Ексклюзиви
пʼятниця, 21 червня 2019 16:17

"Склав/не склав": оголосили порогові бали для трьох предметів на ЗНО

"Склав/не склав": оголосили порогові бали для трьох предметів на ЗНО
Оголосили порогові бали для історії України, хімії та географії. Фото: Укрінформ

Порогові бали "склав/не склав" на ЗНО опублікувало Міністерство освіти.

"Встановлено порогові бали "склав/не склав" для 3-х тестів ЗНО - історії України, географії та хімії. Відповідні рішення прийняла експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти сьогодні, 21 червня, під час засідання у залі Колегії МОН", - вказали у МОН.

Після обговорень комісія визначила такі порогові бали:

історія України - 27;

географія - 26;

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У МОН пояснили, на яких спеціальностях мінімальний прохідний бал

хімія - 16.

Поріг "склав/не склав" з історії України подолали 84% абітурієнтів, географії – 89,57%, хімії – 86%.

22 червня на інформаційних сторінках учасників ЗНО розмістять результати тестування з цих 3-х предметів.

Для 3-х тестів ЗНО оголосили порогові бали "склав/не склав". Йдеться про математику, фізику, українську мову та літературу.

Зараз ви читаєте новину «"Склав/не склав": оголосили порогові бали для трьох предметів на ЗНО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.12.2012 19:48:43жана-одеса178.93.254.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я не хочу, щоб російська мова стала регіональною. Я не хочу, щоб російська була другою національною (бо про це вже ведеться мова). Я нерозумію, чому в моєму УКРАЇНСЬКОМУ паспорті є сторінки, які дублюються РОСІЙСЬКОЮ мовою. Я не розумію, чому в Україні я повинна вчити російську мову. Чому Росія не вчить нашу. Чому така несправедливість? чому Україна повинна вклонятися до землі Росії? хоча б поясніть мені, будь ласка, це.

31.07.2012 07:24:59володымыр46.187.46.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Всих комуняк и москалив мы перерижым як звирив Шоб нашу землю нэ топталы и на Бандэру нэ брэхалы.Бо Кыив наша столыця,а Львив-наша каплыця.В Кыеви будзмо бытыся,а у Львови молытыся -за Украину,за ийи волю ,за чэсть,за славу ,за народ!

31.07.2012 08:24:33запорожье92.113.19.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Киев - столица Украины,Лемберг - польский, ваши только схроны!

30.07.2012 23:48:16Атон94.244.153.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Найважливішим завданням українського народу - відміна одіозного рейдерського руйнівного мовного проекту Колісніченка-КІдалова, який будоражить всю Україну й державну машину, і боротьба проти темних сил, які за ними стоять, й продукують деструктивні закони. Важливо по всій країні провести просвітницькі програми про підривну діяльність не путьової політики груп Колісніченка-КІдалова та всіх хто біля них. Другим завданням є створення нових робочих місць на Україні: в селах, містах, районах, областях, сталий розвиток Українського народу, мови, книгодрукування, комунікацій.

30.07.2012 17:25:27Вовчик Wolf109.87.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Знання мови не є показником патріотичності, а тим пак – порядності. Знати рідну мову, та поважати власний народ – речі різні. Карл Густав Маннергейм більш вільно володів шведською та російською мовою, а ніж фінською – ну може трохи ліпше чим Азаров нашою державною мовою… Але ніхто з політиків Фінляндії не вважається більшим патріотом ніж Маннергейм. Бо не тільки в мові річ. ))))
Думаю, что языковой вопрос намеренно раздувается перед выборами, чтобы рассорить украинцев между собой. Разорвать народ на электораты. И это – к сожалению – удалось… Вместо того, чтобы проводить здравую культурную политику, все стороны процесса нагнетают истерию, пытаясь если не заработать очки в предвыборной гонке, так хоть оплевать оппонента.

30.07.2012 16:03:4511188.155.244.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Кацапская сволота это как татарская орда. Только со своим народом в Чечне что они сделали. Напали на Грузию и пресвоили ихние земли ,вмешиваются во внутренние дела суверенных держав. Теперь Украина . Поэтому хороший кацап это убитый кацап.

30.07.2012 17:01:57запорожье92.113.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А теперь разгонись и головой в стену,назло всем кацапам! Они оценят твою ненависть!

30.07.2012 15:59:10запорожье92.113.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Лучше проведите массовый акт самоссожения за дупомову.

30.07.2012 15:34:11Гость46.98.1.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Жалкое зрелище потуги профессиональных "украинцев" по заказу Запада. Их там не больше 20-30 шт.

30.07.2012 15:02:40жана-одеса178.93.43.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Слава Україні ,Героям слава,Геть москалів з їхньою придурочною кацапською мовою з України.

30.07.2012 16:34:28_Юрий91.200.234.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Мадам, оторвитесь от клавы, выйдите на улицу. И кто в вашей Одессе с вами на мове будет спилкуватыся, га? Бедненькая :(

01.08.2012 23:34:37Любовь92.249.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а кто вам запрещал общаться на русском языке? два гондона тупых с мозгами поссорились с рождения и решили облегчить себе и всей партейке тупорылых рыгачей жизнь. Государственный язык должен быть один! не нравится, валите на хрен в Россию

30.07.2012 14:51:39?159.224.150.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

чё эти журналистишки поют, сегодня было тысячи 2 не меньше,а вот сьоронников гусского языка вообще небыло:p

30.07.2012 16:25:01Ведьма37.73.79.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А чего по жаре шарахаться. С законом все в порядке. Он принят, будет подписан. Процесс идет...

30.07.2012 14:51:10патріот84.123.208.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Вам москаликам, що до того?А українську мову хочеш не хочеш,а вчити прийдеться!А не хочеш,торбу на дорогу вам знайдем,коліном під сраку і до пупкіна,Сибір велика, вас недоумків вже зачекалась!