Ексклюзиви
четвер, 01 серпня 2013 16:32

Україна хоче дозволити американцям працювати на шельфі Чорного моря вже восени

Україна хоче дозволити американцям працювати на шельфі Чорного моря вже восени
ExxonMobil та Україна готують угоду про розподіл продукції. Фото: forex-investor.net

Угода про розділ продукції (УРП) між Україною та американської ExxonMobil щодо Скіфської площі на шельфі Чорного моря може бути підписана до середини осені 2013 року.

Про це сьогодні журналістам заявив радник міністра екології та природних ресурсів Володимир Ігнащенко.

"Працюємо, є прогрес ... до середини осені очікуємо підписання УРП", - сказав він.

Нагадаємо, Міністерство екології прогнозувало підписання УРП з консорціумом на чолі з ExxonMobil до серпня поточного року.

Україна в 2012 році провела три конкурси на укладення УРП: по Юзівськоій (Харківська та Донецька обл.), Олеській (Львівська та Івано-Франківська обл.) і Скіфській (глибоководний шельф Чорного моря) ділянкам.

Переможцями конкурсу на розробку Скіфської ділянки став консорціум на чолі з американською ExxonMobil (40%, оператор), Shell (35%), австрійської OMV в особі румунської "дочки" Petrom (15%) і НАК "Надра України" (10%).

Україна 24 січня 2013 підписала УРП на 50 років з компанією Shell, яка інвестуватиме і добувати газ на Юзівської площі.

Зараз ви читаєте новину «Україна хоче дозволити американцям працювати на шельфі Чорного моря вже восени». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

27.12.2013 18:33:55sinus cosinus46.247.194.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А тут и сомнения ни у кого нету . Просто по жанру это все взять .. Кому это выгодно?? . Власти ,? конечно нет . Оппозиции ?? Конечно да .. Вы посмотрите . как они смакуют . Это происшествия И на все лады . Как Продажные и никчемные журналисты изгаляются . Кто больше грязи привнесет . И Ответ буден очевиден . Натуральная провокация и больше ничего .

27.12.2013 17:32:44lutich194.12.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А чому ніхто-не КАЖЕ що і МВФ-дає і давав КРЕДИТИ ТЕЖ-під ДЕРЖГАРАНТІЇ,ЧОМУ МВФ досі не требувало ЧІТКОЇ ЗВІТНОСТІ ПО КРЕДИТАМ?ЧОМУ ДОСІ МВФ-давав гроші ЯКІ потім ОЛІГАРХИ ВИВОЗИЛИ ЗА КОРДОН І ПРИ КУЧМІ І ПРИ ЮЩЕНКО І ПРИ ЯНУКОВИЧІ? ЧОМУ-ОЛІГАРХИ ВИВОЗЯТЬ і ВИВОЗИЛИ А НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ ПОВИННО-ВІТДАВАТИ?Чому НЕ КАЖУТЬ що люди там ДОБРЕ де нема-ОЛІГАРХІВ?Навіть у Білорусії на МАЗі-простий інженер має-1000євро/місяць,А СКІЛЬКИ-НА ЛАЗі, КРАЗі?Що всі їдять з ЇХНЬОГО КОРИТА а потім-ГАВКАЮТЬ зі сцени-за ШПАРГАЛКОЮ?Слава Україні!
Обсяг грошей,що олігархи вивозять за кордон,еквівалентний держборгу України-
http://gazeta.ua/articles/politics/_obsyag-groshej-yaki-oligarhi-vivozyat-za-kordon-ekvivalentnij-derzhborgu-ukrajin/53343

27.12.2013 18:29:10sinus cosinus46.247.194.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Звичайно ж давав , але головною умовою було щоб признали права всiх геев i лicовикiв . За що i стоять

27.12.2013 17:32:28lutich194.12.78.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Почему финны-не бесятся,Финляндия,ведь тоже-в прошлом,часть российской империи и такая же граница а геополитики-НЕТ и люди там живут,как у Бога-за пазухой?Потому что в Финляндии-НЕТ ОЛИГАРХОВ и каждый заработанный- цент, там- работает, на финскую-экономику а не переводится* через банки Кипра в Израиль...
Обсяг грошей, які олігархи вивозять за кордон, еквівалентний держборгу України-євродепутат
http://gazeta.ua/articles/politics/_obsyag-groshej-yaki-oligarhi-vivozyat-za-kordon-ekvivalentnij-derzhborgu-ukrajin/533432

27.12.2013 16:57:20genyk109.201.249.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тепер зрозуміло для чого зібрали "кращу" оперативну слідчу групу. Щоб "мочити" Кличка.

27.12.2013 16:21:44Antykom212.1.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пропоную припинити мінусувати моральному виродкові VENIK, як і іншим тролям медведчука, бо наші мінуси - це їх гонорари. Нуль і ігнор.

27.12.2013 15:37:03BOXER82.207.121.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ПРОТИВОПОСТАВИВ РАЗОРВАННЫЙ РОТ РУПОРА РЕВОЛЮЦИИ И ПОВРЕЖДЕННЫЙ ЕЮ ЖЕ ЛЕКСУС, ПРИХОЖУ К ПОЛНОМУ УДОВЛЕТВОРЕНИЮ ОТ ПРОИСХОДЯЩЕГО.ЭТО КРУЧЕ НАРКОТЫ.

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути