Ексклюзиви
четвер, 08 квітня 2021 18:52

Каменських випустила першу серію власного реаліті

Каменських випустила першу серію власного реаліті
У цій серії виконавиця показала, як зробила сюрприз-поїздку в Тулум рідним і як на це відреагував її чоловік. Фото: instagram.com/kamenskux

Артистка 33-річна Настя Каменських, також відома як NK, презентувала власне реаліті "Девочки рулят". Сьогодні, 8 квітня, зірка випустила 1-шу серію. Усього вона представить 10 серій, в яких покаже свої пригоди, розповість про складнощі та поділиться деталями з особистого життя.

Про прем'єру реаліті співачка повідомила в Instagram.

"Давно не робила випусків, оскільки складно встигати самотужки все і знімати, і ловити важливі моменти, щоб ділитися ними з вами. Саме тому я вирішила, що цю поїздку-перезавантаження, яка так важлива нам, я показуватиму у форматі реаліті, щоб не упустити жодної важливої ​​миті й поділитися з вами", - написала Каменських.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Мають пройти пекло": Шеф "Пекельної кухні" про підготовку до зйомок реаліті

У цій серії виконавиця показала, як зробила сюрприз-поїздку в мексиканський Тулум рідним і як на це відреагував її чоловік Олексій Потапенко, відомий як Потап. Також вона розповіла, як готувалася до поїздки, що переживала напередодні та чим пожертвувала заради подорожі.

Раніше співачка Настя Каменських, також відома як NK, анонсувала власне реаліті під назвою "Девочки рулят". Зірка опублікувала тизер, в якому показала свою матір Лідію та дружину ексучасника гурту "Время и Стекло" Позитива Анну Завгородню.

Зараз ви читаєте новину «Каменських випустила першу серію власного реаліті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.07.2013 09:49:19Lexx95.133.129.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Немного позабавило возвеличивание карлицы Путятичны в камментах. Какой же он лидер мира? Он такое же пустое место как какой-нибудь король Брунея или еще какой-нибудь нефтяной страны. Нет никакой великой России и великого русского народа. Есть территория вокруг газовой трубы. И есть население этой территории. Не более того чем. Умиляет, когда страна, занимающая половину политической карты, при этом не способная себя даже прокормить без привозных товаров и живущая за счет продажи сырья считает себя супердержавой.
Пропаганда в Рашке работает да газовая труба

19.07.2013 08:10:48Іван94.231.183.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Навальний в Росіі, такий самий, як Луценко в Украіні..обоє рябоє..гнати обох в шию..до цюпи іх..

18.07.2013 22:03:04Мила-я31.133.56.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Все воры должны сидеть в тюрьме! Навальный -американский выкормешь, .захотел и денег и власти.В той -же Америке, его срок был бы на порядок выше.

19.07.2013 00:48:43кацо206.53.53.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

А че за вой начался - запекли на нары проходимца и афериста - захотел жыдок Навальный побыть фюрером на фоне еврейского сичания за демократию - ну что-то сладкая парочка -иудей-вор Ходорковский и воришка-болтун Навальный. Ну и все эти жыдки - будут президентами. все жыды в презы - только все кончается в петле БЕРЕЗЫ И НА НАРАХ ходора. МОЛОДЕЦ ЛИЛИпутька - прижал жыдовствующих.

18.07.2013 21:01:29вкл.ощ.банку урср92.52.136.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ПР АНАЛИ ФАШИСТИ ЯБІТЄ СФАЯГО ЗЕК-ВОРА ЯНУК0ВОЩЯ В СРАКУ КОЛИ СІДАЄ СРАТИ НА УНІТАЗ!!!!

19.07.2013 08:53:08марічка94.179.121.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Люди, зверніть увагу: піндосівські мордороби навчили нашу мразь називати усіх фашистами, коли вони ж самі є ФАШИКИ !!! І всі мовчать. Влада наша всяк може бути облаяна, але фашики у нас- це галіцаї і ніхто інший.

18.07.2013 22:25:16надежда178.151.179.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

ОЙ КАК НАДОЕЛА ВАША БЕЗГРАМОТНАЯ ПИСАНИНА..... КАКИЕ ЛЮДИ, ТАКАЯ И СТРАНА НАПОЛНЕНАЯ УРОДАМИ. А ЛУЦЕНКО ХОТЬ ПОМОЛЧАЛ БЫ, НЕСЁТ ВСЯКУЮ ЕРЕСЬ ФУ НА ВАС......

18.07.2013 18:54:54****176.36.133.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Нашу ВонЮля самые пылкие прихильники забывают, а уж это говно.....!!! Юге так хочется просто. Балованный он у нас.

18.07.2013 18:14:05195.133.173.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

у Луценка все кто прошел тюрьму должны быть Президентами. ;)
Одного уже имеем с двумя сроками - значит он дважды должен быть президентом. ;)

18.07.2013 18:09:41сралін91.209.51.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

кремлядськими карліками має керувати проФФесор якуневич.

18.07.2013 18:52:36****176.36.133.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

IP: 91.209.51, скажи, а этот высер сильно тебя поднял в собственных глазах?!!!!

19.07.2013 08:49:41риба94.179.121.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

а хто ж його іще підніме у власних очах, як не сам він?

18.07.2013 16:53:28верт141.138.105.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Юга взялся за староепродолжает бухать,осталось дать интерью эху москвы где подробно остановится на ошиках и проблемах обамы ,меркель и оланда

18.07.2013 16:35:00квод176.37.26.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Навальный получил возможность стать президентом - Луценко

Президентом тюрьмы?:)

18.07.2013 16:34:31wer93.79.223.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Юра ты пойми что "спонсорские " $ надо отрабатывать это понятно,но только народу не Она,не Яцик,не ты и уж темболее Яник с командой его "прохвесион ANALOV " нахер ненужны. Тыже не Ленин что после отсидки в политику перескочил.

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч