середа, 29 березня 2017 10:36

Розповіли, коли частина Європи піде під воду

Розповіли, коли частина Європи піде під воду
До 2100 року Європу підтопить. Фото: superkor

5 млн жителів Європи можуть втратити домівки через повені до кінця цього століття.

Вчені проаналізували зміну кліматичних факторів. Це - підвищення рівня моря, припливи, хвилі і шторми. Про це повідомляє invaders. За даними дослідження Об'єднаного дослідницького центру Єврокомісії, підвищення рівня моря до 2100 року може сягнути 1 м.

Через глобальне потепління у Північному та Балтійському морях підніметься рівень води до критичної позначки. При високих темпах потепління повені почастішають у Великій Британії, Данії і Нідерландах. Підтоплення дістануться узбережжя Норвегії, Німеччини та країн Балтії. У Португалії рівень води знижуватиметься.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені: на Землі може настати новий льодовиковий період

Прогнозуючи кліматичні зміни на континенті, науковці не включали у дослідження територію Росії. Це - величезний і географічно складний регіон, каже спеціаліст з океанографії прибережних зон Міхаліс Вусдукас.

За останнє десятиліття в Європі було кілька великих повеней. 2013-го частково затопило Латвію, Македонію, Чехію, Норвегію та Німеччину. Торік суттєво підвищився рівень води в Сені, Дунаї, Рейні і Неккарі. Це викликало повені вздовж берегів. В околицях Парижу оголосили помаранчевий рівень небезпеки. У північних районах Франції евакуювали кілька тисяч чоловік.

Зараз ви читаєте новину «Розповіли, коли частина Європи піде під воду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

27.09.2013 23:31:51мальчиш176.100.177.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Стецькив назвал ошибкой акцию "Вставай, Украина!"................
А РАЗВЕ РАГУЛИ МОГУТ ЧТО ТО ПРИДУМАТЬ, КРОМЕ КАК СР@ТЬ, ПОД ЧУЖИМ ЗАБОРОМ?????...;););)

27.09.2013 22:53:46Карлсон46.202.31.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Хто такий Стецьків???Хто піде на вулицю і підтримає цього Стецька,чи Стецького???

27.09.2013 22:19:07ющ79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

вся хохляндия -помылка, хохлосвиньи могут только жрать и гадить

27.09.2013 22:57:47Карлсон46.202.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Заткни хлебало, гатчинский Пентюх!!!Самая большая ошибка природы-это ты!!!Твоя мама придумала тубя в групповухе с бомжами кара -калпакии,вот такое [***] и получилось.

27.09.2013 22:00:38вова со львова85.26.184.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Вы думаете что Германия и США хотят блага для Украины, присоединив ее к ЕС,чтобы неизвестному для них народу стало лучше жить? Наивные. Украина им не нужна.Украину хотят скинуть с рынка вооружения, космоса и заграбастать ее природные ресурсы.. а народ ввергнуть в хаос и безработицу.

27.09.2013 23:14:14Карлсон46.203.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

С каких пор [***] с Рязани называется Вовой во Львова,айпишник твой Рязанский,то из Германии,ты, Чудо писало...

27.09.2013 21:28:12львів91.124.45.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ТРІПЛО,ТРІПЛО,ТРІПЛО!!!

27.09.2013 21:04:50Бауер78.48.30.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Он прав. Пора проводить акцию "Ложись, Украина"!

27.09.2013 22:01:02192.113.131.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

под кого?

27.09.2013 20:19:32ads213qas46.119.154.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В етой стране стало страшно жить, от недавно случайно нашла базу банных
каждого жителя нашей страны tiny.cc/ru-portal Просто вводиш фамилию
или Имя - и тебе находить всю информацию про етого человека. Про себя нашла
такое, что меня сильно напугало: переписки з друзями, адреса, телефоны, есть
даже мои обнажоние фото, не понимаю от куда всьо ето. Есть правда функция
"удалить", я конечноже сразу воспользувалась и вам повутую не тянуть

27.09.2013 20:14:18Народ178.95.250.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Стецькив сам главная ошибка природы.

27.09.2013 20:40:03печкин176.8.170.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

На опыты в больничку примут .

27.09.2013 20:01:24Мая95.132.26.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

дядьку Стецьків , а напрасно... то АНІ іграють то ВІ іграєтє ілі наобороть...... УКРАЇНА у невизначеному стані і приповзе у Європу трошки у такому вигляді що вам нічого не дало би ГАСЛО " за Європейське майбутнє України". [***] ой чудак понімаєшь.

27.09.2013 19:37:52Пу46.200.238.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

запукинские боты застрали коменты - чихзнуть негде) Ану брысь назад в паРашу!!!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути