Ексклюзиви
вівторок, 05 вересня 2017 18:10

Як реагувати на дитячі капризи

Як реагувати на дитячі капризи
Як тільки дитина починає вередувати - залишайтеся поруч, дайте зрозуміти, що ви її розумієте. Фото: Психологос

Батьки дітей 2-3 років часто скаржаться, що їхні слухняні малюки стали важко керованими та неслухняними дітьми.

"Така поведінка дітей - криза трьох років. У цей період малюк прагне бути самостійним, тому й протестує. У нього починається процес побудови власної індивідуальності. У цей момент батькам важливо розуміти, що маля підросло і вимагає до себе іншого ставлення. У протилежному випадку капризи посилюватимуться", - розповіла Gazeta.ua психолог Наталія Носаль.

Фахівець дає кілька порад, як реагувати на дитячі капризи.

1. Як тільки дитина починає вередувати - залишайтеся поруч, дайте зрозуміти, що ви її розумієте.

2. Обійміть малюка. Намагайтеся відволікти від капризу, що розбурхав його.

3. Нічим не винагороджуйте дитину в обмін на те, що вона заспокоїться.

4. Якщо дитину не вдалося заспокоїти обіймами, не звертайте на неї уваги.

5. Не намагайтеся у цей момент дитині щось довести. Це - даремно. Сварка не має сенсу і ще більше розбурхає капризи.

6. Будьте з дитиною наполегливі. Якщо сказали "ні" - при цій думці залишайтеся до кінця.

7. Не йдіть на поводі у дитини. Вона може маніпулювати своєю істерикою, щоб отримати бажане.

8. Коли малюк заспокоїться, поговоріть з ним ласкаво. Скажіть, що вас засмутила його поведінка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 порад, як видавати дитині кишенькові гроші

Зараз ви читаєте новину «Як реагувати на дитячі капризи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.02.2011 11:47:49валерій94.179.18.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Бажано такий музей поповнити,біографіями тих \"героїв\",які грабували та гвалтували Європу,тих хто проходив службу в загороджувальних загонах,тих хто взагалі не приймав участі в боях,тих хто потопив у крові Угорщину та Чехословачину,хто переселяв народи. а зараз ходять в \"героях\".На жаль такої сволоти залишилося більше які до сих пір ще живі.Тих, що дійсно воювали вже нема,залишились в живих одиниці.Вважаю,що ми сьогодні вшановуєм ветеранів,більшість яких були і є катами та виховали собі подібних.
10.02.2011 08:55:46 Ведьма178.150.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вот вам и последствия 5 оранжевых лет(мальчик Виктор из Харькова)! Сформировалось \"поколение новых украинцев\" - дети, которым ющенковская пропаганда втемяшила, что главное в жизни - это быть украинцем.
09.02.2011 14:55:37Галіцаям95.133.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
І на схід дивились галичани.На Москву з надією дивився Львів... Як добре, що на світі є Москва,моя земля, столиця і надія (Д.Павличко-син простого лісоруба, гуцула іх Карпатських гір, якому усміхнулась доля люда у сяєві Кремлівських зір).
09.02.2011 14:35:55Віктор178.150.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Олегу зі Львова. Відколи це львів*яни стали підтримувати Червону армію та СРСР ??? Олегу а вояки ОУН-УПА для вас хто ? Ви мабуть їх фашистами вважаєте ??? Що нацисти що солдати ЧА є окупантами для України!!! Зміна нацистського окупанта на совєтського для українців нічого не означає. Хіба що мови різні та ставлення окупантів до українців!
09.02.2011 14:23:17Олег178.95.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Віктор з Харкова, ти неправий. Музей бійцям проти німецького загарбника повинен бути. Не будь таким упередженим. Раджу переглянути світосприйняття
09.02.2011 14:02:44Виктору из \"Харькова\"92.112.109.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ты хоть знаешь где находится Харьков? Вылезь из схрона малолетка! спрси у своих предков про Союз, а потом п.зди на него! Ты кроме кокаколы и баунти ничего в этой жизн не видел и не слушал, долбанутое покаление ПЕПСИ!!!
09.02.2011 13:47:12Максим94.179.179.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В схроне зачатое быдло пытается показать,что и на Востоке есть такие же ущербные троли.Только в это могут поверить сами рагули.У этих тварей нет не только героев ,но и нормальных людей мало.Кошкодавы бесятся от бессильной злобы,понимая свою униатскопредательскую натуру.За столько лет так и не смогли стать украинцами,оставаясь вост
09.02.2011 13:42:13Віктор178.150.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Виктору из \"Харькова\" (Краматорск) 09.02.2011 | 13:37 Я дійсно з Харкова і є Ровесником Незалежності а тупий москальський совковий даунбас типу усіляких там краматорсків ніхто не питає! Ви дауни совкові вже обрали собі ПОКРАЩЕННЯ ВАШОГО ЖИТТЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ ось і вдавіться ним тепер придурки!!!
09.02.2011 13:37:50Виктору из \"Харькова\"92.112.109.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ты такой же житель Харькова как я вашей долбанной Гиличины! Где бы ты сейчас был ублюдок если бы не Советская армия, не Советский Союз, да ты наверное дитя самстийной Украины и не знаешь что такое СССР!!! В лучшем случае гнул бы спину у какого-то немца на фазенде!!! Придурки конченные!!!
09.02.2011 13:35:03Злой109.227.120.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Віктор (Харків)- шо, баран? Хотел фашистским свиням хвосты крутить? Коз...л! Тебя сов.власть читать и писать научила! Иуда!
Голосів: 4069
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути