понеділок, 05 листопада 2018 03:28

Мажори 1920-х років: якими вони були
9

Поетка Вероніка Черняхівська з батьками. Київ, 1925
Поетка Вероніка Черняхівська. 1920-ті
Поет Марко Вороний з батьком. 1920-ті
Поет Марко Вороний. 1920-ті
Літературна група "Середа". Сидять у середньому ряду третя зліва Ладя Могилянська, Павло Тичина, невідомий, Дмитро Тась. Чернігів, 1923

"Золота молодь" 1920-х років вела богемне життя: пила вино, балувалася кокаїном, танцювала до упаду, крутила романи і писала вірші, прозу або картини.

Це були інтелігентські діти, хлопці й дівчата, у кого стартові можливості виявилися вищими, ніж у пролетарів і селян, розповідає сайт Літакцент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська стрічка увійшла до рейтингу найкращих неангломовних фільмів

Часто вони виростали в просторих квартирах, яких не зачепило "уплотнение", бували за кордоном, працювали журналістами й дипломатами.

В дитинстві вони неодмінно сиділи на колінах як не в Лесі Українки, так у Михайла Коцюбинського. От тільки перегони на дорогих автомобілях не влаштовували.

Раритетні фото українців 110-річної давнини пропонує переглянути Gazeta.ua. Їх зробила та опублікувала у своїй книзі спогадів англійка Флоренс Фармборо (1887-1978) - гувернантка, медсестра, фотограф, викладач і журналіст.

Зараз ви читаєте новину «Мажори 1920-х років: якими вони були». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

15.04.2010 08:02:03Дід Вова195.24.131.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Що сказати з цього приводу? Яскраво виражений дебіл.
14.04.2010 23:09:29Тати93.73.158.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Примазался этот "поэт" к чернобыльцам и все поближе к власти рвется. Решил напомнить о себе "ликвидатор". Пиши никому не нужные стишки и не лезь туда, где ничего не понимаешь!
14.04.2010 21:52:14Микола80.70.236.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А якщо він правду каже? всі мають допомогти Україні,бо це і небезпека і для Європи ,і для Росії. це страхіття...
14.04.2010 20:36:39Чинаро-Грабовский95.135.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я партией дышал, у Лёни отсосал, Данилыч отказался, но наш с Ляшком кагал, напрасно не моргал, и я лизал, и он лизал, а тут климакс сказался. Теперича брешу...
14.04.2010 20:34:13777109.75.198.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Хведя, ти так не хвилюйся, треба ж Бютам робити вигляд, що працюють, от вони й вигадують! Незабаром почнуть розповідати про сигнал з космосу, який начебто попередив українців, що з Януковичем буде кінець світу! Хай розважаються хопчики з дівчинкою, чим би дитя не тішилось..
14.04.2010 19:30:21Хведя95.133.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Описка.Не "інрементів", а "екскрементів".
14.04.2010 19:22:12Хведя95.133.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Зменшити термін напіврозпаду можна тільки інкрементів,виділяємих в туалет (змиватимуться водою, бо за хлівом будуть "фонить" набагато довше) Яворівським і його колегами -бютівцями, особливо "інрементами" Тимошенко з ближнім оточенням (Турчинов там, Кармазін і т.п.).Якщо це відкриття БЮТовських "ядерщиків", то може їх представити до Шнобелівської премії?.
14.04.2010 17:45:59Українець93.175.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А де ти був раніше, коли правили 5 років? Не знали, що там твориться? Не виділяли ні копійки, а тільки хвалилася "Мадам Брошкіна",яких успіхів вона досягла! Країна в такому стані, що страшно дивитися. А тепер треба все списати на інших і грязюкою облити. Це добре вміють в "Б"ють"!Ми це вже бачили!Єдине, що хочеться: "Щоб вони не цявкали!"
14.04.2010 17:31:07 Poles92.244.106.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я так говорю потому-что я постоянно отсасываю у ХАМА. А он то все про всех знает. Он же ПроФФФФФэсссор!!!
14.04.2010 17:30:25чорнобилець77.52.200.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
За таки заяви політичного діяча, який відносить себе до еліти суспильства потрібно розмещати коли не за грати, то в дурдом. Він залякує народ не існуючими смертельними загрозами, а це прнизводить до стресу та всьго іншого з цього слідуючого. Дякуй, тільки за те, що проявив свою "ерудицію" уточнивші зміни періоду напірозпаду. Вот з такими знаннями наші керевники. Й ім не соромно ...