четвер, 03 жовтня 2013 19:48

Експерт розповів, що втратив "Газпром" через свою непоступливість

Експерт розповів, що втратив "Газпром" через свою непоступливість
Олександр Тодійчук: росіяни чомусь увірували, що вони монополісти на газовому ринку. Фото: radiosboboda.org

"Газпром" через свою непоступливість втрачає лідерські позиції на світовому ринку газу.

Про це розповів президент Київського міжнародного енергетичного клубу "Q-club" Олександр Тодійчук у ефірі Українського радіо.

"Будь-яка ринкова ціна - гнучка. Лише росіяни чомусь увірували, що вони монополісти на газовому ринку, і ніяк не хочуть поступитися у ціні ... Через свою політику "Газпром" втрачає не лише в Україні, але й у світі, зокрема Європі", - сказав Тодійчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Дірка" в держбюджеті може стати рекордною, переваливши за 100 мільярдів - екс-міністр

Він зауважив, що відчутні зміщення "Газпрому" з лідерських позицій тривають вже останні кілька років.

"Це і друге місце в світі з видобутку газу - на перше вийшли Сполучені Штати, почавши видобувати сланцевий газ. Це і друге місце на європейському ринку Європейського Союзу - на перше вийшли норвежці", - уточнив Тодійчук.

Зараз ви читаєте новину «Експерт розповів, що втратив "Газпром" через свою непоступливість». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.10.2013 18:46:25***95.132.58.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Ну знову москалі зависли в коментарях.
Так їм подобається себе за українців видавати.
Тільки ip забули заховати.
Москалі вам ціна 1 коп. у базарний день.
Ви нам не цікаві.

03.10.2013 23:56:48Вася62.205.204.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Очередной "ЭКСПЁРД" - ЭКСПЁРДНУЛ !!!

03.10.2013 21:39:25газогон94.179.190.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Корпоративный идиотизм - Газпром, все круты на том, что дала природа, палец о палец не ударят.

03.10.2013 21:54:35Коля212.248.114.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Так дай немцам вывезти весь чернозем.

03.10.2013 21:30:06хахол92.113.127.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

да я уже топлю соломой, а ты свой кушай.

03.10.2013 21:16:14ющ79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

хохлы, продайте немного газа, топить нечем, холодно!

03.10.2013 21:10:27Коля212.248.114.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Все, как обычно. Как в пиндосовской пословице. " почему ты такой бедный, если ты такой умный". Даже добавлять ничего не надо.

03.10.2013 20:50:15oleko62.122.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да что ты говоришь-а Газпром увеличил объем поставок в ЕС на 14%.Идиот что ли?

03.10.2013 22:31:36proFFesor178.190.60.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Mongolokacaps"ka brekhnia, Propaganda dlia rosijs"kykh golodranciv

03.10.2013 20:36:27391.209.51.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Американський музикант підтерся флагом паРаши на концерті в Одесі.
А що робить російська свастика в Одесі ?

03.10.2013 20:35:44SergKiev93.74.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Где они таких "экспертов" находят? Господа, основа рыночных отношений -это свобода выбора!! Если ее нет, а есть необходимость, так значит можно лупить ровно столько , сколько может клиент заплатить. У Украины выбора нет, а потому и говорить об этом нет смысла. А вот когда БУДЕТ выбор, там сланцевый газ или сжиженный, вот тогда и будет предмет для разговоров. А пока все это полная фигня.. :)

03.10.2013 20:32:19Держдупа91.209.51.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

газ закінчується, кремляді також.

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути