понеділок, 31 травня 2021 18:01

Сови vs жайворонки: у кого частіше бувають депресії

Сови vs жайворонки: у кого частіше бувають депресії
Ті, хто лягає спати раніше, мають вдвічі більші шанси на депресію, порівняно із ранніми пташками. Фото: pixabay

Ризик важкої депресії зменшується на 23% у випадку, якщо людина прокидається на годину раніше від звичного режиму сну.

Дослідники провели спеціальний експеримент, щоб виявити це, пише Jama Phychiasty.

У 840 тис. добровольців вивчали зв'язок між їхнім сном та депресією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому корисно спати без подушки

Виявилось, що ті, хто лягає спати пізніше, мають вдвічі більші шанси на депресію, порівняно з ранніми пташками.

Фахівці кажуть, що середовище, в якому живуть люди, більш підходить для "жайворонків", тому "сови" часто відчувають, що вони не відповідають суспільному годиннику.

Завдяки ранньому пробудженню підвищуються шанси на успіх. Це пояснюється тим, що у сов проста синхронізація з "класичним" офісним працівником. У жайворонків такої проблеми немає, що і робить їх успішнішими.

Зараз ви читаєте новину «Сови vs жайворонки: у кого частіше бувають депресії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

27.02.2011 16:48:10ж46.200.251.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
ПОДИВІТЬСЯ НА ЯНУКОВИЧА СТАРОГО ПРОЙДИСВІТА -БАНДИЛУ ЯКИЙ ДУРИТЬ УКРАЇНЦІВ ВІДІБРАВ ПАДЛЮКА У НАС СЕВАСТОПОЛЬ ЗРОБИВ ЖЕБРАКАМИ А САМ ЗБАГАТИВСЯ РАЗОМ ЗІ СВОЇМИ ВАРВАРАМИ МОСКАЛЯМИ --КЛЮЄВИМ ЧЕЧЕТОВИМ АКІМОВОЮ ЧЕЧЕТОВИМ ЄФРЄМОВИМ АЗАРОВИМ ТИХОНОВИМ !!!!!
26.02.2011 18:41:59ААА91.214.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да, да. Все понятно. Счастливое будущее выживших в очередной схватке с властью обеспечено и гарантировано. Жить становится веселее... Но...знаете. Все же мне очень и очень импонирует его мова. Что-то есть в этом искренее. Давайте согласимся, что это шаг сильной личности. Подчас кажется, что его мова лучше, чем всех предыдущих высоких шишек. Чувствуется, как он подбирает правильные слова, ошибок практически нет. Эту его черту характера уважаю. Черт, может нас это соединит? Если бы он еще Кирилла послал украинською...
25.02.2011 14:04:11вася92.113.222.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Полная жопа, разговор ни о чем. Просто о том, что витек чего-то хочет, чего-когда то будет и он это обещает.Журнашлюшки сидят как попкки и задают подготовленные вопросики, преданно заглядывая в ротик хаму, который не может даже вспомнить название госоргана где посадили чиновника на 10 лет.Боже спасай Украину от таких президентов-прохффесоров!!!
25.02.2011 11:58:02Дмитро213.174.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Це не смішно, це сумно...а найстрашніше що його "ядерний" електорат знаходиться на приблизно однаковому з ним інтелектуальному рівні...оьс такий розклад...
25.02.2011 11:57:20Тоха94.76.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я то же хочу такое как он курит!!!!!!!!!!!!! Во гонит!
25.02.2011 11:55:43Міла94.76.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Ми використовуємо провідний європейський досвід, зокрема це французький, французький та японський..." - кінець цитати.
25.02.2011 11:53:45Я213.174.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ОВ ДАЄ ХАМ)
25.02.2011 11:52:32Тоха94.76.115.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
мля!!!! я в шоке!!! блин я сегодня выходной - сделал пару напасов, а тут по телику такое!!! я уже смеяться не могу, какой там камеди и КВН! они нервно курят в сторонке - давай жги Витек!!!
25.02.2011 11:50:02Андрей94.76.115.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
как красиво уходит от вопросов, а вы говорите не подготовленный - простой вопрос и такой завуалированый ответ! Уметь надо :)))
25.02.2011 11:49:12S95.67.66.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Вы только послушайте, что он несёт! Конкретный вопрос - конкретный ответ! Вертихвост х..в
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути