Ексклюзиви
субота, 11 січня 2025 14:48

Аніта Луценко похизувалась ідеальним тілом в мокрому бікіні
3

Аніта Луценко
Фото: instagram.com/anitasporty
Аніта Луценко
Аніта Луценко

Зіркова тренерка Аніта Луценко потішила прихильників відвертим контентом.

У своєму Instagram спортсменка опублікувала кадри з пляжу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переможниця "Холостяка" влаштувала ефектну зйомку в елегантному образі

Перед камерою постала в мокрому купальнику кольору хакі, який підкреслив її підтягнуте тіло.

"Ми маємо багато ролей: мама, тренер, подруга, сусідка…з близькими одна, з іншими інша…Моє найбільше відкриття останнього часу, що чим більше ролей ти граєш, тим більш щасливим будеш. Грати їх можна більше…маючи більше знайомих з якими ти різна і говориш про різне, маючи більше сфер життя. Невдача в одній сфері не буде давати відчуття приреченості. Сварка чи непорозуміння з однією людиною не буде відчуватися як кінець світу. А вивалювання на одну людину замість 150 людей всієї свої повноти внутрішнього світу - це провально", - написала зірка.

Раніше Луценко пояснила, чи буде результат, якщо займатися спортом 15 хвилин на день. Спортсменка зазначила, що іноді коротке тренування може принести більший ефект.

Зараз ви читаєте новину «Аніта Луценко похизувалась ідеальним тілом в мокрому бікіні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

28.01.2011 09:14:38ДЛЯ ЗОСИ!!!95.133.1.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ТАКОЙ ХАБАЛКИ КАК ТЫ, ЗОСЯ, НИГДЕ НЕТ, ТОЛЬКО В УКРАИНЕ НА СВЕТ ПОЯВЛЯЮТСЯ УРОДЫ З О С И!! несомненно вылезла из под забора с синей рожей и \"комментируешь\" сама не ведая что...
06.01.2011 11:02:41алексей195.138.68.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В этой стране можно жить хорошо, если ты воруешь с помощью государства.а если пиздячишь на заводе, в поле, в шахте будешь ждать светлого будущего до второго пришествия Христа.
30.12.2010 23:31:26Адам79.140.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ВОНА прямо кричит - Ну закройте меня, ну закройте....
30.12.2010 19:09:06Лана93.75.108.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну, ВОНА уже не знает, что и придумать. И откуда ВОНА все знает?? Наверное, Азаров деньги перечислил и ей рассказал. Пусть лучше о себе расскаже, за какие деньги в предвыборную кампанию висела на каждом столбе по всей Украине. Позорище!!!
30.12.2010 16:54:22ua94.178.206.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ВСЕ У НАС Є !!! ВОЛЕЛЮБНА ІСТОРІЯ , ДЕРЖАВА , МОВА, КРАСА , СИЛА , БАТЬКИ , ДІТИ ТА ВНУКИ ... РАЗОМ ЗНИЩИМО ЦЮ рашинську ФАШИСТСЬКУ ГИДРУ --пр - ОЗВІРІВШЕ ДО ШИЗОФРЕНІЇ БАНДИТСЬКЕ УТВОРЕННЯ . ДОПОМОЖЕМО ДОНБАСУ УДАВИТИ ЦЮ ГІДРУ . ЄДНАЙМОСЯ УКРАЇНЦІ В БОРОТЬБІ З СУЧАСНИМ ФАШИЗМОМ !!!ФАШИЗМУ В УКРАЇНІ !!!
30.12.2010 12:54:14ТАРАСУ77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
И ТЕБЕ НИКЧЕМУ ТОЖ.
30.12.2010 12:02:18Тарас 178.95.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Їх не саджати треба, їх стріляти треба всіх без розбору: і синіх, і білих, і червоних з помаранчевими.
30.12.2010 11:49:37Хаген193.110.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Східна мудрість каже:\"І білу, і чорну вівцю підвішують за ноги\" Так що не будьмо самі баранами, а подумаймо, бо ідея не з гірших.
30.12.2010 11:48:40фемидочка77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
не дождётесь,Запад мгновенно арестует счета пропердонов,вышлет деточек,анул
30.12.2010 11:37:13РАЗЫСКИВАЕТСЯ77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ГЭБЕШНОПУТИНСКИЙ АГЕНТ ВЛИЯНИЯ ПОД КЛИКУХОЙ\"ЗОСЯ\".ОСОБЫЕ ПРИМЕТЫ [Цензура]
Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч