Ексклюзиви
середа, 15 серпня 2012 11:27

Ощадбанк урівняв у правах "Вітіну тисячу" з "Юліною" і пообіцяв подвоїти

Ощадбанк урівняв у правах "Вітіну тисячу" з "Юліною" і пообіцяв подвоїти
Ощадбанк продовжує виплату знецінених заощаджень. Фото: oschadnybank.com

Ощадбанк продовжує виплату знецінених заощаджень вкладникам Сбербанка к.СРСР.

Про це сьогодні на прес-конференції в Кабінеті міністрів сказав голова правління Сергій Подрєзов.

За його словами, черг у Ощадбанку немає.

"Програма іде добре. Є технічні нюанси, але вони вирішуються в оперативному режимі", - сказав він.

Подрєзов розповів, що з 1 вересня Ощадбанк почне актуалізувати тих, хто уже зареєструвався у 2008 році і отримав свою тисячу.

"Це близько 6 мільйонів людей плюс ще ті, хто у банку не був ніколи. Це нові люди, песимісти, які не вірили в цю програму. Вони можуть сьогодні прийти, додатково стати в реєстр і отримати свою картку. Тоді в наступному році в разі виділення коштів з бюджету отримають гроші", - пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євро подешевшав на 3 копійки, курс долара суттєвих змін не зазнав

Глава правління Ощадбанку наголосив, що зараз урівняли в правах тих, хто отримав виплату в 2008 році із тими, хто зробив це у 2012 році.

За словами Подрєзова, кожен з них наступного року вже отримає по другій тисячі.

Нагадаємо, Міністерство фінансів станом на 10 серпня перерахувало Ощадбанку 3,3 млрд грн з передбачених у держбюджеті цього року 6,15 млрд грн на виплату вкладникам Сбербанка к.СРСР і їх спадкоємцям.

Зараз ви читаєте новину «Ощадбанк урівняв у правах "Вітіну тисячу" з "Юліною" і пообіцяв подвоїти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

27

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.08.2012 16:51:57shons80.90.229.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

avaloris.ru/?ref=Galina.1

20.08.2012 13:53:32богдан 95.135.65.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

взагалі люба влада це рекетир і злодій в людей вкрала гроші а тепер робить вигляд розумного бовдура буцім товона хоче людям допомогти(НЕ КРАДІТЬ У БЛИЖНЬОГО)

20.08.2012 13:44:25богдан95.135.65.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ну ця ЮЛЯ поперек горла стоіть цій загарбницькій владі іі вже майже 3 роки немае при владі а влада все скиглить що ЮЛЯ винна а може в цеі загарбницькоі влади нема розуму і вона не вміе рахувати коли ЮЛЯ давала тисячу я теж був не згідний бо дуже велика різниця між 1000 1992 року і 1000 2008 року я небачив ніякоіі компенсаціі ітепер стало ще гірше за ЮЛЕНУ 1000 можна було купити 200 доларів а зара 120 при ЮЛІ за 1000 можна було купити500буханок хліба а зараз 250 це називаеться покращення вже сьогодні

16.08.2012 15:22:30Поликарп80.252.245.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Из спогадів! 4 ноября 2009г.в разгаре эпидемия свинячего гриппа- лимоны 50 грн. чеснок -40, сахар -8-9 грн. Доллар подрос до 10 и выше! Люди в панике разгребали лекарства. Наша Берехиня шила повязки, разгружала Тамифлю ( с истекшим сроком) в аэропорту. Может кто-то назовет тех приближенных юльков, которые нажились на этом? Тоже для выборов старались! Сколько умерло пенсионеров в давке за Юлькину тыщу, не помните?Голоса на выборах, кстати, начали еще при Кучме покупать!

16.08.2012 15:12:451111111193.16.101.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Что такое "актуализация" данных? Куда делась база данных по которой ещё при Кучме без проблем и всяких ксерокопий и "актуализаций" выдавался полтинник, куда делись килотонны ксерокопий и база данных 2008 года? Вывод один: либо уничтожены либо утеряны, либо базы потерпели крах. Тогда это не "актуализация", а бестолковый и безответственный Ощадбанк собирает неизвестно куда девшиеся электронные базы данных заново.

16.08.2012 13:03:41Игорь94.244.163.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Уже не удивляюсь безграмотности работников "Gazeta.ua". Опять умудрились все переврать. Сейчас 1000 грн. после актуализации получают все, кто зарегистрировался в 2008. В 1 сентября будет продолжена регистрация, актуализация и выдачам1000 всем, кто не зарегистрировался в 2008. Кстати, после юлитной тыщи доллар взлетел с 4,8 до 10. Неужели и Янек сможет поднять доллар вдвое, с 8 до 16?

20.08.2012 15:35:43Валентина95.132.196.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

І дійсно, цікаво, можливо в такий спосіб підняти ціну втраченої тисячі.

17.08.2012 18:14:20Батяр178.95.171.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Інфо для "грамотія" Ігора! Я зареєстрований в 2008. 26 травня ще раз зареєструвався і мені призначили з'явитись 6 серпня. З'явився - і ОТРИМАВ ЩЕ ОДНО ЗАПРОШЕННЯ, тепер уже на 28 вересня!!! А там і до 2013 недалеко! Не "соціальна" а СПЕЦІАЛЬНА ПЕРЕДВИБОРЧА ініціатива преза даунбасу в дії!!! А в бюджеті, очевидно, зяє здоровенна діра! Ось і шукають ПРимітивні організми всіляких "своїх по нутру", щоб не втратити можливість і в 2012 подвоїти-потроїти свої статки!!! Даунів у світі не бракувало ніколи.

16.08.2012 10:58:52Экономист194.247.37.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Вы даже не представляете как вас и нас оттанцуют за эти "деньги"!

15.08.2012 16:33:48Кий92.112.105.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Юліна тисяча дорівнювала 1000/5=200 доларам США. Вітіна ж тисяча, дорівнює 1000/8=125 мінус інфляція за 3 роки 15%+14%+5%= 81 вічно зелених доларів США. Якщо ж взяти реальну, а не намальвану держкомстатом інфляцію, то реальна ціна вітіною тисячі 43 умовних одиниць. Тому Вітя може заткнути свою тисячу собі цю тисячу куди подалі, і поглубже.

15.08.2012 23:43:21Алина95.135.68.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Дело даже не в математике, а в том что, если бы не выборы, о какой тысяче могла бы идти речь. Юлия Владимировна выдавала тысячу не перед выборами и если бы не начался мировой финансовый кризис во время выплат, выдала бы её всем. А то, что она в 2005 к Дню шахтера выдала шахтерам громадную задолженность, которая возникла ещё при Кучме, которую они бы никогда не увидели. И они этого даже не оценили. А какие суммы по её инициативе начали платить на рождение ребенка и пособие по доходам в собесе. Выплаты инвалидам, усыновителям детей, стипендии студентам и т.д.выросли в несколько раз. А что сейчас - за 2,5 года половина людей осталась без работы. Реально можно устроиться на зар.плату в 1 - 1,5 тысячи.

16.08.2012 21:29:4812377.52.63.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

для того,чтобы жить лучше надо создавать рабочие места с достойной оплатой труда,а раздавать деньги мвф,для этого много ума не надо.К тому же эти деньги возвращать прийдётся нашим детям.Так кто здесь "благодетель"?

16.08.2012 11:03:14Шахтёр194.247.37.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Алина, если б не госпожа Королевская, которая держала под собой всё мин-во угольной, наверное всё было бы лучше. Она дискредитировала полностью всё работу.

15.08.2012 12:12:48alfa2008u178.95.231.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

???????????????????????????????????????????????? !!!

15.08.2012 12:08:49света92.225.40.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

как раз при юлиной тысячи умерло несколько пенсионеров при полном безпорядке получния денег так что тимошенко - 21 процент а при януковиче все выдержано по европейским стандартам очень приятно в такой обстановке получать деньги спасибо януковичу это плюс 90 процентов вот как раз в том что 1000 похудела януковмч здесь непричем надо было ему раньше быть призедентом до кризиса в этом пострадал весь мир украина не исключение

17.08.2012 18:02:21Вера109.162.43.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Света. я что-то не поняла. это Янукович все тяготы кризиса на себя принял? Я помню только один удар, который на него пришелся- когда яйцом звезданули. чуть не в реанимации оказался,

15.08.2012 12:37:0211188.155.233.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

В твоих словах нету никакого проСВЕТА. Никто в Европе нехочет говорить с нашем СТАНДАРТОМ. Россия плюет ему в морду. Может ты бадеешь когда лижешь ему ....

15.08.2012 12:24:560954788895194.79.22.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

кто пустил блондинку на топик?

15.08.2012 12:14:47правда92.225.40.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

для 111 а почему 1000 полученую ты не отдашь на могилу семьи тимошенко ну понятно ты ее уже давно прожрал совет-собери лудше себе гробовые чтобы тебя нензарыли как собаку янукович сам разберется в своей семьи ему твоих денег ненадо

15.08.2012 12:29:2211188.155.233.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Какраз он сам и неразберется . Народ Украины его будет разбирать. Он вечно президентом небудет. Неторопись час идет.

15.08.2012 12:20:45XXL95.132.104.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Оце так підлизав!
:p:o:p

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути