субота, 14 травня 2022 17:47

"Пісня з шаленим бажанням прискорити перемогу": Jerry Heil продає з аукціону трек PUTIN_GO_HOME

"Пісня з шаленим бажанням прискорити перемогу": Jerry Heil продає з аукціону трек PUTIN_GO_HOME
Jerry Heil продає з аукціону пісню PUTIN_GO_HOME. Фото - скріншот

Співачка Яна Шамаєва, відома під псевдо Jerry Heil, продає з аукціону права на свій новий трек. Пісня має назву PUTIN_GO_HOME і була написана в перші дні повномасштабної війни Росії проти України.

Про це Jerry Heil написала в Instagram.

"У перші дні війни, коли українці мусили тікати, рятуючи своє життя, я відчувала страх. Страх за своє життя та життя своїх близьких, страх за майбутнє, за рідний дім. В той день в дорозі я писала пісню. Але пісня була написана не страхом - шаленим бажанням прискорити перемогу й допомогти моїм людям. #PUTINGOHOME - не черговий твір. Це поєднання технологій, української музики та двох міжнародних мов: англійської, щоб нас розуміли, та української, бо це символ єдності світу відтепер", - написала виконавиця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зруйнована росіянами багатоповерхівка: Kalush Orchestra зняли кліп

Пісня представлена на благодійному NFT аукціоні. Стартова ціна $197,53 (приблизно 5840 грн. - Gazeta.ua). Той, хто придбає права на трек - зможе визначити його подальшу долю. Всі кошти авторка спрямує на благодійність.

"Той, хто придбає #PUTINGOHOME, зможе вирішити долю цього треку за власним розсудом: випустити у своєму виконанні / перепродати / продати в документальний фільм чи використати цей трек в своєму фільмі. Всі кошти будуть передані благодійному фонду I am not alone та спрямовані на допомогу біженцям!" - написала Jerry Heil.

Українсько-італійська сім'я співаків Лідія Ігнатенко та Альфонсо Олівер написали пісню "Свобода" на підтримку українців, які потерпають від російської агресії. Подружжя вже заспівало її на кількох благодійних концертах в Італії, де збирали кошти для українців, котрі опинилися в скруті через війну.

Зараз ви читаєте новину «"Пісня з шаленим бажанням прискорити перемогу": Jerry Heil продає з аукціону трек PUTIN_GO_HOME». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.08.2011 16:21:48Анатолій95.135.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Знову нас примушують вибирати меньше зло. Необхідно судити всю шпану, яка була і є при владі. Про чесних політиків продажним журналістам писати не вигідно, тому підсовують лохам аферистку, як опозиціонерку.
06.08.2011 08:49:21LarsAndersson99.249.14.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Не відношу себе до прибічників арештованого лідера запротореного до в'язниці, але маю сказати, що Вона є своєрідним взірцем дійсного активного політика. І те, що засновниця БЮТу Пані Тимошенко в бутність голови уряду (цебто виконавчої влади) уклала формальну домовленність на ціну газу аналогічно європейським імпортним цінам, то їй за це потрібно б було присвоїти Героя. Чому? А тому що вона вибила з під ніг зкорумпованих та безмежно жадібних до транзитно-халявної московітської газової труби патологічних совко-колгоспних люмпен-юрб, що зплили на поверхню окраїнної ополонки. Ті читачі, що постійно слідкують за справами окраїнних теренів добре знали в недалекому минулому, як знають також і в сьогодення, що майже увесь об'єм викрадених у Московії вуглеводів протягом 20 років був предметом перепродажу європейським споживачам по європейським цінам. Різницю клали на оффшорні рахунки. Тому й гризуться паразитичні угрупування й по цей день, а їй не можуть вибачити укладений договір, бо він не дозволяє їм набивати пельки та безрозмірні кендюхи халявою. Якби ці розбещено-цинічні совко-кізяки мали своєю метою побудову більш-менш функціонального господарства, то беручи до уваги відстало-совко-енергоємку тяжку промисловість привласнену незаконно цими зонними шулерами та злочинцями, то вони вже давно б вклали власні гроші в енерго-зберігаючі технології які дали б можливість зменшити потребу в газі на цілу третину. Цей нецивілізований та далекий від політичної культури сіро-безрідний порожняк, радий був би зїсти її живцем за те джерело миттєвого збагачення, що по підписанню нею чергового термінового договору перетворилося не в що інше, але в звичайне марево. Мене особисто взагалі не цікавить коріння Пані Тимошенко, та її походження. Але уся генетично-боягузлива манкурт-кріпацька юрба повинна негайно захистити не тільки єдиного опозиційного лідера з пристойними яйцями, але в першу чергу інтереси всього загалу вкрай збанкрутілої окраїнної кошари, на все тій же совко-ссученій та безнадійно змосковщеній наперсточній зоні імпотентних мізками отар паршивих баранів та ялово-недолугих овець.
06.08.2011 10:12:171193.75.146.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не відношу себе до прибічників арештованого лідера - но у меня есть в каждой комнате плакаты юли. в туалете аж два . в портмоне календарик с ее портретом и пару вырезок из газет а так вообще и не сторонник.....
05.08.2011 21:28:31Інна94.248.18.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти
Яку амністію? У нас мер - громадянин Ізраїлю! А Президент і члени Парламенту, а також депутати - поки що не відомо. Навіщо їм амністія? У них все і так добре,... в Тель-Авіві
05.08.2011 20:56:51Одесса195.78.246.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти
Юлю нельзя было арестовывать.Пусть Янукович лучше раскажет как приобрел Межгорье.
06.08.2011 10:14:491193.75.146.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
за 2008 год посол америки(крыша помаранов) подтвердил разворовывание более трети бюджета (а это 12-15 миллиардов долларов) что примерно является 15000 межигорий. но юлеботам ссы в глаза - божья роса
05.08.2011 19:58:23Лесь188.163.65.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти
Чего раpгавкались. В шахту бьідло. Метан вам на завтрак. Платньіх комментаторов тоже касается.
05.08.2011 19:52:35гость195.230.115.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
россия-это государство которое преследует свои интересы.главное-вонючки забыли о том,что и газ и нефть принадлежат равно и белоруссии и украине
05.08.2011 19:50:36ggfgf93.75.45.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти
На кол бело-голубую С У К У ! ! !
05.08.2011 19:44:17УКРАЇНА ПЕРЕМОГЛА "ВОНУ"178.150.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
КІРЄЄВ РУЛІТ. "ВОНА" - ЛУЗЕР
05.08.2011 19:42:23Демократ178.95.219.--
  • 25+
  • 0-
  • Відповісти
Ублюдки януковича,не радуйтесь,что закрыли в СИЗО Юлю, эта бандитская власть в любую минуту может закрыть и вас в СИЗО,но об этом никто даже не узнает и будешь ты региАНАЛЬНЫЙ недоумок петь другие песни около ПАРАШИ и вспоминать своего ПАХАНА и его бандюков.
05.08.2011 19:42:13УКРАЇНА ПЕРЕМОГЛА "ВОНУ"178.150.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
НАРЕШТІ !!!! ВІДБУЛОСЯ!!!! АРЕШТ ТИМОШЕНКО - ЗАПОРУКА ЗАКІНЧЕННЯ ТАКОГО ЯВИЩА В УКРАЇНІ ЯК "ТИМОШЄННІЧЄСТВО" . І ЦЕ Є ДОБРЕ.