Ексклюзиви
четвер, 26 грудня 2013 09:09

S&P підвищило прогноз по рейтингах України через російський кредит

S&P підвищило прогноз по рейтингах України через російський кредит
S&P підвищило прогноз рейтингу України до "стабільного". Фото: tsn.ua

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Рoor's підвищило свій прогноз по кредитному рейтингу України з "негативного" на "стабільний".

Про це йдеться в заяві агентства.

Сам рейтинг України збережений на рівні B-.

Підвищення прогнозу по рейтингу в агентстві пояснили угодою з Росією про інвестиційний кредит на $15 млрд. Оскільки ця сума становить близько 8% ВВП України (у прогнозі на 2014 рік), отримання такої великої суми допоможе Києву зайнятися досягненням своїх зовнішньоекономічних цілей протягом всього майбутнього року.

Тим не менш, у S&P відзначають, що залежність України від Росії буде рости, якщо ринкові умови не дозволять офіційному Києву випустити папери боргових зобов'язань для іноземних гравців, не рахуючи Росії, або ж якщо не буде знайдене інше джерело фінансування урядових потреб.

На початку листопада 2013 року агентство S&P знизило рейтинг України з B до B - з "негативним" прогнозом. Тоді аналітики пояснили це неготовністю Києва розробити стратегію щодо збереження достатньої кількості іноземної валюти, щоб досягти своїх економічних цілей на зовнішньому ринку.

Зараз ви читаєте новину «S&P підвищило прогноз по рейтингах України через російський кредит». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.03.2013 22:01:43Андрей80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А это черное чудо тоже футболист?

01.03.2013 07:19:00Юрий Скрипник141.101.7.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Он не худший-вообще никакой и вся его бригада помощников.Много гонора,мало дела.

28.02.2013 15:08:07Павел92.49.236.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Где достижения Блохина-тренера, за последнее время? Кто скажет. Все победы команды-это заслуга самой команды и предыдущих тренеров.

28.02.2013 15:05:12Павел92.49.236.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А может он прав? Возможно, да.

28.02.2013 14:47:55Кук.91.215.8.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Блохіну не треба звертати на різних губошльопів а вести свою жорстку лінію. Результат уже є.

28.02.2013 13:37:36Микола193.104.213.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Алмейда краще б гру рівня Динамо показував, а не сховався з бабками за бугром і вказівки дає. Таких як він помилкою було купляти, а то весною і осінню на полі "куденики" як мухи на морозі поводяться.

28.02.2013 14:39:58Олешко91.210.157.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

а матч-відповідь БАТЕ 1 : 4 Динамо, що пройшов 2 грудня 2010 року у Мінську при -14 градусів за Цельсієм. Тоді Алмейда відіграв блискуче. Він, Бертольйо, та Бетао одні з небагатьох легіонерів які дійсно демонстрували рівень, і які з незрозумілих причин покинули клуб. Загалом селекціонери Динамо одні з найгірших, і секрет успіху лежить не у цій площині, а у розвитку власної школи та своєї молоді ! ! ! Так як це у Барселони, Атлетіко Мадрид, Ювентус та ін.

28.02.2013 12:31:42Гельминтов31.42.117.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

"Блохин - один из худших тренеров в украинской лиге" - экс-игрок "Динамо"

Соглашусь, пожалуй, с чернявым!
Только и знает - маты гнуть на камеру.
Помню, он и игроком был, так себе ... Носились с ним только, как с писанной торбой.

28.02.2013 12:11:58болельщикам94.178.208.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А мне пофигу футбол,есть он или нету.В этом мне повезло.Болельщикам не завидую.

28.02.2013 12:18:49динамо31.41.68.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

блохин есть алкоголик

28.02.2013 12:11:14ПивкоCемки46.229.56.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Хвудбол игра миллионов...нищебродов.Страна из-за евро стала должна на 22 лярда баксав больше а эти полудурки все кричат "ШЭВА ГОЛ!!!!" какая разница какую обезянку купили ? важно то, что денежки эти выжали с вашей измученой пивом печеночки...так что давайте все вместе "Блохин молодэць" и "Шэва Голлл!!""

28.02.2013 11:58:21Алл193.110.188.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Блохин и в Африке Блохин, а ты кто, чурка сраная, вас купили за грины, вот вы вместо того чтобы играть в футбол, бабло считаете во-время матча ?

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути