понеділок, 20 травня 2013 13:34

Переможницю "Євробачення" звинуватили в плагіаті

Переможницю "Євробачення" звинуватили в плагіаті
Еммілі де Форест Фото: AP

Данську співачку Еммілі де Форест, яка зайняла на пісенному конкурсі "Євробачення" перше місце, звинувачують у запозиченні музичної теми у групи K-Otic, яка записала в 2002 році композицію I Surrender.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білорусь дала Україні на "Євробаченні" 12 балів, Росія обмежилась одним

K-otic - данська поп-група, яка існувала на початку 2000-х, а до 2003 року вже розпалася. Колектив із семи осіб був сформований під час телевізійного проекту Starmaker.

Нагадаємо, представниця України Злата Огневич з піснею "Gravity" зайняла третє місце з 214 балами.

Зараз ви читаєте новину «Переможницю "Євробачення" звинуватили в плагіаті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

29

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.11.2010 18:16:53читач195.189.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
для прикладу. Моя баба терпить весь оцей бедлам і каже: \"Аби війни не було...\". Так що народе переплачуватиме ще дуже довго. а Лановий - просто продажна шкура, котра на догоду Тимошенко ляпає все, що не попадя перед виборами. от і все
01.11.2010 18:15:01читач195.189.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
І не буде у нас ніякого дефолту - з нас дуруть три шкури, нам відправляють сюди жрати все те, що на заході ні одна нормальна людина їсти не буде - себто повне фуфло. Україні - це реально смітник... А навіщо бойкотувати власний смітник? ТАК ЩО НЕ БУДЕ ДЕФОЛТУ!!! Ось вам мій прогноз.
01.11.2010 18:14:50читач195.189.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Шановний СИДЖИ - якби ця готовність мала закінчитися - вона б уже давно закінчилася б. Взяли б люди знаряддя парці, вирушили б на столицю і скинули отих царьків. А так усі мовчать. А знаєте чому? Тому що менталітет такий. Доки в хліві шось рохкає і квохтає, доки є латка городу, банка з долярами і якась зубожіла хатинка - ніхто ні проти чого не попре. Ви ж зараз переплачуєте за всі оті помиї і мовчите? Чи не так? тому й готовність не закінчиться.
01.11.2010 12:49:46SG95.67.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Читач, ця готовність переплачувати дуже скоро закінчиться. Півроку максимум. Що тоді? Дефолт?
30.10.2010 19:29:32Читач195.189.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А ДЕФОЛТ НАМ НЕ ЗАГРОЖУЄ - ДОКИ ЗБІДНІЛИЙ УКРАЇНЕЦЬ ГТОВИЙ ПЕРЕПЛАЧУВАТИ ВТРИЧІ І ВІДДАВАТИ СВОЇ КОПІЙКИ ЗА НАЙНЕОБХІДНІШЕ, ПОГАНОЇ ЯКОСТІ, ЩО В ЄВРОПІ НАБАГАТО МЕНШЕ КОШТУЄ - ДЕФОЛТ НАМ НЕ ЗАГРОЖУЄ!!!
30.10.2010 19:29:13Читач195.189.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Натомість кожен громадянин України вже винен і мусить віддавати тіло кредиту - і для нас підвищують податки, пенсійний вік, ціни на газ і світло... ТІЛО КРЕДИТУ З НАС САМОВІЛЬНО СТЯГНУТЬ. Оскільки в коментарях тут не подискутуєш - я думаю вам не важко буде самому знайти цифри і хоча б якесь уявлення про дефолт раз так зацікавилися. І чого експерт промовчав про валовий внутрішній борг країни? Га? Чи може ви на пару з експертом не в курсі що це???
30.10.2010 19:28:56Читач195.189.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так от - в держ. бюджеті в статті видатків є графа: Обслуговування зовнішнього боргу. ТОБТО В БЮДЖЕТ ВІДСОТКИ ВЖЕ ВКЛЮЧЕНІ. Так і передасте свому засланному експерту.
30.10.2010 19:20:07Читач195.189.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А що - у нас ще не дефолт? Люди збіднілі, роботи немає, доходів ніяких - для нас, для простих українців, вже дефолт. А офіційно його не визнають, зуб даю. SG, Ви хотіли контраргументів? Шановний, ви міркуєте на рівні торговця на ринку - дали кредит, під такий-то відсоток, треба віддати стільки -то... Наберіть в пошуковику: Державний борг і його обслуговування.
30.10.2010 01:27:06Остап91.124.48.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Серж,ну якщо шанс при Януковичу в твому розумінні є перспективою для України,то ти дійсно не лише рагуль прилетівший з Марса,а ще й вічно п\'яний рагуль.А якщо серйозно, то Серж, від вічного п\'янства росте лише печінка,а от про мозги потурбуйся.Тимошенко в кризу на парл. виборах програла лише в 3%.А твій крохобор Янукович, як би це було зараз він справді набрав би лише 10%,і то на Донбасі.Бо такі марсіани як ти, живуть лише там,і то ваші ряди все рідішають.Так що приземляйся, друже, і живи як людина,а то все літаєш...літаєш...
29.10.2010 20:48:39серж77.123.144.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
а остапку то рагулем зацепил. видимо наболелое. куда не придет все спрашивают - а этот рагуль что тут делает. и так с самого детства. бедный бедный остапка( а вообще это ирония) а если серьезно то на данный момент рейтинг косатой колеблется в пределах 10 процентов. что дает шанс украине на существование. при ней шанс катастрофически падал
Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч