Пейнтбольний клуб у столиці окупиться через півроку. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів столичний бізнесмен Олексій Савка.
"Пейнтбольний клуб з товаришем вирішили відкрити позаторік, - говорить Олексій Іванович. – Орендуємо землю під Києвом, закупили пневматичну зброю, що стріляє кульками з фарбою, та екіпіровку".
За словами Савки, пейнтбольний клуб приносить більше 2 тисяч гривень на день.
"Якщо раніше клієнтів мали тільки у вихідні, то тепер навіть у будні приймаємо по 3-4 групи бажаючих постріляти, - каже бізнесмен. - Люди приходять до нас, аби повправлятися у стрільбі і гарно провести час з друзями та родичами. Часто приходить дві – три сім'ї і грають один проти одного. На пейнтбол запрошують гостей з власного дня народження. Це цікавіше, ніж провести 3-4 години за столом. Після пейнтболу можна залишитися у клубі і компанією посмажити шашлик".
У бізнес вклав більше 80 тис. грн..
"На цьому витрати не припиняю, бо ігровий і розважальний бізнес потребує постійного капіталовкладення, - розказує Савка. – За гру з шести осіб я отримую 600 гривень. За сто гривень відвідувач отримує захисний одяг, який одягає поверх свого, рукавиці, маску, зброю-маркер та набір з 200 куль-капсул. Цього достатньо для гри. За 30 гривень можна отримати додаткові 100 кульок".
Робить знижки студентам – до 20 %, іменинникам – до 50 %. Для цього треба пред'явити студентський квиток чи паспорт.
"Серед відвідувачів зараз багато не тільки молоді, але й людей старшого покоління. Інтерес до гри виріс від початку антитерористичної операції на сході, - говорить Савка. – Люди приходять і вчаться стріляти, влучати у мішені. Ми пропонуємо їм кілька сценаріїв перестрілок – "охорона президента", "охорона режимного об'єкту чи блокпосту", "утримання форту", "порятунок заручника" та "захоплення прапора". Гравців просимо поділитися на дві команди".
За словами бізнесмена, пейнтбол – це не тільки спортивна гра чи розвага, але й хороший спосіб тренування. Його часто застосовують ті, хто готує до роботи охоронців та міліціонерів.
Коментарі