Бранденбург на північному сході Німеччини.

41 золоту монету створили понад 2 тис. років тому. Це перший відомий кельтський золотий скарб у Бранденбурзі.

Зараз ви читаєте новину «Археологи знайшли у могилі незвичайні ножиці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

30.07.2012 00:51:05uhbif91.225.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

гаращанко[Видалено] ще та!

29.07.2012 20:28:20Некацап94.179.64.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

У нас, на Апостолівщині, його білборд закидали б яйцями, як би він був вивішений!!! Це Гадость, як його Патрон!!!

05.05.2012 11:56:12надежда77.93.37.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

В хлев этому борову!!!!!!!!

05.05.2012 09:54:52саша174.2.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

очень хочется дать по морде, одно слоBо - дебил

22.03.2012 07:36:19!178.172.183.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Геращенко хотя бы не орала ,так как визжал трус Мельник ,что он депутат недоторканый, ,когда к нему подскочили мужики!!!!!!! для него ,хам, это очень слабо сказано!

22.03.2012 07:20:18Veteran195.182.194.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Когда Олег Тягнибок в новом правительстве будет Генеральным прокурором, вот тогда и посмеемся. А пока, уроды рыгоанальные, последние дни наслаждайтесь своим покращенням.

21.03.2012 22:25:47галя109.201.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Якого біса ця депутатка всюди пхає свою лисячу морду, вибачте "мордашку". Вона вискочка і любить лишній раз показати себе любиму по ящику! А нічим таким ганебним її не образили! Подумаєш цяця! Якщо б ця панія була чемною, то б вона дала б комісії нормально працювати!

21.03.2012 17:19:29...95.135.151.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А може вона образилася про людське око, а самiй сподобалося , коли вiн ii та талiю обняв, га? Дядько то замашний, прижав би в закутку...

21.03.2012 15:37:18Ніна77.123.180.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Оце так ректор!

21.03.2012 15:20:29Непогано212.64.228.--
  • 22+
  • 0-
  • Відповісти

Спрчатку фарбою, а скоро янучар гранатами частуватимуть. :)

21.03.2012 17:13:21ЯК-5546.33.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Лучше взять в рот лайна и заплевать все портреты Мельника!!!! Будет круто!

22.03.2012 11:25:59Slav95.67.76.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

сразу видать, у тебя бОООльшой опыт по этой части:D:D:D
Часто так делал?
Ничё странного - у "овощей" только на это ума и хватает:D

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути