Українська акторка, 38-річна Катерина Кузнєцова, розповіла про гонорари артистів під час війни та зізналася, як змінилися умови роботи в кіноіндустрії.
В інтерв'ю "24 Каналу" зазначила, що після початку повномасштабної війни заробітки в кіно стали ще меншими, ніж були до того.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соломія Вітвіцька вийшла заміж та розкрила деталі свого образу
"Нічого не змінилося. Окрім того, що наші актори до повномасштабного вторгнення отримували копійки, а тепер отримують ще менші гонорари. Я вже понад 20 років спостерігаю за тим, як працює ця сфера зсередини, тому добре розумію її сильні й слабкі сторони. І мені хотілося б, щоб українське кіно розвивалося не лише творчо, а й створювало кращі умови для тих, хто присвячує йому своє життя", - зізналася вона.
Зірка наголосила, що, попри усі складнощі, українське кіно має важливе значення. Для багатьох глядачів фільми та серіали - це можливість зберігати культурну пам'ять і розповідати світу власні історії.
"Ми розуміємо, що зараз кіно - це не просто розвага. Це частина нашої культури, нашої ідентичності, нашої історії. І відповідальність у тих, хто працює в цій сфері, стала набагато більшою", - сказала артистка.
Раніше Кузнєцова потішила прихильників зухвалим контентом та опублікувала кадри, де позувала на старому даху багатоповерхівки. Перед камерою постала в рваних джинсах, чоботах і шкіряній куртці. Образ доповнила розпущеним волоссям і контрастним макіяжем.




















Коментарі