середа, 17 жовтня 2012 12:36

У Львові вуличні музиканти заробляють 400 гривень за 4 години
5

Фото: Фото: Ігор Хомич

Львівський колектив вуличних музикантів "Папа-Джаз" складається з семи музикантів. Найстаршому 62, молодшому 55 роки. Майже всі пенсіонери, дехто безробітний. Збираються через день після обіду на початку проспекту Свободи. Грають до шостої-сьомої вечора. По вихідних грають біля пам'ятника королю Данила увесь день.

"У нас тут майже всі мають музичну освіту. Я за освітою зварювальник, але вчився в музичній школі. Ми виконуємо лише джаз, вокаліста немає. Любимо класику, але якщо є замовлення - заграємо будь-яку мелодію: шансон, Баха, Армстронга. Кожен майстер гри на своєму інструменті. У нас лише живі інструменти - гітара, саксофон, контрабас, акордеон, барабани. З нами грає на гітарі старший брат відомого скрипаля Юрія Башмєта - Женя. То Юрій, коли на гастролях у Львові приходить до нас, слухає. Жодних проблем з міліціонерами не мали. Інколи підходять і кажуть: "Ви окраса цієї вулиці". А от конкуренти - патлаті хлопаки з гітарами або "ямайщики"з іоніками часто з нами за місце сваряться. Але нас більше", - розповів акордеоніст Роман Дуброва.

Музикантів запрошують пограти на урочисті події, весілля. За годину гри беруть 1200 грн. За чотири години роботи музикантам кидають у картонну коробку в середньому 350-400 грн. Виручку ділять на всіх. Вдвічі більше заробляють на вихідних та свята.

Зараз ви читаєте новину «У Львові вуличні музиканти заробляють 400 гривень за 4 години». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

28.10.2012 08:53:30верт141.138.107.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Статья типа небо голубое трава зеленая солнце желтое много и ни очем

27.10.2012 20:57:58Игорь91.219.252.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Оппозиция 5 лет спустя bit.ly/VnP

27.10.2012 19:38:40 UMTS77.122.77.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Из вашей статьи следует крайне весёлое заключение: Квотум доверия правительству = 0.
Политика-политикой но.....
Как же быть подрастающему населению? Неужели страна действительно cкатится в пропасть?

27.10.2012 18:50:23прохожий.94.77.58.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Сознательных - мало) Да и партии им подстать кто смог организовать защиту голосов - так будет защищать только себя, например Украина Вперед.

27.10.2012 16:26:30киянин109.251.48.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Свобода - наша надія!

28.10.2012 00:01:19вінничанин141.138.103.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

+100000000000000000000000000%

27.10.2012 13:13:39Vlad Puschkin95.132.43.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Парламентские выборы в Исландии 2009 года были проведены 25 апреля в результате сильного давления общественности из-за финансового кризиса в Исландии. Социал-демократический альянс и Лево-зелёное движение сформировали коалиционное правительсьво с премьер-министром Йоханной Сигурдардоттир во главе. Люди 24 апреля все вышли на улицы и потребовали немедленной национализации всех банков, ареста и сдачи в суд всех банкиров, категорический отказ платить долги MВФ-пусть платят имуществом банкиры, уменьшения количества депутатов парламента с 450 до 60 чел. Пенсии в 3 - 6 раз выше от минимальной. Юлию Тимошенко и Юрия Луценко посадили в тюрьму по Политическим мотивам !!!....
Освободим Узников как в Исландии ! ! !

27.10.2012 10:44:02391.124.21.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

За свободного гражданина . который имеет право на собственное мнение

27.10.2012 08:28:27в91.218.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

что ваша гребаная оранжевая революцыя дала нам прорстым людям...?

27.10.2012 10:26:07патріот89.131.253.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Та тобі москалику і могорича не треба,ти з запою не можеш вийти!

27.10.2012 09:34:39.37.55.37.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

В, О
Да ты не простой...Ты - троль...С голубых...

27.10.2012 08:24:56о91.218.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

только мудаки могут голосовать за етих националистов

27.10.2012 07:28:05черкаси95.111.191.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Свобода-майбутнє України!!!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути