Чергове засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ відбулося в Брюсселі. Обговорювали й українське питання. Європейці заявили, що сподіваються підписати Угоду про асоціацію з Україною до листопада 2013 року. Для цього українська влада мусить виконати чотири умови: розв'язати проблеми виборчого законодавства, вибіркового правосуддя, реформувати судову систему та здійснити реформи, закладені до порядку денного асоціації.
Це означає, що ЄС готовий продовжувати перемовини з Україною, каже експерт із міжнародних питань Центру Разумкова 42-річний Валерій Чалий.
— Для ЄС ризики від непідписання Угоди про асоціацію наступного року більші, ніж від підписання. Бо Україна може залишитися авторитарною і піти до Митного союзу, — каже Чалий. — Ситуація залишається складною якраз із виконанням Україною попередніх вимог Євросоюзу — реформувати судочинство, провести реальні реформи згідно з порядком денним асоціації та не повторювати помилки виборчої кампанії.
У цьому рішенні Ради ЄС констатує проблеми останніх парламентських виборів, але чекатиме на остаточний звіт ОБСЄ по виборах в Україні, де їм нададуть оцінку. До цього ЄС спробує переконати Україну розв'язати найбільш кричущі речі, пов'язані з останньою кампанією. Для Брюсселя важливо, щоб українська влада внесла зміни до виборчого законодавства, які б унеможливили порушення і створили справді конкурентні правила гри. Європа очікує рішення щодо проблемних округів, щоб закрити і це питання. Тобто вони підходять комплексно до виборчої проблематики. Крім неї, буде вимога продовжувати низку реформ, зокрема у правовій сфері.
Брюссель бажає підписання Угоди про асоціацію на саміті Східного партнерства ЄС у Вільнюсі в листопаді 2013-го. Воно може супроводжуватися вступом у силу якоїсь частини угоди. Там немає додаткових умов до України. Загалом повторюються вже відомі тези. Головне, що вікно можливостей досі відкрите для України. Це позитивний факт.
Це рішення — сигнал для президента. Я б не пов'язував його з візитами Януковича до Росії. Хоча є досить великі ризики втягування України до Митного союзу.
Тепер є два сценарії. Оптимістичний — що угоду наступного року таки підпишуть, із застереженнями чи без. І песимістичний — знову відкладуть. Можливо, аж до 2015 року та президентських виборів. Таке теж можливо.
Коментарі
3постраждають легальні продавці через дебіла,в інсрукції все сказано.навітьл для тупих
Довыежопывался стритрейсер!
Може скинемось бідній людині на лікування...
и как он был депутатом - если толку нет даже на салют
ездил на дорогих авто ,теперь будет ездить на инвалидной коляске !
А кто это?
Это простой работяга, который долго выбирал профессию, сначала стоматолог,- тут сразу узнают кто есть кто, потом финансист здесь легче, но нужно считать, наконец правоведение, вот здесь что хочешь то и делай, т.к. законов в этой сране нет. Имея обостренное чувство справедливости решил рвануть в политику, чтобы осчастливить всех.
Це представник нового клану Пабатів (гммм... характерне українське прізвище
) Це Янукович 2.0
Бог не фраєр
До Сраки он НАМ нужен!
Чувак наверно мастерил лимонку со спичечных головок--рыбу глушить, а нарвался на Макарыча 9грамм
… Депутат Пабат балатировался от "КПУ", имея при этом родственные связи с депутатом Бондаренко "Батьківщина", депутатом того же округа (точнее; Пабат, является зятем Бондаренко).
В ходе избирательной компании, представители данного лица занимались массовой покупкой голосов избирателей. Цена за 1 голос составляла в пределах 400 грн. Оплата производилась частями; часть до выборов, и часть после.
Брехня, никаких родственных связей с Бондаренко у него нет, и баллотировался он не от КПУ, а независимо, или как там они дразнятся.
и ще Пабат - син високопоставленого чиновника Віктора Пабата, що працював переважно в Міністерстві аграрної політики.