
10-25 листопада у Києві проходитиме фестиваль мальованих історій, коміксів та манги "ComART FEST". Відбуватиметься в "АртПРИЧАЛі" що по вулиці Набережно-Хрещатицька.
"Помилково називати усі графічні історії коміксами. У нашій країні багато речей називаються не так, як мали б. Фотокопії у нас називають ксерокопіями, тільки через те, що компанія "Ксерокс" перша вийшла на наш ринок. Так і з графічними романами.
Комікси - це тільки в Америці, в кожній країні вони по-різному називаються. В Японії - це манга. Поки українські лінгвісти не приклали до цього руку й не вигадали якийсь український термін, ми користуємося загальним – мальована історія або графічний роман. І це не жанр літератури, як його часто називають, а окремий, дев'ятий вид мистецтва", - зазначив художник-графік Олексій Чебикін. Із жовтня у продажі - графічний роман Максима Прасолова і Олега Колова про пригоди козаків "Даогопак" також із його малюнками.
"Українською класикою можна назвати Ігора Баранька з його "Максимом Осою". Це перший серйозний твір, який був створений в Україні і про Україну і який не стидно показувати за кордоном. Коли за Радянського Союзі до нас потрапили перші американські комікси, казали, що ці мальовані книжки вони роблять для тупих негрів. Насправді, графічну книжку сприймати важче. Це - повний симбіоз тексту і зображення. У Франції проводили дослідження, чи людина дивиться мальовані історії чи читає їх. Дійшли висновку, що більше дивиться, ніж читає. Насправді, одночасно працюють обидві півкулі мозку: і читаємо, і дивимось. Саме тому серед одних народів дуже поширені графічні романи, серед інших - ні. Просто важко сприймати. У Німеччині ними майже не цікавляться.
У нас є досить потужна школа художників-графіків. Значно складніше з авторами - тексти специфічні. Їх повинен писати письменник, який вміє думати картинками", - зазначив він.
Коментарі
2Плоскодонка. Бесплодная, второй год замужем, - беременности ни фуя. Глаза злые, маленькие, спина сутулая, грудь нулевого размера, губы тонкие. Короче, 100% несексуальная дама. Плюсов один - молодость.
ничего что перед замужеством ей пришлось проходить обследование как раз таки на возможность иметь детей.
""Бесплодная, второй год замужем, - беременности ни фуя"" Пипец, овуляшки в действии. Вам приходит в голову, что женщина не крольчиха, уже не средние века, есть средсва предохранения и не обязательно рожать каждый год?
она там..... за границей писанная красавица. ведь они по сравнению с нашими женщинами настоящие уроды. я была там видела.
Почитала коменти і зрозуміла, чому у нас президент - Янукович. "Маленьки груди", "сутула", "мішки під очима"...
а принц взяв і одружився! Мабуть побачив розум. Згадала: ще в неї криві ноги, вона худа, як тріска, і шрам на голові. А ще - тонкі губи (а ботокс навіщо вигадали!) і маленькі очі (навіть китайці збільшують). З її то грошима!
В точку.
Тільки ботокс від морщин (щоб очі не мружилися, а були як в дохлої риби), а для губ і цицьок -- силікон.
Гляньте на наших гламурних дівуль: що губи, що буфера, вибілене волосся і чорна засмага, начебто і при грошах, а виглядають дешево, доступно для якогось дальнобойщика
(Саме так - силікон.
А в наших гламурних дівуль в одежі - несмак, в очах - бездонна пустота і самозакоханність, тому так дешево виглядають.
Вылечить сколиоз не очень просто. Но ведь вечные мешки под глазами можно убрать! С ее баблом то!!!
маленькая грудь для этого платья и сутулость. а наряд таки красивый!!! можно задаться вопросом - что красит человека, платье его или наоборот.
нашли новость... "приголомшила виглядом"... естественно, она же герцогиня, тут уж noblesse oblige. даже если своего вкуса не хватит, есть кому подсказать.
Что такое "фотокорів." ? Сами слова уже изобретаете? Хотя, понятно: такое же как "шоубиз"
Очень миловидная женщина. Наши, конечно, красивее, но, к сожалению, нашим дамам при деньгах не хватает чувства меры. Одевают "все лучшее сразу". Есть чему поучиться. И отсутствию блестящих "брюликов", и естественной прическе, вместо налакированной "башни", я уже не говорю о цвете волос и макияже. Что касается платья, то спинка хороша, а спереди так себе.
А хіба в Украіні жінки живуть за олігархами? Та перестаньте, хіба то життя?
А вона дійсно сутула, я представляю як вони іі дефекти в майстера по пошиву скривають.
Але за жінок має держава думати, або жінки мають самі за себе подумати.