Ексклюзиви
пʼятниця, 10 серпня 2018 11:45

Американський Конгрес вимагає звільнити з полону бойовиків ДНР журналіста

Американський Конгрес вимагає звільнити з полону бойовиків ДНР журналіста
Станіслава Асєєва Конгрес США вимагає звільнити з полону ДНР. Фото: Вільне слово

Захопленого у полон російськими бойовиками на Донбасі журналіста Станіслава Асєєва Конгрес США вимагає звільнити.

Із такоє вимогою виступили представники групи з питань свободи преси. Заяву 8 серпня озвучили члени Палати представників Адам Шифф і Стів Чабот, оприлюднили 8 серпня, передає "Радіо Свобода".

Американські політики заявили, що "глибоко занепокоєні" тим, що бойовики ДНР продовжують утримувати Станіслава Асєєва з червня 2017-го.

"Асєєв писав для кількох українських ЗМІ та для місцевого бюро "Радіо Свобода та Радіо Вільна Європа". Був одним із кількох незалежних журналістів, які залишалися в підконтрольному сепаратистам регіоні, щоб надавати об'єктивну інформацію", – йдеться в заяві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полоненого журналіста Станіслава Асєєва терористи змушують зізнатися у вбивствах Гіві та Мотороли

Конгресмени наголошують, що Асєєв на початку липня оголосив голодування, і "його ситуація стає жахливою".

Зараз ви читаєте новину «Американський Конгрес вимагає звільнити з полону бойовиків ДНР журналіста». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

05.05.2012 09:37:58Саша78.25.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Художник видно от жизни оторван, по советским фильмам о цыганах только и слышал. Что можно сказать, если даже ооооочень терпимая Европа в лице Франции начала их просто высылать. Это до какой степени нужно было людей довести, чтобы в стране, где даже просто высказывания о расизме очень наказываются людей высылают по признаку нации, а не за дела. Так что не надо ляля, и простым людям втюхивать мораль что цыгане не плохие, а это их жизнь такими сделала, и они ну просто такие а вы все остальные терпите их.

06.05.2012 22:51:59ТАК собі176.8.50.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Цигани теж люди як і ми і також різні. Як і в них є люди так і ГГГГГ.Так і в нас.Згадай стрічку Будолай......

04.05.2012 16:37:26Киевлянин195.149.70.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

В СССР пытались цыган ассимилировать в социум "советских людей".И, надо сказать, что это удавалось (у меня у знакомой отец был из цыган - инженер). Лично я не видел в этом ничего плохого. Правда, большинство из них все же работать не хотело никак и более всего они себя проявляли в артистической деятельности. Но ведь не наркоту продавали и оружие...Теперь подобной практики нет, и, я считаю, это очень плохо. Не цыганам, естественно. А всем остальным.

03.05.2012 12:19:06Антон212.64.228.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Така у них (циган) карма.
:(

03.05.2012 12:14:32петро178.95.177.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Та та циганота, як заходить в село, то потім тільки чути, шо там вкрали, там вкрали. Злодійня, яка не хоче працювати. Треба їх гнати від себе.

02.05.2012 12:08:06Babajka31.172.30.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Пане Іване, Ви що, перепрошую, єврей (у самому хорошому розумінні цього слова)? Якщо ні, тоді замість писати "Вони живуть так, а ми кардинально по іншому" потрібно писати правду отак "Ми живемо так, а вони кардинально по іншому". З Вашої ж точки зору виходить, що усі українці в Україні живуть у країні циган і тому "кардинально по іншому". Цікаво, а Ви у якій школі вчилися? Чи часом, бува, не у циганській?

02.05.2012 06:29:06Мамай77.82.178.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

НИКОГДА не нужно заговаривать с цыганами если не хотите остаться без штанов. Я прохожу сквозь них и никогда не вступаю ни в какие разговоры....

02.05.2012 00:18:47Алекс93.75.139.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

К примеру, змей в террариуме вы с "захопленням" смотрите? А если парочку кобр выпустить у вас дома?

01.05.2012 20:32:42набридло178.54.40.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

А чому "Беркут" чергує на кладовищах тільки в Нових Петрівцях, а не по всі Україні? ТОму що не по всій Україні живе президент?

01.05.2012 15:39:13Наталка93.74.198.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Пам"ятаю, як була мала, до мами причепилася циганка просити грошей. Мама каже "Нема", а та: "І не буде". Мама дуже розсердилася, схопила циганку за руку і сказала: "Якщо так, я тебе з під землі дістану. Будеш як я - удовою з малими дітьми." Я такого не чекала, але циганка злякалася і почала просити пробачення.

01.05.2012 14:42:56Ольга91.233.96.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Тут вообще не идёт речь о расизме. Для сравнения - лежала в больнице рядом с цыганкой - пожилой, порядочной. Никаких барьеров не было. В той же больнице лежал её сын - чмо и приставала. Лично у меня с ним проблемы были. Так же и в жизни мы нормально относимся к порядочным людям, пусть даже чем-то от нас отличающихся, и не нормально - к жуликам, ворам, аферистам и попрошайкам тоже. Торгуют цыгане тоже разным способом и разными товарами. Если табором втюхивают вещь и давят на порядочность покупателя - реакция известна, но есть и там нормальные продавцы с приличным товаром. Нельзя приписывать народу склонность к афёрам, жульничеству и воровству, но и народ должен ориентироваться на порядочные традиции и не возмущать общество.

01.05.2012 15:41:47Наталка93.74.198.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Циган - не національність, а спосіб життя:).

01.05.2012 16:20:40мекс46.200.84.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Не національність, а судовий вирок

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму