неділя, 28 червня 2026 07:42

Українські захисники знищують військову машину РФ: мінус 1,2 тис. осіб і сотні одиниць техніки

Окупаційна армія РФ продовжує втрачати в Україні військових і техніку. Станом на ранок 28 червня, втрати особового складу ЗС РФ сягнули 1 400 970 осіб. За минулу добу Росія у війні проти України втратила 1 250 військових.

Про повідомив Генштаб ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські війська посилили тиск на Костянтинівку з трьох напрямків

Загальні бойові втрати окупантів з 24.02.22 по 28.06.26 орієнтовно склали:

- особового складу - близько 1 400 970 (+1 250);

- танків - 12 063 (+3);

- бойових броньованих машин - 24 844 (+9);

Автор: t.me/GeneralStaffZSU
  Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 28.06.26
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 28.06.26

- артилерійських систем - 44 920 (+63);

- РСЗВ - 1 901 (+2);

- засобів ППО - 1 454 (+7);

- наземних робототехнічних комплексів - 1 754 (+14);

БПЛА оперативно-тактичного рівня - 377 500 (+1 889);

- автомобільної техніки та автоцистерн - 113 135 (+501);

- спецтехніки - 4 360 (+7).

Напередодні Сили оборони збільшили загальні бойові втрати окупаційної армії Росії. Захисники України нейтралізували ще 1 350 російських військових, знищили майже 60 артсистем і 488 одиниць автотехніки.

Зараз ви читаєте новину «Українські захисники знищують військову машину РФ: мінус 1,2 тис. осіб і сотні одиниць техніки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути