Українська телеведуча Ольга Фреймут відверто розповіла, як змінилося її життя після переїзду до Великої Британії та чому сьогодні їй доводиться жити в режимі постійного контролю.
В інтерв'ю URC Radio знаменитість зізналася, що еміграція стала для неї серйозним викликом. Нині на її плечах лежить значно більше відповідальності, а життя в новій країні вимагає постійної уваги до найдрібніших деталей.
"Я про контроль. Якщо я зараз розслаблюся, то все буде погано. Дуже багато справ на мені. Я дівчина в еміграції. Мені потрібно дбати про життя в новій країні. Це виснажливо", - сказала вона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Досі боюся повернутись у той стан": дружина Остапчука зізналася, що страждала на РХП
Зірка поділилася, що найбільше її вразила різниця між життям до війни й нинішнім життям. Якщо раніше побутові питання вона могла делегувати помічникам, то тепер самостійно поєднує домашні справи, роботу та власні проєкти. Ведуча додала, що не користується послугами клінінгу та пояснила, що справа зовсім не в грошах.
"Довоєнне життя у мене було Dolce Vita. Купа помічників. Я не думала про побут. Тепер я можу вести нараду у видавництві і варити борщ, і тим часом ще підлогу мити ногою. І не те, що мені шкода грошей на прибиральницю. Мені не шкода. Соромно кликати прибиральницю в такі невеликі апартаменти", - зізналася селебріті.
Ольга зазначила, що обрала саме Лондон тому, що шалений ритм британської столиці мотивує її не зупинятися, розвиватися та змушує постійно рухатися вперед.
Ведуча наголосила, що образ безкомпромісної ревізорки, який запам'ятали глядачі, не відображає її справжній характер.
"Найбільший міф - що я дуже правильна. Тому що я взагалі неправильна. Це такий публічний ефект телевізійного образу. Я не можу сказати, що ревізорський образ - це такий образ-образ. Тому що це я, але в якомусь прояві себе", - підсумувала вона.
Раніше Фреймут поділилася думками про особисте. Зірка опублікувала ролик, де позувала у чорній сукні з паєтками, цитувала Оскара Уайльда та додала, що погоджується з його словами про те, що коли чоловік колись любив жінку, він зробить для неї все, що завгодно, окрім одного: продовжувати кохати її. Вона зазначила, що це твердження багато в чому пояснює її ставлення до минулих стосунків, адже вона переконана, що після розриву не варто вимагати від людини почуттів.




















Коментарі