Ексклюзиви
вівторок, 26 липня 2016 10:24

Путін відкличе своїх "інструкторів" з ДНР

Путін відкличе своїх "інструкторів" з ДНР
Фото: korrespondent.net

У так званій ДНР думають, що Путін виведе частину своїх військових, передавши командування місцевим.

Про це повідомляє у Facebook координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"У ДНР прибула чергова партія "інструкторів" з РФ (до 40 осіб) - зокрема, на полігони в районі Єнакієвого і під Торезом. Основна частина "інструкторів" - офіцери-танкісти і мотострільці. У той же час, серед бойовиків і місцевих жителів ДНР поширюється інформація про те, що з середини серпня цього року Москва відкличе значну частину своїх "інструкторів" і "кураторів", передавши повноваження командирам і чиновникам з числа місцевого населення", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Донбас прибули росіяни збирати металобрухт

Тимчук зазначив також, що за характерною особливістю бойовиків залишається висока активність малих піхотних груп противника (в тому числі, ДРГ) на передньому краї, снайперів, мобільних вогневих груп та інтенсивне ведення розвідки в тактичному і оперативно-тактичному тилу сил АТО, в тому числі за допомогою БПЛА (безпілотників).

Нагадаємо, бойовики минулої доби активно використовували заборонені міномети 122-мм калібру, зокрема біля селищ Широкине та Піски на Донеччині. Всього вони 61 раз відкривали вогонь по підрозділах бійців АТО.

Зараз ви читаєте новину «Путін відкличе своїх "інструкторів" з ДНР». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

21

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

28.07.2016 10:11:04Nikopol176.8.253.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
A. Чембулатов,

не,там ещё карликовое пуйло участвовало,угрожая атомной дубинкой из масцквы...

28.07.2016 09:45:59Запорожье 77795.134.187.--
  • 1+
  • 1-
  • Відповісти
A. Чембулатов,

Да кацапы всегда так, либо толпой либо из-за спины.

27.07.2016 23:44:59АМЕРИКОСС77.123.53.--
  • 3+
  • 1-
  • Відповісти

тем временем - В Одесской области высадился американский десант - http://boomerang-info.com/v-odesskoj-oblasti-vysadilsya-amerikanskij-desant-video-foto/
кошмарный сон ваторылого:)

28.07.2016 00:00:26Nikopol176.8.253.--
  • 1+
  • 1-
  • Відповісти
АМЕРИКОСС,

27.07.2016 23:38:53Nikopol176.8.253.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти


Запасся попкорном...жду ВВП)

27.07.2016 23:34:54Nikopol176.8.253.--
  • 2+
  • 1-
  • Відповісти
Совесть,

Вам знакомы эти фамилии?
Сурков,Марков,Козак...

27.07.2016 23:35:13Nikopol176.8.253.--
  • 2+
  • 1-
  • Відповісти
Nikopol,

26.07.2016 10:30:41Ярик123128.199.234.--
  • 2+
  • 12-
  • Відповісти

Краще б Порошенко свiх бандер вiдiзвав. Аде cyка не може, бо вони не керованi собаки. луценко потiм по судам устане розрудювать всi злочини цих тварин.

27.07.2016 23:44:43Nikopol176.8.253.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Ярик123,

27.07.2016 09:11:13Zinovija Solovej93.175.198.--
  • 7+
  • 1-
  • Відповісти
Ярик123,

Ти [***] ходяче

26.07.2016 11:03:35Я укроп193.150.59.--
  • 11+
  • 1-
  • Відповісти
Ярик123,

чмо ты реальное

26.07.2016 10:52:48Nikopol176.8.253.--
  • 10+
  • 1-
  • Відповісти
Ярик123,

Дурашко,переходи на кацапюрский,не стесняйся...а то пишешь с гуглепереводчика -читать стыдно...

26.07.2016 11:18:43Ярик123128.199.251.--
  • 2+
  • 12-
  • Відповісти
Nikopol,

Людей убивати не стидно, а читать на бендеровському стидно. Капець ви хохли упоротi.

26.07.2016 11:28:54Nikopol176.8.253.--
  • 9+
  • 1-
  • Відповісти
Ярик123,

да потому что твой УКРАИНСКИЙ -это изврат языка ,хоть себя почитай-ватан-
-свіх-???????????????
- розрудювать---это что за слово?? сам придумал?
-бЕндеровському--??? язык жителя БЕндер??
Как счас в Сингапуре? не жарко? Был бы ты нормальным-не прятался за прокси,пшёл вон,паскудник ватнорылый...учи лучше текстуху про недоФЮРЕРА своего-samlib.ru/editors/p/putinbog/putinbog.shtml

26.07.2016 11:54:02Ярик123128.199.234.--
  • 1+
  • 9-
  • Відповісти
Nikopol,

А мля людей на майданi як скотину пострiлять не изврат?! Половину Донбаса танками укатать, всiлякi там азови та правосектори це мля нормально! Страну реально просрать теж все влаштовуе?!
А помилки на мовi вас шокують. Ну ви хохли i упоротi. Друг друга вбиваете, подiлили страну на ватанiв i укропiв. Придурки

27.07.2016 06:16:22Zandercatcher.81.95.177.--
  • 7+
  • 1-
  • Відповісти
Ярик123,

Что,пиzдюшонок,хочешь протолкнуть идею о гражданской войне и о том,что Украина не состоялась как государство?Не получится.На эту ахинею у нас уже даже младенцы не ведутся.Не верят.А упоротое кацапьё продолжает об этом гавкать.

26.07.2016 11:58:23Nikopol176.8.253.--
  • 9+
  • 1-
  • Відповісти
Ярик123,

,что вылезла морда кацапа? на сруцком заблеял?

26.07.2016 12:31:01Ярик123128.199.234.--
  • 1+
  • 9-
  • Відповісти
Nikopol,

Ну хоч с тим що бандеровцi не спорите. Видно ще не зовсiм придурки упоротi. Але пам'ятай скотино, як поляки не забули про вашi злочини. Так i ми Украiнцi вам це згадаемо.

26.07.2016 13:14:04Nikopol176.8.253.--
  • 10+
  • 1-
Ярик123,

...проблеяло мурло из Сингапура) Из тебя Украинец-как из Кадырова -патриот Чечни..

26.07.2016 12:33:22Nikopol176.8.253.--
  • 9+
  • 1-
Ярик123,

о чём высер? или счётчик накручиваете?

26.07.2016 11:27:44viktorg93.77.200.--
  • 9+
  • 1-
  • Відповісти
Ярик123,

Чувак, твоя азировка на украинский похожа так же, как ты на культурного и образованного человека.

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму