В конкурсі "повного метру" на фестивалі "Молодість" змагаються 12 фільмів. Фільм режисера Тари Джонз "Рік, коли Доллі Партон була моєю мамою" показуватимуть сьогодні на вечірньому сеансі. Це її перший ігровий повнометражний фільм.
Перший кадр: 11-річна дівчинка розглядає в шкільній вбиральні свої труси. Зараз, найбільше в світі, вона хоче щоб у неї почалися місячні. Фільм – дуже жіноча історія. Картина про дорослішання. Прониклива та по-дитячому щира.
Три героя: Елізабет – одинадцятирічна дівчинка, яка дізнається, що її всиновили. Вночі вона нафарбувалася, одягла рожеву спідницю і втекла на велосипеді у пошуках своєї мами. Оскільки, Елізабет фанатіє від популярної на той час співачки Долі Патрон, то вважає їїсправжньою мамою. Мати Елізабет – тридцятилітня домогосподарка, яка вміє готувати смачний м'ясний рулет та раз на місяць переклеює шпалери на кухні. Долі Патрон – кантрі-співачка і найперша феміністка. Має великі груди та біляве волосся. Глядач чує її закадровий голос, чує її пісні з пластинок або бачить в телевізорі 70-их років.
Місце зйомок: канадське містечко, недалеко від кордону з Америкою. У фільмі багато краєвидів – розлогі степи з густою зеленою травою. Описуються 70-ті роки: жінки роблять бігуді на ніч, чоловіки грають у гольф і купують сучасні цифрові приймачі. Але це був час, коли фемінізм ставав частиною щоденного життя. Жінки прагнули робити кар'єру і сміливо говорили про розлучення.
Жанр фільму: сімейна мелодрама, яка досліджує пошуки себе та дорослішання маленької дівчинки.
За кого переживаєш: звісно мами переживатимуть за Елізабет, а дочки за прийомну маму дівчинки
Діалог: Китаянка в придорожньому кафе подає Елізабет чашку. У дівчинки в перший раз пішли місячні:
- Випий. Це зніме спазми.
- Що це? Який секретний китайський чай?
- Ні, житній віскі.
Абзац: Актрису на головну роль режисер Тара Джонс знайшла через Фейсбук. Їй потрібна була щира та відверта дівчинка. Джулія Стоун прислала відео, на якому просто і невимушено розмірковувала про фемінізм. Тому Елізабет у кадрі – світла і по-дитячому жорстока, особливо з синіми тінями на очах та червоною помадою. "Аби про тебе почув світ – треба його добряче розтормошити" - головна героїня тормошить серце матері, тікаючи на білому дівчачому велосипеді. Історія про бунт, дорослішання та перший ліфчик.
Коментарі
Народ дуреет от безделья - много свободного времени. Культуры никакой - а ненависти полная задница. И куда ты эту дурь денешь ?
Вешайте даунецкую культурку на сухую штукатурку
Нє іначє как бєндерАвицирусафоби акапавшієся в славнам Данєцкам крає ета сдєлалі! Подла, пад пакровам тємной ночі. Патамушта істінниє високакультурниє данєтчанє нє маглі паглумітся над ідєйна блізкім гєнієм!
А що вже Пушкін їм поганого зробив? Розумію, лєніну , сталіну, ....диктаторам, але ж не поетам?!
...Ступайте ж к нам: вас Русь зовет!
Но знайте, прошеные гости!
Уж Польша вас не поведет:
Через ее шагнете кости!...-
Сбылось - и в день Бородина
Вновь наши вторглись знамена
В проломы падшей вновь Варшавы;
И Польша, как бегущий полк,
Во прах бросает стяг кровавый -
И бунт раздавленный умолк....
Це такі віршики "сободолюбивого" поета. Для довідки. Польське королівство на той час входило до складу Російської імперії . Так що не обманюйте себе, Пушкін якраз прославляв диктатуру, але тільки за умови, що це російська диктатура
Очевидно брехня про вандалів. У Донецьку схоже не вандали, а брехуни. А скільки в Донецьку пам'ятників Пушкіну?