понеділок, 29 липня 2013 12:41

Київське метро перед здорожчанням проїзду відзвітувало про мільйонні збитки

Київське метро перед здорожчанням проїзду відзвітувало про мільйонні збитки
Київський метрополітен закінчив І півріччя зі збитком у 177,6 млн грн. Фото: tsn.ua

Фінансовим результатом господарської діяльності Комунального підприємства "Київський метрополітен" за І півріччя 2013 року став збиток у сумі 177,6 млн грн.

Про це повідомила прес-служба підземки.

Таким чином, збиток київського метро зріс на 70,8 млн грн у порівнянні із І кварталом 2013 року (106,8 млн грн).

Доходи Київського метрополітену за І півріччя 2013 року становили 470,1 млн грн.

З них від перевезень пасажирів - 371,6 млн грн; від надання площ в оренду (згідно з рішенням Київської міської ради 50% надходжень підлягає обов'язковому перерахуванню до бюджету міста Києва) - 8 млн грн; від надання права на тимчасове використання місць під рекламу - 5,8 млн грн; інші (від надання послуг стороннім організаціям, об'єктів соціальної сфери, реалізації вторресурсів тощо) - 18,1 млн грн; отримані бюджетні асигнування за пільговий проїзд з міського бюджету - 16 млн грн, які перераховано до бюджету Києва (недоотримано за виконану роботу трудовим колективом метрополітену з перевезень пільговиків - 56,5 млн грн); отримані бюджетні асигнування за пільговий проїзд з державного бюджету - 50,6 млн грн (недоотримано за виконану роботу трудовим колективом метрополітену з перевезень пільговиків - 27,4 млн грн).

Витрати Київського метрополітену за І півріччя 2013 року становили 647,7 млн грн.

З них: на оплату праці - 254,7 млн грн; відрахування до державних та соціальних фондів - 93,6 млн грн; придбання матеріалів, сировини, комплектуючих для ремонту вагонів, колій, ескалаторів, кабельного господарства тощо - 26,1 млн грн; електроенергія - 42,8 млн грн; тепло -, водопостачання, паливо, газ - 15,2 млн грн; амортизація - 94,2 млн грн; інші операційні витрати (обов'язкове аварійно-рятувальне обслуговування, банківські послуги, вивіз сміття, зв'язок, охорона праці, податки тощо) - 29,3 млн грн; обов'язковий платіж у розмірі 50% суми надходжень від оренди - 4 млн грн; фінансові та інші витрати (обслуговування кредитів, залучених на придбання вагонів, будівництво метрополітену за рахунок бюджетних коштів - 75,2 млнгрн, інші витрати - 12,6 млн грн) - 87,8 млн грн.

Нагадаємо, як писали ЗМІ, вартість проїзду у Київському метрополітені планують підвищити приблизно удвічі.

Зараз ви читаєте новину «Київське метро перед здорожчанням проїзду відзвітувало про мільйонні збитки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

14

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

29.07.2013 23:02:48Аудит93.72.109.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Падлюки брехливые - совести ни на грамм нет ! : P

29.07.2013 14:42:2811213.160.138.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Да красти менше треба!!! Коли вже нажруться? Метро в день приносить декілька міліонів доходу,а їм мало. Було убиточне по 50коп і по 2грн також. Зробіть по 5грн, повірте, також буде убиточне. Не тарифи мінять потрібно, а ненажерлеву владу ПРидурків.

29.07.2013 14:33:09Лена213.200.34.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Как настолько востребованные услуги могут не приносить дохода? Два варианта — либо тырят, либо идиёты. При нынешней власти у нас вообще все убыточное. Абсолютно все. Производство падает стабильно. Все плохо. Может потому, что рученки у ПР и оппозиции из одного места и это место вместо головы? Кроме как воровать, ничегошеньки и не умеют.

29.07.2013 13:16:14Владимир94.27.80.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Метро убыточно??? ХА-ХА-ХА.Да у нас весь транспорт убыточный.Пускай больше раздают льготы.Если бы платили все,достаточно было одной гривны.

29.07.2013 13:14:17Гость82.193.98.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Меньше тырить надо, а то чуть что сразу повышение, хрен оно перекроет весь ваш дерибан.

29.07.2013 13:07:58Вася95.133.129.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Хорошо,чисто теоретически.Поднимают они проезд до 10 грн,якобы на всё-про всё хватает,и метрополитен в шоколаде.НО Я НЕ УВЕРЕН,ЧТО ЭТИ ДЕНЬГИ ПОЙДУТ ПО НАЗНАЧЕНИЮ!!!Это бездонная кормушка и сколько не поднимай проезд-всё равно будут "убыточные".Не вопрос,запускайте городскую электричку по всему городу и будет вам счастье.Метрополитен сам самой отпадет

29.07.2013 13:00:09Ліза62.80.163.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Розберіться куди гроші діваються, а не з люей кожного разу деріть більше і більше!

29.07.2013 12:59:34Андрей91.209.51.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Перед подорожанием положена была бы детальная проверка КРУ и поступление доходов от рекламы на счет метрополитена минуя посредников через прямые договора. Кроме того, слишком много тратится на проезд работников на легковом автотранспорте - надо быть проще и ездить метро во все инстранции, а не выбрасывать пальцы и говорить, что в метро-то я не езжу. Велика шишка. Расходы администрации безразмерны - официальные и неофициальные.

29.07.2013 12:53:04Пасажир86.111.64.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Уберите льготы и не нужно поднимать стоимость проезда

29.07.2013 12:58:19Гость62.80.189.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

А если еще деньги за рекламу добавить на развитие метро, не свое обогащение

29.07.2013 12:51:55пассажир213.108.78.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Куда попов смотрит.......ежеголдный убыток все больше и больше........а начальник метрополитена все на месте......

29.07.2013 23:07:46Аудит93.72.109.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А кто ж бандой паровозников кэрувать будет и отдавать бакшишь !???:)

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути