— За 16 років Київський інститут банківської справи дав путівку в життя та забезпечив роботою понад тисячу студентів. Сьогодні наші випускники обіймають керівні посади в державних і приватних структурах, є фінансовими директорами підприємств, очолюють виробництва, страхові й фінансові компанії, аудиторські фірми. За цей час вуз неодноразово відзначений Міністерством освіти і науки та здобув низку нагород за досягнення у працевлаштуванні, — говорить Василь Фурман, ректор Київського інституту банківської справи, доктор економічних наук, професор. Розмовляємо про досягнення вузу, перспективи розвитку, працевлаштування студентів та плани на майбутнє. Цього року навчальний заклад відсвяткував 16-річчя.
—?Ми пишаємося тим, що саме на своє повноліття — 16 років — було нагороджено сертифікатом керівництво, професорсько-викладацький склад, засновника інституту в особі ПАТ "Промінвестбанк" Київського інституту банківської справи відзнакою "Знак якості" "За якісне навчання студентів та працевлаштування випускників інституту", — додає ректор.
Інституту виповнилося 16 років. Які має досягнення?
—?Одне з головних — гарантовано забезпечуємо роботою своїх випускників. Протягом цього часу з метою підготовки справжніх фахівців ми дбали про рівень освіти наших студентів. Профільні дисципліни викладають керівники підрозділів "Промінвестбанку", директори страхових компаній. А матеріально-технічна база КІБСу є кращою, ніж в інших вузах України. Іногородні студенти мають можливість проживати в гуртожитку готельного типу та сплачувати за це лише 50 гривень на місяць.
Які перспективи розвитку вузу?
—?Ми і надалі піклуватимемося, щоб усі наші випускники були працевлаштовані. І не лише в структурі "Промінвестбанку", а й в інших фінансових установах країни. Для студентів влаштовуватимемо зустрічі з успішними українцями, а саме: генеральними директорами, власниками підприємств, відомими державними діячами. У вересні та жовтні в інституті з лекціями виступив екс-голова Національного банку Володимир Матвієнко, екс-міністр фінансів Ігор Уманський, екс-губернатор Черкащини Олександр Черевко. Наш вуз ставить перед собою мету, щоб по закінченні навчання студенти вільно володіли англійською та німецькою мовами. Цього навчального року я започаткував в інституті авторський курс "Правила побудови успішної кар'єри".
Абітурієнтів цікавить навчання на безкоштовній основі, у вашому вузі це передбачено?
—?Поряд із контрактною основою — 10 тисяч гривень у рік — 2014 року ми будемо вводити навчання на безоплатній основі. А студенти-відмінники отримуватимуть стипендію та знижку на навчання.
Що порадите абітурієнтам, які зараз обирають вуз?
—?Кожен абітурієнт має розставити для себе пріоритети, а саме: що він хоче від своєї професії? Якщо лише диплом, то це — пряма дорога в центр зайнятості. Якщо ви хочете здобути якісну освіту та гарну роботу, тоді вам треба навчатися в КІБС. Не бійтеся їхати на навчання до столиці. Запрошую всіх завітати до нас, а також здійснити віртуальну екскурсію по інституту на сайті вузу. Ви переконаєтеся, що КІБС — це ваш вуз, який гарантує роботу в банківських та фінансових установах.
На третьому курсі повністю себе забезпечую
Студенти КІБСу проходять практику у кращих фінансових компаніях країни.
Вікторія Мороз приїхала в столицю з Вінницької області після навчання в коледжі. Каже, обрала КІБС, бо жоден вуз не може надати студентам роботу, а КІБС — єдиний інститут України, що гарантує працевлаштування:
—?Мої друзі, які навчаються в інших вузах, не можуть знайти роботу. Єдине, що їм пропонують — розклеювати оголошення чи йти продавцем. Пишаюся тим, що, будучи студенткою третього курсу факультету Фінанси і кредит, працюю у "Промінвестбанку" у відділі роздрібних операцій. Отримую гідну зарплатню, повністю себе забезпечую, батьки лише оплачують навчання. У майбутньому хочу займати керівні посади в банківських установах, тому досвід мені вкрай необхідний.
Марина Захарченко з Черкаської області закінчила КІБС 2010 року. З другого курсу працювала в структурі "Промінвестбанку".
—?Завдяки навчанню в інституті та чотирирічному стажу роботи в "Промінвестбанку" зараз працюю в Національному банку. Сьогодні чимало вузів в Україні випускають сотні спеціалістів. Але навіть, якщо ви закінчили його на відмінно, то ще не гарантія, що працедавець вас візьме на роботу. З власного досвіду можу сказати: якщо хочете бути високоосвіченим та гарантовано отримати престижну роботу, то йдіть навчатися в Київський інститут банківської справи.
Коментарі
1Единственный вуз украйны который гарантирует трудоустройство после окончания - ВЫСШЕЕ УЧЕБНОЕ ЗАВЕДЕНИЯ ТОРГОВЛИ И МАРКЕТИНГА С ЕДИНСТВЕННЫМ ФАКУЛЬТЕТОМ ПЕРЕПРОДАЖИ КИТАЙСКОГО ШИРПОТРЕБА!