четвер, 14 вересня 2023 01:48

Щасливі стосунки: 8 щоденних звичок, які збережуть гармонію надовго

Щасливі стосунки: 8 щоденних звичок, які збережуть гармонію надовго
Як зберегти стосунки: 8 звичок, які не потребують витрат Фото: ukr.media

Кожного дня потрібно працювати над стосунками аби ви і ваш коханий чоловік ставали щасливішими.

Є вісім звичок справді якісних, гармонійних стосунків, які збережуться надовго, пише elle.

Лягайте спати разом. Це не означає, що щоразу, опинившись удвох під ковдрою, потрібно займатися сексом. Достатньо просто синхронізуватися. Адже, погодьтеся, немає нічого милішого, ніж обійматися та розмовляти перед сном. І гріти холодні руки об його спину.

Знайдіть спільне захоплення. Це чудово, якщо він їздить на футбол саме тоді, коли у вас заняття з малювання. Але має бути хоч щось, що ви любите робити разом. Та хоч розводити акваріумних рибок! У скрутні моменти це маленьке хобі може зблизити вас.

Тримайтеся за руки. Привчіть себе до цього, як привчили випивати склянку води вранці. Результат не змусить себе довго чекати.

Довіряйте та прощайте. Звісно, все залежить від масштабу трагедії. Але важливо пам'ятати, що зруйнувати набагато простіше, ніж збудувати. Кому потрібні ці образи?

Фокусуйтеся на хорошому. Цей трюк добре працює з тваринами та дітьми, а от про дорослих ми часто забуваємо. Хваліть коханого навіть за дрібниці, бачити тільки хороше — велика праця. Щасливі пари не помічають недоліків.

Обіймайтеся кожного божого дня, адже це так просто! Ви знали, що наша шкіра має пам'ять — вона пам'ятає всі приємні (і не тільки) дотики? За статистикою, пари, які регулярно обіймаються, менше хворіють і міцніше сплять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Терпіти не будуть: які чоловіки відлякують жінок

Говоріть "люблю тебе" і "гарного дня" щоранку. Звучить банально, але це важливо. Можливо, ці слова допоможуть коханому вистояти у заторі або впоратися з важким звітом.

Бажайте одне одному добраніч. Незалежно від ситуації. І "закривайте" сварки перед сном. Адже ваша любов набагато сильніша за всі негаразди у світі.

У період війни багато пар не витримали емоційного навантаження. Проте стосунки завжди можна врятувати. Для цього потрібне бажання двох людей та трохи наполегливості.

Зараз ви читаєте новину «Щасливі стосунки: 8 щоденних звичок, які збережуть гармонію надовго». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

08.10.2013 08:33:20гость37.229.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ув. Юрий Витальевич! А кем тогда были ВЫ?????

05.10.2013 16:39:41R94.179.80.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Луценко назвал Кузьмина "козлом отпущения". Последнее слово в заголовке и кавычки - не нужны. И считает так не только Юрий Витальевич, а любой, у кого есть головной мозг и хоть немного совести. Быдлоту прошу не беспокоится.

05.10.2013 10:10:02Веселовский109.86.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Нашего ,,Комиссара Катанью,, уволили ! А-А-А !!!! Ну теперь процветай коррупция и радуйтеся барыги !!!!

05.10.2013 15:32:19Б-177.9.88.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Шо?От этого дятла , что то зависело?

05.10.2013 09:25:21к стенке93.73.231.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Мурка-уже списаный материал,таких обычно пристреливают,чтобы не гавкал..

05.10.2013 06:02:30сокол77.120.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Увы , но козел в этом эссе один, и это отнюдь не Кузьмин, а автор...

05.10.2013 08:25:00пу91.217.66.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Что то тыIP: 77.120.172.-- сокол очень смахиваешь на двухглавого кацапского петуха.

05.10.2013 00:43:21Володимир95.135.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сам то що зробив , займаючи таку високу посаду ??? Між іншим , отримував високу зарплату , набагато вищу ніж у викладача з вищою освітою . Менти , грабували та обдирали бабусь на базарах , ДАЇ --шники просто скаженіли від безпредела , ставали заможними за рік та квартири купували ДЕ СОВІСТЬ , ДЕ МОРАЛЬ ????????

05.10.2013 16:41:56R94.179.80.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Трындёж! При Луценко министре? с 2005 по 2010 год ни одного мента у себя на фирме не видел. А только пришло ПаРашное недоразумение, так сразу косяками поперли.

05.10.2013 06:04:40сокол77.120.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Необходимо добавить, что происходил разврат разума в обществе...

05.10.2013 00:44:08Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ото ж.

05.10.2013 00:35:09Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

По ходу терпілою є Луцик.

05.10.2013 10:30:26Рускому95.134.122.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

По якому ходу?

05.10.2013 00:29:10пу91.217.66.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Только что у Шустера Богословская назвала себя кобылой деда Щукаря.

05.10.2013 00:33:27бухгалтер178.92.70.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

вона дуже образила кобилу, бо її їм"я "лайномет" хама.

05.10.2013 06:07:19сокол77.120.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ругань и ее содержание это истинные одежды автора. Ну и зачем это вам нужно?

05.10.2013 00:26:27Axmetka Besogon109.122.36.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Как было, есть, будет в паре Тимошенко-Янукович. Янукович не стал бы президентом без поддержки ЕС и США. Сегодня ПР говорит, Европа и США нам не указ. ОК. Тогда смею предположить, в 2015 Янукович ни при каких обстоятельствах не станет президентом. Ни при каких. А вот после этого и начнется ответственность лиц ПР в деле Тимошенко. И там где сегодня Тимошенко в первую очередь окажутся, Олийнык-Богословская, за ложные доносы, Кузьмин, за неполноту и неправильность расследования, гарант, за политическое преследование оппонентов. Если гарант освободит Тимошенко, у него и названных, есть шанс избежать

05.10.2013 06:11:38сокол77.120.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не суди - да не судим будешь . Надо знать гораздо больше, прежде чем приступать к прогнозу событий ... Вы выплеснули раздражение , и что легче стало?

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути