
Офіціанти надали українській владі рахунок за те, що змушені дихати "тютюновим повітрям" на робочих місцях в закладах громадського харчування і вимагають заборонити куріння в таких місцях.
Представники Київської асоціації офіціантів та громадські активісти розгорнули "рахунок за отруєне повітря" висотою у 3 метри, в який включили такі дані, як кількість офіціантів, які працюють в задимлених приміщеннях (30 тис.), "українців, яких труять в кафе" (64% ), канцерогенів в тютюновому димі (70), а також збільшення ризику отримати рак, інсульт, емфізему (в 62 рази) і кількість смертей щорічно від пасивного куріння (10 тис.).
Підрахувавши вищеперелічене, активісти підсумували, що "ціна здоров'я - прийняття закону № 9474" - про обмеження місць куріння тютюнових виробів.
Координатор медіапрограм громадської організації "Життя" Юлія Солоха на прес-конференції в четвер повідомила про початок загальноукраїнської кампанії зі збору підписів працівників закладів громадського харчування за заборону куріння в місцях громадського харчування.
За її словами, громадські активісти вже зібрали 500 підписів працівників кафе, барів, ресторанів по Україні і мають намір продовжити кампанію.
Коментарі
2Є багато випадків, як люди що не палять, а перебувають, живуть, з тими хто смалить захворіють на рак легенів, тому бережіть себе, та тікайте від тих хто палить.
До воджу до вашого відома статистику за рік в Німеччині зменшилось 8,6% хворих, за рік на 35000 хворих менше інфарктів, держава дбає про здорову націю, а про що дбає влада янека в руках якої тютюнові фабрики? Що вона матиме з цього коли буде заборонено рекламу, коли буде заборонено палити в суспільних місцях, о тож, їм начхати на вас, а ми самі винні, бо цю владу треба гнати не мітлою а вилами, та забрати все накрадене!