пʼятниця, 29 липня 2011 17:12

У коміксі про принца Гаррі розкажуть про його вечірки

Видавництво Bluewater Productions випустить комікс про життя принца Гаррі під назвою "Королівська сім'я: принц Гаррі". Про це повідомляється на офіційному сайті видавництва.

Біографія принца вийде у двох форматах - у вигляді стандартного 32-сторінкового коміксу вартістю 3,99 долара, а також у твердій палітурці обсягом близько 40 сторінок. Графічна новела буде коштувати 7,99 долара. Обкладинку для другого варіанту малював відомий американський художник і автор коміксів Джо Філіпс.

Комікс розповість, як Гаррі виховували його батьки - принцеса Діана та принц Чарльз, як він дорослішав, гуляв на вечірках і служив у армії.

Комікс про Гаррі, який вийде 24 серпня, стане продовженням серії про королівську сім'ю, запущену перед весіллям принца Вільяма. У першому виданні розповідалася історія кохання Вільяма та Кетрін Міддлтон.

Крім коміксів The Royals видавництво Bluewater Production випускає ще дві серії про знаменитостей - Female Force ("Сильні жінки") і Political Power ("Політична сила"). Так, в серпні цього року також вийде комікс про Мадонну з серії "Сильні жінки".

Зараз ви читаєте новину «У коміксі про принца Гаррі розкажуть про його вечірки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.08.2013 15:46:35Alexuc176.36.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А разве представитель власти может сказать что-то другое? Своя шкура дороже! Я вот ну ни одной буковке, исходящей от властей, не верю!

21.07.2013 12:28:05Шопопало212.87.13.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

подивись на їбало це лисе і мерзотне і все стає ясно, виблядь їбучий, мусар здохни

21.07.2013 12:18:39люди93.72.87.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

- Мусор поганый! В милицейской форме ходит через раз, стыдится. Знает сука, чьё мясо съела. Может только с бабушками, что на базаре семечками торговать бороться, которые мусорам не отстёгивают.

20.07.2013 20:29:03Котигорошко94.76.81.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Що це за звання таке: правоохоронний генерал-лейтенант? Самому начальнику київської міліції Валерію Коряку не смішно? Який він в біса генерал-лейтенант? Його звання повинне бути таке: вартор київської варти. Причому без пагонів тому, що правоохоронці не є військові. З ленінізмом в Україні давно вже треба було покінчити. Але оскільки не покінчили до сьогоднішнього дня, то не виключено, що з осені почнуть кінчати в підворотнях генералів, полковників, майорів; ну, а капітанів з лейтенантами просто серед вулиць. В Одесі опитування показало: довіра до міліції менше 3%. Так десь і в Києві, та й скрізь. Це значить, що терміново треба розформувати цю деградовану структуру. ТЕРМІНОВО! Наслідки можуть бути дуже непердбачувані

20.07.2013 22:04:48мент188.231.201.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Нужно розганять деградированную власть. Затем менять задачи, финансирование и контроль за милицией. Просто разгон ничего Не даст.

20.07.2013 18:24:55Черкасец77.121.221.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Работы непочатый край для власти с 15-го года. Вешать не перевешать теперешних властителей дум Даунбассовских.

20.07.2013 16:09:35Марта130.185.14.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Гнати цю банду, ламати систему інакше діла не буде, не вірю у їх щирість і бажання працювати чесно, занадто вони довго їдять з рук влади. Та в єдиному згоден з мусором, опозиція ****, так піаритись на чужому горі, то ще потрібно вміти.

20.07.2013 14:27:39правдивий37.19.128.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ага."Помічники-міліціонери" виділили декілька авто,та скутер.Для слідкування за ходою. Бензину напалили на тисячі гривень.Краще б води ходакам привезли.
А містечко знесли теж.З "великої любові"до простого громадянина???

20.07.2013 13:51:3288194.187.217.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Міліцейське керівництво проявляє свою дволикість, тому що добре знало що робиться в її рядах, а тепер хоче показати фальшиву гуманність і доброзичливість до активістів, які виступили проти бандитської міліції в цілому по всій Україні. Представники опозиції підтримали і підтримують акцію протесту проти свавілля міліції по всій Україні. Чому не видно депутатів від правлячої партії, адже за неї багато людей голосували на виборах, чому не підтримують своїх виборців? ( У Врадіївці вони набрали більшість голосів) Беззаконня в міліції стало нормою по всій Україні і не потрібно тепер прикриватися фальшивим співчуттям до народних активістів.

20.07.2013 11:46:27без кровосісь5.248.235.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Надо ж - до чего этот ёпаный мусорок за врадиевцев переживает. Наверное, это из-за переживаний петухи из "беркута" палатки снесли и народ пресовали...

20.07.2013 11:29:16Анархист79.110.134.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Народився в 1963 р. у м. Макіївці Донецької області.
Прирождённые киевляне.

20.07.2013 11:43:10ша91.197.4.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а твой картавый хто шо тоже киевлянин сын комуняки секрктаря -корякин сын шахтера ишо анархист попустило или как

20.07.2013 12:03:34Шовинист46.229.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

вот ты явно не киевлянин, еще и умственно неполноценный наверно....:)

20.07.2013 12:09:25Анархист79.110.134.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Почему так неуверенно? Если прав - утверждай. Или мозги у улитки взял поносить?

20.07.2013 12:15:20Шовинист46.229.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

чета ты зарапортовался пионэр...или уже мозг мыслит лозунгами?

20.07.2013 12:32:03Анархист79.110.134.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Так это, лучше мыслить лозунгами, чем круглый год на коньках в шапке-ушанке ходить.

20.07.2013 17:29:20Анархист79.110.134.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пропо(а)ганда не бывает дебильной или не дебильной. Пропаганда имеет целенаправленную задачу.
Вывод о твоем слабоумии категоричен.
Главной особенностью психопатических личностей является склонность к образованию сверхценных идей, которые формируются к 20-25 годам. Однако, уже с детства им свойственны такие черты характера как упрямство, прямолинейность, односторонность интересов и увлечений. Они обидчивы, злопамятны, самоуверенны и очень чувствительны к игнорированию их мнения окружающими. Постоянное стремление к самоутверждению, безапелляционная категоричность суждений и поступков, эгоизм и крайняя самоуверенность создают почву для конфликтов с окружающими. С возрастом личностные особенности обычно усиливаются.

20.07.2013 13:10:39Шовинист46.229.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не хотел я тебя, слабоумного, обижать но видно прийдется. Предположение основная состовляющая мыслительного процеса. Например: я предпологаю что твой мозг отучился делать предположения потому как промыт дешевыми слоганами дебильной пропоганды. Ты, в свою очередь, успешно подтверждаешь мои предпложения, заявляя что лучьше мыслить лозунгами, чем катать ся на конках и ходить в ушанке. Вывод о твоем слабоумии категоричен.

20.07.2013 12:48:15Анархист79.110.134.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Опять не уверенно. А какойто- твоё второе имя. Нет, фамилия. Шовинист Какойто. Чисто воды японец.

20.07.2013 12:44:27Шовинист46.229.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

странный ты какойто, наверно болной.

20.07.2013 11:53:38Анархист79.110.134.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Почитай, другую статью, где Луцик предлагает... Поймёшь.

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч