Ексклюзиви
понеділок, 22 травня 2017 11:08

Росія готується випробовувати на Донбасі високоточні боєприпаси - Тимчук

Росія готується випробовувати на Донбасі високоточні боєприпаси - Тимчук
Бойовики планують випробувати коректований артилерійський снаряд

У штабі окупаційних військ ДНР обговорюють підготовку до випробувань в зоні АТО нових російських високоточних боєприпасів.

Про це у Facebook написав депутат від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук.

"Кандидатом" на випробування називаються новий артилерійський коректований снаряд 152-міліметрового калібру. Випробовувати збираються також керований мінометний боєприпас 120-міліметрового калібру з лазерною головкою самонаведення.

Артилерійські підрозділи, які використовуватимуть ці боєприпаси в зоні АТО, повинні прибути з РФ. Їх укомплектують винятково фахівці збройних сил РФ", - повідомив він.

За минулу добу зафіксували 48 фактів використання бойовиками зброї. Два військовослужбовці ЗС України отримали поранення.

Зараз ви читаєте новину «Росія готується випробовувати на Донбасі високоточні боєприпаси - Тимчук». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.07.2010 17:19:44*****94.45.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так сядет ли убийца? Вопрос риторический... Главное пустил волну: ПЕДОФИЛА НАКАЗАЛ,противно, что приславшие комменты, в большинстве, не разобрались в сути трагедии и поверили версии УБИЙЦЫ. Как же и сколько раз нужно СТУКНУТЬ человека, что бы тот умер от разрыва желудка и после вскрытия которого, опьянение медицински НЕ подтверждено. УБИЙЦА подкупит суд и получит УСЛОВНО 2 года. Вот такой будет финал, а то ещё и оправдают....
21.07.2010 08:47:00aziz82.117.253.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Почему милиция и наш закон не реагируют на алкоголиков,психов.и всех нарушителей спокойствия?Какие у нас законы против тех кто гонит самогон и продает. У нас милиция знает кто гонит,и ничего.никакой реакции. Я бы сама эту .кто гонит казнила публично. И не надо оправдываться .тяжелым экономическим положением. И что по этому вопросу ответит участковый.куда смотрел?
15.07.2010 15:29:10Р94.45.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Убийцу к ответу, СОГЛАСЕН.
15.07.2010 15:22:48Я94.45.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Даааа
14.07.2010 13:49:52*****94.45.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В плане ОТМАЗКИ? И свидетеля нашёл из своего круга и версия, что без промаха бьёт-педофелия сейчас на слуху, а кто- нибудь подумал, смог ли 50-ти летний алканавт, не будучи пьяным, перед домом такого ПРЕДРИНЕМАТЕЛЯ приставать к 11-ти летнему ребёнку? Бред сивой кобылы для НАИВНЫХ. УБИЙЦУ к ОТВЕТУ, НА ПОЖИЗНЕННОЕ.
14.07.2010 10:23:59Богдан93.127.25.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Правильно все сделал...
13.07.2010 23:20:13*****94.45.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Сказка для наивных, просто богатое быдло, которое боялось мести от тех, кого он нагрел, грохнул бедного неудачника, и, что бы отмазаться - пустил трёп о нападении педофила.... ВОТ И ВСЁ...
13.07.2010 11:04:34Менеджер 77.239.176.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мда ... трагедия .
13.07.2010 11:03:38Олена195.189.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Та педофіл не працював фізруком - вчитайтеся в матеріал... це його брат фізрук. "У Миші життя сімейне не склалося. Розійшовся, вернувся до нас, працює фізруком у Чернігові.". А до дітей чіплявся Микола....
13.07.2010 10:55:04Puppet Master62.221.51.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не хочу нікого кривдити, але за таке сам власне би побив, а те, що в нього слабке здоров'я (двох ударів не витримав - вчитель фізкультури!!!), то це вже трагічний збіг обставин. В будь якому разі Богданенка не засуджую. Ще потрібно попитати в школі, де та мерзта працювала, як він там себе поводив.
Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму