Ексклюзиви
пʼятниця, 29 березня 2013 13:18

Борг українців за комуналку перевалив за 13,5 мільярда

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг збільшилась у лютому 2013 року порівняно з січнем на 1,0% і на кінець лютого 2013 року становила 13 млрд 535,1 млн грн.

Про це повідомила Державна служба статистики у черговому експерес-випуску.

  Стан оплати населенням житлово-комунальних послуг (млн грн)
Стан оплати населенням житлово-комунальних послуг (млн грн)

Середній термін заборгованості населення за всі послуги становить 2,9 місяців.

Упродовж січня-лютого населенням країни сплачено за житлово-комунальні послуги 8,6 млрд грн (90,8% нарахованих за цей період сум).

Серед регіонів найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Закарпатській, Львівській та Сумській областях (107,0-99,5%), найнижчий - у Харківській, Дніпропетровській та Одеській областях (81,6-86,0%).? Збільшення заборгованості відбулося у 15 регіонах України.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку у лютому 2013р. порівняно з відповідним періодом 2012 року збільшились на 9,7% і з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год) становили 637,5 грн.

У лютому мали борг за 3 місяці і більше: за централізоване опалення та гаряче водопостачання - 30,4% власників особових рахунків, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - 21,1%, вивезення побутових відходів - 18,9%, газопостачання - 17,2%, централізоване водопостачання та водовідведення - 18,4%.?

Зараз ви читаєте новину «Борг українців за комуналку перевалив за 13,5 мільярда». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

19

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.12.2011 12:09:29артем62.122.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ничего такого в этом я не вижу !!!у меня жена с балаклеи ,так я тоже сразу не мог запомнить и всегда путал!!!!

13.02.2010 00:36:24Лина81.90.235.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну ребята молодцы, посмеялась от души. Такое кол-во негатива к януковичу только свидетельствует о фальсификации выборов. Запорожье-72 проц. за него-это бред. Никто из моих знакомых в это не верит Путает он Ахметова с Ахматовым(спонсором), геноцид с генофондом не от созвучности слов, а от тупости, кнеграмотности, незнания элементарно школьной программы (любой школьник знает что Чехов-это русский писатель, а не украинский как утверждает ваш не дай бог президент). Тут пишут, что Юля ворует). Народ вы о чем? Вы верите, что янукович рвется к власти, чтобы повысить пенсии? Так он еще не стал президентом, а уже отказывается от своей программы. Так вчера на заседании с его партии проголосовало за это всего 2 чел. Приход его к власти-окончательное разворовывание страны и возврат в бандитские 90-ые!
03.02.2010 15:00:18wetal94.153.202.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
если Янукович станет президентом на стране Украина можно будет поставить крест ,ну сколько можно воровать я не пойму ему мало всей промышленности Донбасса?
02.02.2010 14:01:35николай178.93.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ненадо смеяться над чужим горем,то ли еще будет ой йо йой!!!!!
29.01.2010 11:31:26Муромец91.203.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ребята,кацапам бесполезно что-то доказать-золотоордынцы никогда европейцами не станут.Почитайте в оригинале Афанасия Никитина,Ивашко Сусанина,князя Пожарского -уписяетесь.А знаете,как на деньгах при сифилитике Петре1 написано было-"Москов акчасы будыр"-это деньга московская.А знаете, что на первых РОССИЙСКИХ(Ленинских)деньгах было изображено-фашисткая схвастика,а на шинелках РККА (Муравьева под Крутами)-Схвастика! Делайте вывод!
29.01.2010 00:33:02девиатор194.79.22.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А знает ли Янукович, как правильно пишется и произносится название страны, в которой его поклоники, готовы избрать его президентом?
27.01.2010 18:10:32ігарьок95.135.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
та він тупо зек. гнать в шию такого кандидата в президенти уявіть: в школі в кабінеті висить портрет 2 рази судимого !!!!!!!!!!! ганьба нашій країні довіку буде
26.01.2010 19:22:45Агата91.195.91.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Все эти статьи бред и провокация. Зато премьер никогда не ошибается когда врет народу. Тыкать человеку на его ошибки не культурно
23.01.2010 14:42:10Максимка109.162.94.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Юлечка наш президент
22.01.2010 15:33:00прр93.73.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Автор перепутал: Он приехал в Балаклаву,а сказал Бакалея.
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути