Ексклюзиви
четвер, 07 березня 2013 20:39

Клименко: Чим скоріше всіх українців зобов'яжуть декларувати доходи, тим краще

Клименко: Чим скоріше всіх українців зобов'яжуть декларувати доходи, тим краще
Фото: liga.net

Загальнообов'язкове декларування доходів є нагальною необхідністю.

Про це заявив міністр доходів і зборів Олександр Клименко в ефірі Українського радіо.

"Я вважаю, що це є нагальною необхідністю. І чим скоріше ми це втілимо, тим краще буде і країні, і кожному, хто сплачує податки. Тому що це є загальноєвропейська тенденція, по-перше. По-друге, я обіцяю, що ми для платників податків зробимо необтяжливу систему, коли всі ці процедури можна буде проходити в електронному вигляді - електронно звітувати. Ми надамо такий сервіс, який не потребує довгого часу для платника податків - підприємця чи фізичної особи - щоб заповнити ці декларації", - сказав Клименко.

За його словами, загальнообов'язкове декларування доходів виховає податкову культуру в населення.

"Я маю можливість спілкуватися зі своїми колегами з Європи. Ми бачимо одне: наші механізми адміністрування податків та зборів дуже сучасні ...Ініціатива щодо загальнообов'язкового декларування - це є шлях на створення високого рівня податкової культури", - зауважив Клименко.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр Сергій Арбузов виступив з ініціативою загальнообов'язкового декларування доходів.

Зараз ви читаєте новину «Клименко: Чим скоріше всіх українців зобов'яжуть декларувати доходи, тим краще». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

60

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

24.08.2012 23:26:49Гость95.132.188.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ждите оргазма.....!

24.08.2012 14:31:28м-да193.151.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

:D:D:D

23.08.2012 17:58:11автор77.222.153.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Дайте ще часу бо не все скомунізділі
а тоді відчуєте, поповній

23.08.2012 11:18:5612345212.86.250.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Люди , наш презедент може і не "блєщєт" в інтелектуальному плані.... але все що він і прем'єр говорять - вони говорять цілеспрямовано і усвідомленно... вони все розуміють і все знають про реальну ситуацію в країні... вся ця ахінея розрахована на електорат ПР і їм подібним... перед виборчими дільницями роздадуть по пляшці горілки та по консерві і все , тупорила кацапня і решта прихильників знову проголосує "за" ПР... ЧОМУ ВИ ДИВУЄТЕСЬ???

23.08.2012 08:06:53Игорь95.165.38.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Просто удивительно и непонятно, как человек с такой степенью глупости стал Президентом в европейской стране. Это что за электорат, который его избрал? Ведь от каждого его выступления так и несет очевидной глупостью и низким интеллектом.

23.08.2012 07:31:04Игорь95.165.38.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Разве это не смешно, когда неграмотный мужик, без элементарного понятия в экономике, рассуждает о каком-то росте экономики в стране. Кто хоть раз послушал его выступление в живую, тот сразу понял уровень его умственного и интеллектуального развития. Янукович и его ПаРтия даунов - это какой то ляпсус в истории Украины.

23.08.2012 05:04:42Юрий37.55.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Нынешняя власть делает всё во благо страны и с каждый новым днём это стаёт заметно всё больше. Вот я уверен, что в ближайшем будущем мы сможем ощутить в первую очередь на себе все улучшения нашего жизненного уровня в стране. А вот депутаты Доний и Стецькив хотят организовать новый майдан. У депутатов есть одна цель получить финансовую выгоду за счёт майдана, и они ради этой цели будут пытаться организовать новый майдан. А на людей им просто всё равно. Но люди им второй раз не поверят, я уверен в этом полностью.

24.08.2012 09:51:28Гость78.152.171.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Шо ты куриш

23.08.2012 10:28:00Андрій193.111.114.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Для Юрія. Дурнів не сіють, вони самі родять.

23.08.2012 02:40:27IgorZpUa795.135.55.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Ага,щас,улучшение жизни произошло только для "Евнух-овича" и его "братвы".LOUSES!

22.08.2012 22:56:14t82.145.209.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

я вже вiдчув ПАКРАЩЕННЯ, у мене появилося сиве волосся.

22.08.2012 22:25:20Slav195.18.28.--
  • 26+
  • 0-
  • Відповісти

мало времени??
А как же твой СІНОК_СТОМАТОЛОГ смог "відчути ПОКРАЩЕННЯ вже СЬОГОДНІ"??????????
Падла ты ДАУНецкая!!"

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути