вівторок, 13 вересня 2022 16:03

Спецтема: Війна Росії проти України

Тополя згадав колегу, який вразив його на передовій: "Це повага й шана"
5

Фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя пригадав службу в одному батальйоні із зірковим колегою.

Артист зізнався, що український співак його приємно здивував. До війни вони не були близько знайомі. Однак Тополя побачив службу виконавця. Про це розповів в інтерв'ю "24 каналу".

"Приємно здивував Сергій Василюк з гурту "Тінь Сонця". До війни я не був близько знайомий з творчістю цього гурту. Та коли побачив, як цей хлопака служить у нашому батальйоні, як він поруч з усіма на передовій під обстрілами робить бойову роботу – це повага й шана на все життя. І він музикант, соліст гурту", – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Суцільні виправдання" – зірка "Сватів" розкритикувала земляків, які не хочуть перейти на українську

Як зазначив музикант, він на власні очі бачив роботу Василюка.

"Можу з упевненістю говорити про нього, бо бачив те, що він робив на передовій. І він так само бачив роботу гурту "Антитіла", – додав Тополя.

Фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя пригадав службу в одному батальйоні із зірковим колегою
Фото: instagram.com/antytila_official
Артист зізнався, що український співак його приємно здивував Сергій Василюк з гурту "Тінь Сонця"

Гурт "Антитіла" повернувся з передової до Києва. Фронтмен Тарас Тополя пояснив, чому вони на це погодилися.

Музикантам неодноразово пропонували повернутися з передової, щоб узяти участь у різних заходах. Однак артисти відмовлялися, адже мали служити.

Однак рішенням головнокомандувача Збройних сил України учасників "Антитіл" відкомандирували. Тополя зауважив, що вони мали повернутися: на них чекали урочистості до Дня Незалежності й концерт у Польщі з Едом Шираном.

Зараз ви читаєте новину «Тополя згадав колегу, який вразив його на передовій: "Це повага й шана"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.07.2010 22:27:13киев93.73.153.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
а уж как мы рады...бездарь самовлюбленный.
03.07.2010 16:00:3123195.66.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
шо вася .шо алеша-бездари,туфта.нашли ког пасылать!
08.06.2010 08:42:46музикант95.132.101.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Я зрозумів, що моя музика все-таки елітарна і дорога, ...посів би на Євробаченні перше місце, ..."порвав" би всіх. Я знаю, як це робити, у мене великий досвід" - Слава Богу, що Україна не послала на конкурс оце самозакохане ніщо!
02.06.2010 14:10:44Оксана77.239.182.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Людмила (Запад) - Лобода посіла 12те місце, 15те ж минулого року - за Неллі Чобану з Молдови. Щодо Альоші і Василя - обидва одні з найкращих співаків в нашій країні, кожен по-своєму відрізняється з натовпу безголосих попсових зірочок. Але пісня у Лазаровича, з якою на Єробачення їхати хотів, така простенька, невиразна, неякісна, що в фінал би за жодних обставин би не потрапила. Тому дуже добре, що і не поїхав в Осло, не викликав наступну хвилю помиїв у свою адресу. А Альоша - молодчина! Була достойна першого місця!
01.06.2010 19:49:15мент93.73.158.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Пересічний (ФА) - у алёши папа гаишник
01.06.2010 19:31:29Пересічний91.209.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ВАСЯ, мати гроші, це не значить мати талант, а у Альоші він є!.
01.06.2010 19:27:47Людмила95.135.162.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мне реально кажется, что после Ани Лорак у нас уже некого посылать на Евровидение, нет артистов, за которых не будет стыдно.Чтоб там кто ни говорил, ни Лазарович, ни Козловский не порвали бы никого и ничего.Лобода собиралась рвать, аж 15 место завоевала.Алеша 10,обидно,как плохо за нее голосовали все страны.
01.06.2010 17:47:36захiдняк188.230.18.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
олена(киiв)-та такiй спiвачцi,як альоша тiльки на вокзалi спiвати з ii типу голосом,повний отстой як i вона сама так i тi хто ii пiдримуе.
01.06.2010 13:56:11Теща109.86.195.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
У Василия прекрасный, сильный голос! По каким критериям выбрали Алешу совершенно непонятно, и песня действительно тяжелая, очень. В большом концерте она пройдет, но как шоу.... Устали от всех этих рыданий, у каждого хватает своих отриЦательных эмоций. На шоу хочется доброты и позитива. Вася - респект!!!
01.06.2010 13:47:37Олена93.127.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Продолжу... Алеша умничка, профессионал, поет качественную музыку, а не "гори-полонини", "сопли-слезы", которые никому в мире не нужны. Причина ее 10 места ясна - на Евровидении воспринимают легкую полудетскую или танцевально-разгульную музыку(например,баланские страны) - Согласна, Потап и Настя там бы порвали бы зал. Немка же - полный отстой, караоке после косячка.Наверное, вовремя в интернете успела с голым задом засветиться. Я вообще не понимаю причин ее победы? - Почему за нее голосовали, объясните.
Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч