Ексклюзиви
пʼятниця, 10 грудня 2021 13:40

Дружина італійського співака заспівала повстанську пісню Bella Ciao українською

Дружина італійського співака заспівала повстанську пісню Bella Ciao українською
Кадр із презентації кліпу на пісню в Youtube / Скріншот із сторінки в Youtube

Італійський співак Альфонсо Олівер та його дружина-українка презентували кліп на італійську пісню Bella Ciao, "Прощавай, красуне", у двомовній версії – українською та італійською.

Виконали її італійський співак Альфонсо Олівер і його дружина-українка Лідія Ігнатенко, - розповіла Gazeta.ua Лідія Ігнатенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Паста, моцарелла і перегони на ліжках: як гуляли на "Італійському весіллі" у Львові

"Нове аранжування композиції наблизило її до сучасного слухача. У звучанні поєднані класичні інструменти та електронні мотиви. Кліп - метафора, де історія партизан стає історією невидимого переслідування, яке можна інтерпретувати, як втечу від упереджень чи минулого", - розповів співак.

Головними героями кліпу є сам Олівер та його дружина. Альфонсо регулярно відвідує Україну з 2016 року. Переклав і заспівав ряд відомих українських творів – зокрема, пісню "Мам" Андрія Кузьменка "Скрябіна". Також є автором і виконавцем багатьох ліричних і смішних пісень, в яких розповідає про любов до українського борщу, маршруток і просить президента дати дозвіл на проживання в Україні.

Альфонсо, каже, що вирішив поєднати два народи творчістю, й лише слухачі можуть оцінити, наскільки це йому вдається. Багато творів Альфонсо звучать двома мовами.

Щодо популярної романтичної пісні "Прощавай, красуне", досі вона звучала радше в акустичних версіях чи в аматорських перекладах українською. Проте під час виступів співака в Україні її активно просили виконувати, тому вирішив заспівати її знову, і щоб цього разу вона теж зазвучала українською. Для Лідії це дебют у музиці.

Існує думка, що пісня Bella ciao - запис композиції "Койлен" Мішки Циганова, єврейського українця з Одеси. Музика – начебто суміш українського фольклору та ідишу.

"Можливо, це збіг обставин чи доля, але сьогодні Bella ciao повертається на Батьківщину під назвою "Прощавай, красуне", - каже Лідія Ігнатенко.

В Україні існує критика щодо пісні через те, що її виконували червоні партизани, які боролися проти фашистів та нацистської окупації Італії в 1940-х. Проте її радше варто сприймати як боротьбу проти окупанта, ніж героїзацію комунізму.

У жовтні 2018 року Альфонсо Олівер випустив пісню про любов до львівської маршрутки "Я люблю тебе маршрутка". Ідея виникла 2017 року, коли артист зайшов в українську маршрутку, переповнену пасажирами.

Зараз ви читаєте новину «Дружина італійського співака заспівала повстанську пісню Bella Ciao українською». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

28.03.2012 14:13:30пенсионер178.216.122.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Не понятно как-то расклеивают листовки с уже давно устаревшими фактами,ну не похожи эти дети на прадоискателей.Помните -Кипит наш разум возмущенный,когда к пенсии в 824 гривны прибавляют,нет обещают прибавить 45 гривен,эти дети хотят ,по моему,с кипятка возмущения открыть крышку и немного попиариться для будующего.

27.03.2012 17:58:28Александр93.171.76.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Чего уж там мелочится расстреливать на месте совсем оборзели, правду писать где это видано чтоб такое творили где нибудь в колумбии или камбодже, в сомали на боевиков вякали, в бандитских государствах это не позволено (не везде государством).

27.03.2012 21:27:35Feel1141.138.105.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Знаем мы какую правду на заборах и под заборами пишут....

27.03.2012 17:58:15веселовский109.86.21.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Помните фильм,,Убить дракона,, ? Помните старый такой говорит ,,Молодежь!,, Иначе будем все жить в аквариуме! ДАЁШЬ МОЛОДЁЖЬ !!!

27.03.2012 18:11:14akvarium178.137.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В том то и дело, что это и есть наша молодёжь! За червовнец страдают хернёй! А для тех, кто платит, студенты просто мясо!

27.03.2012 20:19:27мимоходом91.218.192.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Вы очень ратуете за то, чтобы все работали. Вот студенты и нашли работу. Что же Вам теперь не нравится? А ведь студенты это делают не только ради заработка, а и ради своего будущего. Они бы этого не делали, если бы не были согласны с содержанием.

27.03.2012 20:40:48akvarium178.137.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да я не против, что бы они работали! Только во благо Родины, а не за деньги депутатов из БЮТ! Содержание не соответствует действительности!

27.03.2012 17:41:23akvarium178.137.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пора вводить уголовное наказание! Если очень постараются, могут привлечь за эктремизм. Клевета, соединенная с обвинением лица в совершении тяжкого или особо тяжкого преступления, — наказывается ограничением свободы на срок до трех лет, либо арестом на срок от четырех до шести месяцев, либо лишением свободы на срок до трех лет. Хватит играть в демократию!

27.03.2012 20:24:14мимоходом91.218.192.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Я уважаю Ваше мнение, но какую "новую игру" Вы можете предложить? Мудрые люди говорили, что демократия, как система организации государств, несовершенна, но человечество ничего более совершенного не придумало.

27.03.2012 20:44:23akvarium178.137.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Согласен, что нужно добиваться для себя лучшей жизни! Но не такими способами! Это просто пшик! Завтра уже все забудут! То, что нынешний президент сидет в тюрьме, уже не исправить, а то, что Тимошенко возможно станет президентом (в чём я сомневаюсь), тоже сидела в тюрьме и что дальше? Мы так далеко не уедем! Так и будем проводить выборы каждый год!

27.03.2012 17:37:00Респект212.64.228.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Студенти молодці!

27.03.2012 17:42:14akvarium178.137.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Молодцы - сосут у БЮТ концы!

27.03.2012 18:06:48веселовский109.86.21.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

У донецких, На безрыбьи - и жопа соловей!

27.03.2012 18:12:41akvarium178.137.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вот я и вижу, что у тебя уже жопа как соловей!

27.03.2012 18:50:03гсвг151.29.12.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ты все о концах да жопах.Извини за нескромность,ты часом не голубок(в смысле не регианал)?

27.03.2012 19:20:57akvarium178.137.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не вижу связи! Главное, что я не из Белого Братства!

27.03.2012 20:13:2589037.53.243.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Значит ГОЛУБОК.... Но не из Белого Братства, а с Голубых...

27.03.2012 18:16:26веселовский109.86.21.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ты примитивен! Как амеба!

27.03.2012 18:27:07akvarium178.137.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кто бы говорил! Холоп матрасный!

27.03.2012 17:56:57патриот31.40.240.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Больше нечего сказать. Интелект ниже плинтуса.Наверное образование получил в зоне . Так и продолжай , обойдемся без сопливых.

27.03.2012 18:12:03akvarium178.137.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Конечно обойдётесь! Куда вы денетесь!

27.03.2012 17:32:48Feel1141.138.105.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Важно не кто бывший ,а кто будующий. Так что у этих студентов "хорошее " будующее.

27.03.2012 17:25:4912393.74.59.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

АКТИВИСТАМ-РЕСПЕКТ И УВАЖУХА,а зеку поскорее на нары!!!!!!!!!!!!!!!!

27.03.2012 17:42:45akvarium178.137.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Она уже на нарах!

27.03.2012 18:14:09веселовский109.86.21.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

ОНА не Жанна Д,Арк! Есть и других МНОГО !

27.03.2012 18:28:12akvarium178.137.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Есть конечно! Но она уголовник!

27.03.2012 16:40:07Грім46.201.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

матолки... самі вибирали... тепер протестують...
"бачили очі, ЩО КУПУВАЛИ, тепер плачте аж ПОВИЛАЗЬТЕ...!)))))))))))))))))
(С.Руд

27.03.2012 16:38:51Хома46.200.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Це що російські націоналісти, чому текст російською? Що українських націоналістів уже всіх пересаджали за неповагу до Сталіна-Леніна, тепер за своїх російських конкурентів взялися?