понеділок, 27 листопада 2006 16:46

Молодим мамам треба щодня робити гімнастику

Місяць тому в нас народився син. Порадьте, як правильно доглядати за грудьми, щоб вони не деформувалися від годування?


Запитує Ганна Сміла, 27 років, з Чернігова


Відповідає Валентина Місник, науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України:


— Якщо правильно прикладати дитину до грудей (рот малюка широко відкритий, щоки округлі, він розслаблений і задоволений, а мама не відчуває болю у сосках), то не буде ні деформації, ні тріщин на сосках.

Окрім того, лікарі та спортивні тренери радять мамам щодня робити гімнастику для зміцнення плечового пояса і грудних м"язів. Найпростіша вправа на стискання: складіть долоні перед грудьми, як японці, лікті розведені в боки. Вдихніть, стисніть долоні і порахуйте до п"яти. Видихніть і розслабте руки. Вправу робити кілька разів на день по 2–3 підходи.

Зараз ви читаєте новину «Молодим мамам треба щодня робити гімнастику». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

28.07.2009 23:35:44Гриша212.242.217.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да-а-а... Народ у нас без грамма оптимизма. Люди, главное, что Пукач уже дает показания! И чем скорее всех сдаст, тем лучше для него. Виновные должны быть наказаны, а без вины виноватых быть не должно. Кому надо было заткнуть рот журналисту? Мы все догадываемся по логике вещей. Правильно, Кучме
28.07.2009 17:57:10Днепр80.141.212.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мне кажется, что сегодняшние спецорганы охраняют от народа валютно-финансовых паразитов находящихся возле кормушки.
23.07.2009 23:35:10полковник93.74.127.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
сегодняшняя сбу-это карманная служба власти по розыску компроматов на всех без исключения кто имеет доступ к информации власти или деньгам. Вопрос в том кому когда на кого и за сколько эта информация будет слита. Вам не кажется странным что Пукача нашли именно в период предвыборной кампании? Понадобится Лозинский-и его найдут. А из нас уважаемые делают ЛОХОВ.
23.07.2009 13:19:16Влад95.133.244.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Все закончится тем,что виновным, по данному делу, назовут покойного Кравченко.И каждый,из высокопоставленных, останется при своих интересах.
23.07.2009 11:31:24санек91.202.241.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
сдать то он их -сдаст!но кто же их посадит-они ведь памятники!!!!
23.07.2009 11:23:25глаша91.202.241.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
все будет-тайной следствия!а сидеть будет мелочь!
23.07.2009 00:35:41Воха193.239.143.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Неужели Кучма наконец ответит за все???!!!!! Просто чудесно, не верится даже. Из источников знаю что Пукач уже сдал Кучму, Литвина и Деркача.
22.07.2009 22:56:42Хведя95.133.95.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так я й повірив, що впіймали Пукача: по картотеці знайшли зека-довічника з відповідними параметрами(фізія, вага,габарити і т.п.),введуть спец.ліки і пішло-поїхало.Можуть навіть пообіцяти скорочення терміну, а потім все після виборів забудеться... Це не МВД. а СБУ. а там ще , мабуть , залишись профі.
22.07.2009 22:36:50вова89.24.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Перед самыми выборами назовут главного заказчика.Это будет Янукович с кучмоой.Так,всем молчать.Этого народ хочет!
22.07.2009 15:45:55вв77.123.89.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Шукали Лозинського і випадково вийшли на Пукача Герої
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути