Ексклюзиви
субота, 28 квітня 2012 11:22

Цушко дозволив Ахметову купити "Дніпрообленерго"

Цушко дозволив Ахметову купити "Дніпрообленерго"
DTEK придбав 50% акцій "Дніпрообленерго" за 660,1 млн грн. Фото: novostey.com

Антимонопольний комітет (АМК) дозволив кіпрській DTEK Holdings Limited придбати пакет акцій в 50% ПАТ "Дніпрообленерго".

Про це сказано в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті відомства.

Нагадаємо, конкурс з приватизації "Дніпрообленерго" відбувся 17 квітня. У ньому взяли участь дві компанії - DTEK і ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання".

Переможцем конкурсу визнаний DTEK з пропозицією в 660,1 млн грн. Вона перевищила стартову на 10%.

До державного бюджету 19 квітня в повному обсязі надійшли кошти від продажу "Дніпрообленерго".

"Дніпрообленерго" займається передачею і збутом електроенергії. Компанія обслуговує регіон площею майже 32 тис. кв. км, загальна протяжність ліній електропередач становить 55,4 тис. км, з них 49,7 тис. км повітряних і 5,6 тис. км кабельних ліній електропередач. До складу підприємства входять високовольтні електричні мережі, Дніпропетровські міські мережі, Криворізькі міські електричні мережі і 21 РЕЗ. "Дніпрообленерго" забезпечує електроенергією більше 40 тис. юридичних, а також 1,5 млн побутових абонентів. Найбільші споживачі - підприємства гірничо-металургійного комплексу області, машинобудівної та хімічної промисловості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мінрегіонбуд почав шукати забудовників, які хочуть взяти участь у держіпотеці

DTEK - приватна вертикально інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) бізнесмена Ріната Ахметова.

Зараз ви читаєте новину «Цушко дозволив Ахметову купити "Дніпрообленерго"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.09.2013 13:27:30Sergey76213.149.22.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Путь хохложопа-ЕС!;)

04.09.2013 13:51:42Гы94.45.59.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Путь сэраГея--оставаться в ж..

04.09.2013 13:57:35ПС46.149.92.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Переходить на имена и фамилии Верх нИЗОСТИ.....фамилиям и именам Украинцев можно только позавидовать, но не перематюковывать????????????!!!!!!!!!!!!!!!

04.09.2013 11:27:46....37.99.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вот и хорошо, что присоединится. ТС будет только укрепляться , как бы не хотели этого забугорные "друзья".Сила в дружбе и единстве.:)

04.09.2013 11:18:09мальчиш88.135.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

О он пейсы спрячет под кипу, и наденет нос Деда Мороза.....;)
Правда, не знаю, как быть с походкой, - когда идёт, сильно виляет задом

04.09.2013 07:26:4811194.244.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

и флаг им в руки! а нам никуда вступать не нужно!

04.09.2013 06:29:20Оцеда!82.145.216.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Ну вот к России еще одни нахлебники присосались наряду с бэралусью ,таджиками, туркменами и всякими банабаками. А дурной кацап орет что Россия кормит Украину ( интересно чем? за газ 430$ мы платим). Скоро Рассия будет называтся -Банабакия, а кацапы- кацапджян.

03.09.2013 23:50:49пан Пу46.200.237.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

пупкін і ко вирішили собі дещо підсолодити пілюлю відмов від Молдови, Грузії та України)

03.09.2013 23:31:59Киев95.132.91.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Туда им и дорога а у нас другой путь в ЕС:)

05.09.2013 20:18:34№№№31.131.134.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А подмыться не забыл?

03.09.2013 23:02:17391.209.51.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Обосраний американськими панками російський флаг вже над кремльом. :)

03.09.2013 23:00:43391.209.51.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Обосраний американськими панками російський флаг вже над кремльом. :)

03.09.2013 22:59:37омскому78.137.10.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

житель это еще ничего не говорит москалик тоже житель

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути