субота, 06 серпня 2016 13:21

У штабі АТО відхрестились від підриву авто Плотницького

У штабі АТО відхрестились від підриву авто Плотницького
Фото: ru.tsn.ua

Українська сторона не причетна до замаху на ватажка бойовиків так званої ЛНР Ігоря Плотницького.

Про це 6 серпня на брифінгу заявив речник АП з питань АТО Олександр Мотузяник.

"Українська сторона не причетна до цього замаху, оскільки це позбавлено будь-якої логіки і це абсолютно не вирішить жодних питань", - зазначив він.

Мотузяник нагадав, що це не перший замах на ватажків незаконних організацій Л/ДНР.

"Ми пам'ятаємо резонансні замахи і на Мозгового (Олексій Мозговий, ватажок бандугрупування "Призрак" - ред.) і на полковника російських військ Бушуєва, і на Павла Дрьомова. Методи боротьби за владу у цих угрупуваннях - не міняються", - додав Мотузяник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Замах на Плотницького: у МВС натякнули, хто буде наступним

За його словами, замах на лідера бойовиків - це внутрішня боротьба за владу у ЛНР.

"Скоріше за все це (замах) - наслідок внутрішніх чвар, переділу сфер впливу і боротьба за владу", - зазначив Мотузяник.

Нагадаємо, у суботу, 6 серпня, в Луганську підірвався автомобіль ватажка луганських бойовиків Ігоря Плотницького. Його відвезли до лікарні у тяжкому стані.

Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт підтвердив інформацію про замах на так званого голову Ради міністрів терористичної Луганської народної республіки Плотницького.

Зараз ви читаєте новину «У штабі АТО відхрестились від підриву авто Плотницького». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.01.2017 18:44:29Nikopol130.180.210.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти
Утилизатор,

13.01.2017 18:45:38Nikopol130.180.210.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти
Nikopol,

13.01.2017 18:38:17Nikopol130.180.210.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
Утилизатор,

))) какая вы прогнозируемая жЫвотинка...
У вас что,озабоченность?

13.01.2017 18:27:43Nikopol130.180.212.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти
Утилизатор,

Твою жінку точно жарять на роботі за 100 рублів,кримський алкоголік,тобі не погано:подасть напляшку і їй добре,бо в тебе аже давно патик не працює.:):):)

пост не мой,но правильный

13.01.2017 10:35:36vox populi5.248.252.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
skiff,

не треба переоцінювати ролі пропаганди...
і недооцінювати ролі керівництва. о. п. порошенко на війні? ні, в верховній раді...
"ліпєцка фабрика" йок? ні, димить і курицця...
то оп чьом рєчь?
всі при своїх...

13.01.2017 10:07:04Слейд151.18.4.--
  • 12+
  • 1-
  • Відповісти
Утилизатор,

М удак ти... Без московії ваші апалченци захлинутся за тиждень. Де беруть боєприпаси,пальне? Хто платить зарплату? економіки там більше немає. Ти д урень,але не думаю що настільки щоб це не розуміти.

13.01.2017 10:39:11vox populi5.248.252.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Слейд,

хехе, випилили утілізадора сканцамє... контрікі не сплять)

12.01.2017 21:27:01Наталя Самотіс37.54.132.--
  • 11+
  • 1-
  • Відповісти

Що за мудакуватий військовий і що він плете.Маленький Ветнам військовим шляхом переміг потужну армію США.Афганський народ без бронетехніки і авіаціі завдав таких втрат великому монстру-СРСР що той мусив забратися звідти.Так -ці народи понесли великі втрати але не скиглили як цей [***]ой-а билися і перемогли.

13.01.2017 07:58:27Che_gevara185.79.100.--
  • 0+
  • 12-
  • Відповісти
Наталя Самотіс,

Ты это про донецкий народ ,который боретчя против большой украины?

13.01.2017 10:37:18vox populi5.248.252.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти
Che_gevara,

ну да, даунєцкій норотт: бородай, гіркін і пріснопамятні бэтмани з моториламе... всякампаніячєсТная...

12.01.2017 20:26:38Крим62.221.62.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Яке фото, такі і думки.

12.01.2017 17:01:12viktorg93.77.200.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Официально войны нет, вместо кацапской солдатни и их наемников - виртуальные "боевики" с танками и ракетами.
Сотни километров границы с оккупированными территориями принципиально не блокируются, с оккупантом безвизовые отношения и дипломатические рукопожатия, офицер украинской армии рассказывает, что военного пути освобождения украинских территорий нет.
Здесь что то не так.

13.01.2017 10:33:06vox populi5.248.252.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
viktorg,

тут майже все не так, але пєтя і ко навіть не намагаються пояснити як "так"... чи не вміють чи не хочуть х/з
факти невеселі...

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму