Ексклюзиви
неділя, 14 серпня 2011 16:10

Збільшення податку призведе до підвищення ціни на бензин

Збільшення податку призведе до підвищення ціни на бензин

Виконавчий директор ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" Фелікс Луньов заявив, що з 1 вересня 2011 року збільшаться акцизи на нафтопродукти, що стане додатковим навантаженням на споживача.

Про це повідомляє ZN.UA

"Збільшення податку, природно, відіб'ється на рівні роздрібних цін, - зазначив він. -  Іншими чинниками, які впливають на ціну на АЗС, є світова кон'юнктура цін на нафту та нафтопродукти, а також баланс ринку. Зараз баланс ринку профіцитний, тобто пропозиція перевищує попит. Передумов до істотних коливань цін не спостерігається. Відповідно, збільшення ціни на АЗС має відбутися суворо в межах підвищення акцизу".

Луньов підкреслив, що "досі уряд чітко утримував ринок від можливих спекуляцій і різких стрибків завдяки роботі експертно-аналітичної групи при Кабміні".

На його думку, з урахуванням попередньої практики "підвищення цін буде поступовим, пролонгованим".

Зараз ви читаєте новину «Збільшення податку призведе до підвищення ціни на бензин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.03.2012 20:36:25velmix194.28.55.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Прибыльная работа в интернете без вложений для новичков. Заработать можно в течении часа и вывести деньги в тотже момент. Этот сайт лучший сайт в снг по просмотру рекламы и в дальнейшем по размещении своей рекламы http://youtu.be/lKPFKbAix8s

16.03.2012 20:31:45Орест195.230.140.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ось реальна ціна опозиції і кримінального бандформування БЮТ. Їх стратегічна ціль - звільнити бандаршу Тимошенко. Якщо при цьому навіть зникне Україна як держава чи вимруть її громадяни БЮТ не турбує.
І зверніть увагу, що БЮТ вимагає поліпшити умов перебування на зоні тільки для Тимошенко!!! Про поліпшення умов для інших ніколи й не йшлося. Для БЮТ існує тільки Юля, вони обслуговують тільки її інтереси, решта для них – біомаса, лохи, на яких БЮТ в'їжджає у Верховну Раду.

16.03.2012 15:20:31---194.44.164.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Bсе більше людей усвідомлюють, що поки Ющенко був президентом ми мали:
-РЕАЛЬНУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ,
- ДЕМОКРАТІЮ,
- СВОБОДУ СЛОВА
Про залишення чорноморського флоту росії у Криму, втягнення України в ЄЕП, євразійський союз та інші неоколоніальні утворення росії не могло бути й мови.
ТАКОЮ Є ПРАВДА, і тому вороги України продовжують тявкати на Ющенка.
============================================== =============================

16.03.2012 13:44:58---62.80.168.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Грубо порушені права депутатів... Как они о себе беспокоятся! Вы,депутаты гребаные,если вы меня слышите. Посмотрите что в стране творится.Люди дикарями становятся. Делайте что-то .Ато получаеся одна проблема- как Юлю из заключения вызволить.

16.03.2012 13:29:57межигір'я194.44.164.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

КРАДИ ШАПКИ - СТАНЕШ ПРЕЗИДЕНТОМ

16.03.2012 13:37:45хохо195.230.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кради мільйонами, вішай всім локшину на вуха - станеш бахінею для жменьки розумово неповноцінних покидьків.

16.03.2012 13:26:40хохо195.230.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вот вам отношение бюта к народу. Нет у них проблем кроме как вытянуть главную воровку страны, её святейшиство Йулю. Чихать им на проблемы государства лиш бы владычица была на троне а они естественно при кормушке.

16.03.2012 13:26:33Угу?95.135.140.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

В Росii он теж вiдкрили крим.справу по схожiй статтi "Перевищення владних повноважень" проти рiдного брата панi Королевськоi Констянтина за розтринькання всього то 4,3 млн баксiв бюджетних коштiв та переведення бабла в офшори.I нiхто не галасуе, А свiтить йому вiд 3 до 10 рокiв.

16.03.2012 13:01:39ххх193.0.247.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

ПР когда была в оппозиции сколько блокировала трибуну? И НАТО - НЕТ! И повысить соцстандарты! Янукович говорил что будем стоять до конца! Как аукнулось так и откликнулось! Осенью ПР и ее шестерки с тушками будут в оппозиции и сразу же начнут блокировать трибуну! И сразу вспомнят о народе !

16.03.2012 13:00:51Борменталь95.111.177.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

буба - ты дебил! а ты 000000 - полный О. Я такое лечу. Приходите.

16.03.2012 13:10:09Иван109.225.63.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ты сначала себя вылечи от мани медицинского величия, Борменталь

16.03.2012 13:00:32Влад93.73.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Только в Украине банда может требовать отчёта от прокурора.

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути